تعداد بازدید : 945647
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۰۹:۳۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

بانوی سپید بانوی 211 بهت تبزیک میگمممممممم هوراااااا، خیلی برات خوشحالم و برات ارزوی موفقیت میکنم، بخصوص یکماه اول از هر فرصتی برای دخول استفاده کنید تا تمرینت تکمیل بشه، نکات بهداشتی هم رعایت کن، نامت و به بانوی سپید(211) تغییر بده، میبوسمت و بازم بهت تبریک میگمanim2-thanks

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۰۹:۴۴:۵۷
(ویرایش)

نجمه جان تا زمانی که بترسی توی اقدام موفق نمیشی، من موندم تو که میتونی سایز 12 سانت و وارد کنی ترست از چی هست؟ مگه وقتی دیلاتور داخل هست اذیت میشی که میترسی؟؟؟ ترس و با منطق و عقلت از خودت دور کن و پاهات و شل و ریلکس کن ، بیشتر تمرین کن و کگل کن که موفقیتت نزدیکه

روناک جون مرسی که بهمون سر میزنی، میبوسمت

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۰۹:۵۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۳۰ ۰۸:۰۰:۲۹
(ویرایش)

سلام به همگی 

من تازه با این سایت و انجمن آشنا شدم  من هم بعداز چهار سال هنوز موفق به برقراری رابطه نشدم و باتوجه به توضیحات واژینیسموس شدید دارم اما با وجود مطالبی که خوندم و راهنمایی خانم خیابانی خیلی امیدوارم 

بعد از پریودم تمریناتم رو شروع میکنم امیدوارم همه یدوستان هم به من راهنمایی و کمک برسونن 

امیدتان را از دست ندهید هرچیزی به دلیلی اتفاق میفتد هیچگاه نمیدانیم فردا چه خواهد شد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۰:۰۳:۳۶
(ویرایش)

سلام خیلی براتون خوشحالم  anim2-thanksامیدوارم منم زودتر بتونم به نتیجه برسم 

امیدتان را از دست ندهید هرچیزی به دلیلی اتفاق میفتد هیچگاه نمیدانیم فردا چه خواهد شد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۰:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ممنونم خانومی خیلی محبت دارین flower

طول کشیدن این ماجرا بخاطر ناآگاهی و نشناختن راهها  و افراد متخصص مناسب هست امیدوارم هرکسی چنین مشکلی داره زودتر حل بشه منم همینطور من که خیلی امیدوارم 

شما هم چنین مشکلی داشتین ؟

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۱:۱۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۷:۲۴:۱۴
(ویرایش)

مریم جوووونی

پس من چی ؟anim2-wacsmiley

خدایا دوست دارم
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۲:۵۱:۴۰
(ویرایش)

ايدين جان اگه بعد از اينكه با سايزهاي كوچيك واژنت و شل كردي برو سراغ سايز اخرت اگه باز سختت بود نيم سانت كمركن سايزت

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۳:۴۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۳:۲۹:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستای گلم 😊 😍 با اینکه مدت کمی اینجا و شما دوستان رو میشناسم ولی همه گزارشاتون خوندم  خیلی برای بانوی سپید خوشحالم خدا کنه همه دوستان مشکلشون حل شه مشکل منم حل بشه من دیروز  و امروز با دیلاتور سایز 6 کار کردم خیلی برام راحت بو د ولی یه مساله ای هست من فقط پوزیشن زن زیر  رو راحت میتونم انجام بدم پوزیشن زن رو احساس کشیدگی میکنم و درد خفیف در ضمن اصلا نمیتونم کگل در مواقع عادی انجام بدم یعنی فقط برام حین تمرین راحت هستش چکار کنم  و سوال دیگه اینکه حتما باید با پوزیشن زن رو راحت بشم بعد سایز دیلاتور تغییر بدم یا نه ممنون از همه

تو فرمانده لحظه های زندگیت هستی
ثانیه هـا مأمورند خوشبختے رابه تو برسانند

"شـروع کن"
خوشبختی جایش

همینجاست ڪنار تو
نگذار زندگی از مقابل چشمانت بگذرد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۵:۱۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۲ ۱۳:۴۷:۵۵
(ویرایش)

ممنون گلی جون و مریم جون

من حتی اقدامم کردم ولی اون ترسه بوده برای همین دارم تمرین میکنم حتی تو اقدامم ا ز اینکه پاهامو باز کنم میترسم

دعا کنید برام ترسم بریزه

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۶:۱۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم بانوی سپید جونم بهت تبریک میگم عزیزم خداروشکر ان شالله دفعه بعد خبرخوش مامان شدنتو بدی

من از دیروز پریود شدم که متاسفانه همیشه بین هشت تا ده روز طول میکشه بعد از پریودیم هم قراره بریم مشهد ناراحتم که خیلی عقب موندم آخه داشتم خوب پیش میرفتم ولی به محض جور شدن موقعیت تمرین میکنم چون دیگه ترسم ریخته و واسه خوب شدن لحظه شماری میکنم 

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۹:۵۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۰۱:۳۰:۴۹
(ویرایش)

سلام سلماجون من با سایز ۹ راحت راحتم اما با ده نه اصلا  نمیره تو با درده  چیکارکنم  بعد ببین وقتی دیلاتور خیس میشه اندازش عوص میشه من نیفهمم

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۹:۵۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۰۵:۱۶:۳۶
(ویرایش)
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۹:۵۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم.تو رو خدا به من هم کمک کنید یک سال و نیم از ازدواجم میگذره هنوز باکره ام .خیلی غصه میخورم.گریه میکنم.دو سه بار الت همسرمبه بکارتم خورد اما من خودمو سفت کردم و نتونستم .کمکم کنید ممنون ازتون

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۲۱:۴۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۸ ۰۱:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه.

خواستم بگم من رفتم دکتر با اینکه خیلی از معاینه میترسیدم ولی زیاد درد نداشت، البته بگم طبق گفته سلما جون به دکتر گفتم واژینیسموس داشتم و اونم موقع وارد کردن دستگاه خیلی آروم بود و هر جا احساس درد میکردم همکاری میکرد.

گفت عفونت کردم و بهم دارو داد و گفت احتمالا کیست دارم و بخاطر همین پریودم نامنظمهcry

البته فعلا سونوگرافی برام نوشت، دعا کنید کیست نداشته باشم، ناراحتم.

براش از نحوه ی درمانم و ساخت دیلاتور و کگل و... گفتم ، گفتم یه سایت خوب داریم که همه به هم کمک میکنیم برای درمان،از گوش کردن به حرفام فهمیدم که از راه درمان خبر نداشته و خوشش اومده بود امیدوارم این راه درمان رو به بقیه واژینیسموسی ها پیشنهاد بده.

خدایا من تنها تورو دارم ، کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۱۱ ۲۲:۱۱:۴۶
(ویرایش)

ممنونم گلی جون.امیدوارم هم مشکل من هم مشکل همه ی عزیزانی که مثل من هستن حل بشه به امید خدا.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران