تعداد بازدید : 946129
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۴ ۱۱:۱۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۳۱:۵۱
(ویرایش)

سلام مريم جون. من خيلى خصوصا حين تمرين کگل کار مى کنم همون کارهايي که گفتيد انجام ميدادم اما نمى دونم چرا اينجورى شدم تا ديلاتور 2 دقيقه ميمونه داخل دستشويي بايد برم .

من ميتوانم و بايد بتوانم
خدايا اااااا ممنونم ازت
۱۳۹۵/۱/۴ ۱۱:۳۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

nona جان ضعيف بودن ماهيچه ها تنها دليل بوجود امدن حس ادرار هست، بايد انقد كگل كار كني تا ماهيچه هات قوي بشه، در ضمن بايد قبل از تمرين هم مثانه رو خالي كني

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۴ ۱۲:۲۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۲:۰۰:۲۲
(ویرایش)

سلام سال نو مبارک من اخرین سایزم 9و10بود که پریود شدم حالا ک کاملا پاک شدم شروع کردم به تمرین از چند سایز قبل شروع کردم با کگل زیاد همه چیز خوب پیش میرفت حتی تو سایز 9و 10ک مشکل داشتم حالا کاملا راحت بودم کگل خیلی کمک کرد.تا اینکه سایزمو اضافه کردم 10و11تقریبا راحت وارد شد ولی موقع دراوردن یک لحظه درد بدی حس کردم در اوردم دیدم خونیه شدید داره خون میاد.بنظرتون خودمو زخم کردم.

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

حیف شد خیلی خوب پیش میرفتم

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۴ ۱۳:۳۹:۵۵
(ویرایش)

حنانه جان ببين ديلاتور تيزي نداشته باشه، ببين خون پرده شديد نيست، اگه خون پرده باشه براي تمرين مشكلي نداره ادامه بده

۱۳۹۵/۱/۴ ۱۵:۴۸:۱۰
(ویرایش)

تیزی ک نداشت.پردم قبلا معاینه شده گفتن حلقویه اصلا امکانش هست که خون نیاد.

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۴ ۲۰:۵۷:۱۵
(ویرایش)

فعلا که خونریزی قطع شد.

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۴ ۲۳:۵۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)

سلام به همه سال نوی همه مبارک

من نسیم هستم نزدیک 2 ساله که ازدواج کردم و هنوز باکره ام دکتر زنان که رفتم بهم گفت پرده ات از نوع کنگره ایه و فقط ترسیدی بهم قرص آرام بخش و ژل لوبریکنت داد ولی بازم نشد و گفت که باید عمل کنم که من  نکردم امروز که داشتم وبلاگ بارانا رو میخوندم اشکهام همینجوری میومدن انکار خود خود من رو نوشته بودن باورم نمیشه که با این روش این همه درمان شدن

توی کانال تلگرام هم همین امروز عضو شدم ممنون میشم که به من هم کمک کنید

۱۳۹۵/۱/۵ ۰۱:۴۴:۵۵
(ویرایش)

سلام نسسيم جان خوش امدي خوشحالم راه درمان و پيدا كردي، درمان خيلي راحته پس خواهشا زمان و از دست نده و تمرينت و شروع كن، مطالب صفحه ي اول، تلگرام و اينستا رو بخون واقعا مفيده و بهت كمك ميكنه،  براي عكس ديلاتور هم ميتوني به من ايميل بدي، هر روز گزارش تمرين بده تا هم انگيزه ات بالا بره و هم اگه ايرادي توي تمرينت هست برطرف بشه

۱۳۹۵/۱/۵ ۱۲:۲۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلاااااام سال نو همگی مبارک

من بار اول اومدم تو گروه دوماه ازدواج کردم اما هنوز باکره ام پردمم حلقوی و پزشک گفت که مشکل خاصی ندارم.انگشت همسرم داخل میشه که البته اولش اینکار هم سخت بود اما با دو سه بار تمرین حل شد.حالا میخوام دیلاتور بسازم مطالب خوندم که باید از دستکش و پنبه استفاده کنم فقط اینکه سایزایی که میگین چجوریه؟ مثلا 11،۱۲و. ......

البته الان مسافرتیم و امکان تمرین ندارم و اینکه کگل بلد نیستم

ممنون میشم راهنماییم کنین.flower

۱۳۹۵/۱/۵ ۱۲:۴۶:۲۵
(ویرایش)

Maaryaam جان خوش امدي، نحوه ي انجام كگل  و اصول تمرين صفحه ي اول كامل توضيح داده شده، پس با دقت بخون و مو به مو اجرا كن، خيلي خوبه كه زمان زيادي از ازدواجت نگذشته، پس بعد از سفرت درمانت و خيلي زود شروع كن، سايز ١٢ يعني دور ديلاتور ١٢ سانت هست، شما با ديلاتور دور ٥ سانت تمرينت و شروع كن با متر دور ديلاتورت و اندازه بگير، هر روز تمرين كن و بيا توي سايت گزارش تمرين بده تا هم اگه ايرادي توي تمرينت هست برطرف بشه و هم انگيزت بالا بره و شما هم بتوني مثل ١٦٨ نفر ديگه بانو بشي

۱۳۹۵/۱/۵ ۱۶:۵۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۳ ۰۶:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام عيدتون مبارك بچه ها

منم تا ٢/٣ روز ديگه پريوديم تموم ميشه و ميتونم دوباره تمريناتم و شروع كنم،

با خوندن متن ها كلي روحيه گرفتم و دوست دارم زودتر ديلاتورهام و اماده كنم،براي تمريناتم

اينده اي خواهم ساخت كه گذشته ام جلويش زانو بزند،الهي به اميد تو
۱۳۹۵/۱/۵ ۲۰:۰۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۲ ۱۲:۱۷:۴۶
(ویرایش)

سلام عزيزان دوستان مهربون و بامعرفت سال نو همگي مبارك باشه

مريم نازنين سلما عزيزم و همه دوستان گلم من الان سفرم و واقعا اين سفر براي من يه ماه عسل مجدد بود و اين رو مديون شما و بارانا عزيز هستم.هرچقدر ازتون تشكر كنم بازم كمه

بچه ها مطمئن باشين و اميد داشته باشين كه همگي درمان ميشين و ميتونين به راحتي از رابطه اتون لذت ببرين.

ممنون بابت كانال تلگرام واقعا عاليه و اولين گروهي رو كه چك ميكنم همين كانال خودمونه دستتون درد نكنه

بازم ممنونم و از خدا ميخوام كه همه بچه ها زود زود درمان بشن 

۱۳۹۵/۱/۶ ۰۰:۱۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۰:۵۹:۰۰
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم میشه لینک گروه تلگرام رو بذارین من از طریق آیدی نمیدونم چطور وارد شم

۱۳۹۵/۱/۶ ۱۱:۲۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

من این چند روز نت نداشتم گزارش بدم،این دو روز با سایز۱۱-۱۲کارکردم،دسروز باهاش راحت بودم دیگه،امروز انشالله برم سایز۱۲-۱۳،بچه ها کی میتونم برم برای اقدام؟

خدایا شکررررررت
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران