تعداد بازدید : 946083
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۳:۰۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۱۰:۵۳:۱۷
(ویرایش)

آیلین جانم ممنون ازت. خوندم صفحه اول و یعنی واقعا میشه یه روزی منم بتونم یه رابطه موفق بدون ترس داشته باشم؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۳:۱۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلااااام به همهه

امیدوارم همه تعطبلات خوبی سپری کرده باشن و مشکل هممون امسال حل شه 

من امروز برای اولین بار تمرین با دیلاتور شروع کردم با سایز 6 - 6.5 شروع کردم و هیچ مشکلی نداشتم خداروشکر راحت وارد کردم و راحت عقب و جلوش کردم یعنی برم سایز بعد؟

اینم بگم که رفتم پیش متخصص و گفتن که پردم حلقوی و مشکل خاصی نداره.

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۳:۲۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)

سلام به همه

و تبریک به آیلین جان و مریم جان

از دیدن موفقیت دوستان انگیزه و انرژی بیشتری میگیرم

من اومدم گزارش بدم که امروز میرم سایز 7 :)

love

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۴:۰۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۸ ۱۳:۱۷:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان .  من 5 ساله ازدواج کردم و مشکل واژینیسموس  رو دارم . پیش یه دکتر زنان رفتم که  با صحبت با ایشون به من گفت که مشکلم واژینیسموسه و گفت اول باید ذهنت آماده باشه و من رو به یک سکس تراپ معرفی کرد . نمی تونم بگم بد بود ولی ذهن من اونقدر درگیر چیزای مختلف بود که کلا ناامید شدم. مطالب شما دوستان رو خیلی وقته خونده بودم . خیلی به خودم امید دادم که من هم می تونم ولی هربار که شروع می کنم تموم بدنم قفل میشه  گریم می گیره . دیگه واقعا خسته شدم . امروز تصمیم گرفتم ثبت نام کنم و با شما دوستان گفتگو کنم . ممنونتون میشم که منم راهنمایی کنید . یه چیز مهمی که وجود داره ذهن مشغولیه که فکر می کنم ذهنم اونقدر درگیره چیزای مختلف زندگی شده که برای این مسئله به این مهمی وقتی نمیگذاشتم و مورد دیگه فکر می کنم تو این مشکل همسران ما باید با ما همکاری کنند . خوشبختانه همسر من خیلی همراه خوبیه . خیلی کمکم می کنه و فکر می کنم این زیادی به دل من راه اومدن خودش مشکل رو بزرگتر کرده. امروز تصمیمم رو گرفتم با شما همراه شم. مثل یه خواب شده برام این کار که اصلا نمی تونم . ولی پنج سال زندگی رو از دست دادم با این مشکل . 

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۴:۱۰:۵۶
(ویرایش)

البته دوستان من یک بار دخول کامل که نه در حد همون نداشتن پرده  سال اول ازدواجم داشتم ولی ازون به بعد از ترس و درد و ... وضعم این شد . این اواخر که دوباره که پیش دکتر زنانم رفتم کلی باهام صحبت کرد که سعیم و بیشتر کنم چون دیر میشه . یه مشکلی داشتم گفت باید معاینه بشی ولی با وجود این مشکل می ترسم معاینت کنم که بیشتر شرطی بشی ولی من ازش خواستم که معاینه بشم. ایشون من رو معاینه کرد و شاید باورتون نشه که من اصلا دستگاهی که برای معاینه بود رو اصلا حس نکردم و می دیدم دکتر با تعجب من رو نگاه می کنه . بعد که تموم شد با تعجب پرسید مطمئنی تو اصلا مشکلی داری؟ وقتی نشونم داد که با چی معاینه کرده تعجب کردم . ایشون به من گفت فقط ذهنت نسبت بهش شرطی شده چون این دستگاه رو تا حالا ندیده بودی هیچ ذهنیتی ازش نداشتی راحت قبولش کردی .  حالا دیگه واقعا می خوام سعی کنم ممنونتون میشم کمک کنید .

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۴:۱۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

خوش اومدیsaamiinجان،عزیزم منم خودم بعد۲سال روز ولادت حضرت زهرا بانو شدم،واینجا سایتی هست که واقعا با وجود فرشته هایی مثل مریم جون وسلماجون وخانم دکتر خیابانی همه موفق میشن.

عزیزم  راهنمایی اصلی را مریم جان وسلما جان میکنن،ولی اول شما صفحه اول تاپیک را کامل وبا دقت بخون ویه شرح حال ازخودت بده،که تا الان رابطه داشتی یانه؟پرده داری یانه؟

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۴:۱۹:۰۶
(ویرایش)

ممنون آیلین جان نه عرض کردم پرده ندارم. هیچ کدوم از تمرینای شما دوستان رو هم تا حالا انجام ندادم . ولی به معاینه دکتر هیچ واکنشی نشون نمی دم با وجود این که خیلی از خانما برای معاینه زنان عزا می گیرن ولی من راحتم . می دونم مسخرست ولی خودمم توش موندم. 

بار اول که اصلا نمی دونستم چه طوری معاینه می کنن دکتر خودش مونده بود که هیچ حرکتی نمی کنم انقدر راحتم.

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۴:۵۱:۱۳
(ویرایش)

ممنونم آیلین جان که پاسخگو هستید . تصمیمم رو گرفتم از همین امروز شروع می کنم . وسایلی که در صفحه اول تاپیک دیدم رو تهیه کردم . انجام می دم فردا نتیجش رو میام میگم . تعداد دفعات مشخص داره یا نه هر چند بار که تونستم انجام بدم؟

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۱۴:۵۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

اونقدر که باهاش راحت شدی،یعنی وقتی بردی داخل خیلی راحت عقب وجلو کنی،میتونی بری سایز بعدی.انشالله موفق بشی عزیزم

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۱۵ ۲۰:۴۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

دوستان عزیزی که دارین به خوبی تمرین میکنین اگر پیام نمیگذاریم به معنی این نیست که نمیخونیم. ازینکه گزارش های خوب میدین خوشحالیم و میخوایم که همینجور خوب ادامه بدین😍

دوستان عزیزی که تازه اومدین saamin  و md  خوش اومدین . دوستان دیگه کمک کردن . صفحه اول را خوب بخونین و دقیق و با انگیزه درمانتون را شروع کنین . گزارش بدین تا هم انگیزه بگیرین هم راهنمایی بشین

Md  جان اسمت را عوض کن که راحت صدات کنیم

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۵ ۲۰:۵۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

سلام به همه.سلما جون تو روخدا دعوام کن من بی انگیزه شدم.اصلا تمرین نکردم.نای نشستن پای تمرینو ندارم 

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۱/۱۵ ۲۱:۲۸:۳۷
(ویرایش)

یعنی چی سکینه جون؟ از وقتی تو شروع کردی کلی درمان شدن. همه هم شرایطشون مثل خودت بوده و خودتم میدونی. چرا گزارش ندادی که همون موقع راهنمایی کنیم؟ بگو تا چه مرحله رفتی و چرا انگیزه تو از دست دادی؟؟؟anim2-New-6

قدر اینو بدون که راه درمانو پیدا کردی چون خیلی ها این شانسو نداشتن پس اگه نا شکری کنی و در مانتو تموم نکنی واقعا بی انصافی در حق خودت و زندگیته😔

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۲۲:۰۴:۰۷
(ویرایش)

اره بهار جون سلما اینجا سلما اونجا سلما همه جا😁😁😁😁

ایشالا زود  بیایی خبر مامان شدنت را بدی. 😍

الان 174 تا شدیم😌

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۰۱:۰۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

امروز هم تمرینم یک ساعت و نیم طول کشید.با سایز ابتدا ۵.۵ انتها ۶.۵.خوب بود ولی با امروز شد چهار روز که دارم با این سایز تمرین میکنم و فکر میکردم امشب می تونم سایز بعدی رو وارد کنم.اما اونقدری که باید راحت و تند تند عقب جلو کنم یکمی حس راحتی نداشتم.موقع عقب جلو کردن انگار دیواره ی واژنم چسبیده به دیلاتور و اونجوری نیست که حس کنم انگار چیزی درونم نیست.نمی دونم این حس طبیعیه و می تونم سایز عوض کنم یا نه.ناگفته نمونه که کگل بلند هم کار کردم ولی بازم احساس چسبندگی داشتم.

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۰۲:۵۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

الهه جان احساس چسبندگي بايد لوبريكنتت و زياد بزني و هر بار احساس چسبندگي كردي باز تمديدش كني بنظرم ميتوني بري سايز بعد با اختلاف نيم سانت نسبت به اين سايزت

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران