تعداد بازدید : 946109
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۱ ۱۳:۱۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۲ ۲۲:۴۶:۵۱
(ویرایش)

سلام Mina7070 جان..ایشالا که با پیگیری و تلاش مشکلتون درمان شه..تو این عکس براتون ورودی واژن و دهانه ش قابل مشاهده است

من میتونم چون میخوام که بتونم...
۱۳۹۵/۱/۱۱ ۱۵:۲۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

Mina7070 جان خوش امدي خوشحالم كه راه درمان و پيدا كردي، لطفا فعلا فقط تمرين وارسي و كگل و كه صفحه ي اول نوشتم مو به مو و با دقت بخون به وبلاگم سر بزن عكس اناتومي دستگاه تناسلي كذاشتم ببين ، سحر جون هم اينجا گذاشته، تمرين وارسي و كگل و كه انجام دادي و ياد گرفتي بيا گزارش بده تا باهم بريم مرحله ي بعدي

سحر حان ممنون عزيزم ايشالا سال خوبي پيش رو داشته باشي، ممنون كه براي دوستمون عكس فرستادي ، موفق و شاد باشي

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۱ ۱۶:۳۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

مرسی مریم جون.حتما همین کارومیکنم.

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۵/۱/۱۱ ۱۶:۵۱:۰۹
(ویرایش)

آيلين جان ممكنه توي رابطه هم يكم خون ببيني نترس از پرده هست شما راهت كلا بازه ايشالا ميتوني منتظر خبرهاي خوشت هستيم

۱۳۹۵/۱/۱۱ ۱۹:۴۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم،سلما ومریم جان

لحظه موعود برای من هم دراین روز مبارک فرا رسید،ومن امروز به لطف حضرت زهرا و کمک شما فرشته های مهربون بانووووووو شدم.ودراین لحظه های اذان برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم.

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۱۱ ۲۲:۲۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۲:۰۰:۲۲
(ویرایش)

عزیزم ایلین جان مبارک باشه.من ک حس میکنم واقعا زندگیمشاد شده خداراشکر.انشاالله بقیه هم به زودی بانو بشن

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۱۱ ۲۳:۰۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

ممنون حنانه جان،سمیرا جان وسلماجونم

واقعا از چیزی که فکرشا میکردم رابطه و آلت بهتر بود،خیلی عالی بود همه چیز،اصلا فکر نمیکردم اینطور باشه،همسرمم هم میگفت قبلا خیلی سفت و سخت بود همه چیز،ولی الان همه چیز ریلکس و خوب بود،فقط یکم آخرش سوزش داشتم و یکم خون ازم اومد همین،خدا جونم ممنونم

انشالله خدا حاجت شما دوستان عزیز را هم بده،من یک عمر دعاگوی شما هستم.

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۰۰:۴۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۲ ۰۰:۵۶:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان گلم من بالاخره بعد از یکسال بانوشدم.اول ازخدا متشکرم دوم از دوست خوبم مریم جان من باایشون ازطریق ایمیل درارتباط بودم ازش واقعا ممنونم که درکل راه منو یاری کرد.بالاخره دقیقا بعد ازیکسال شب سالگردازدواجمون و روز زن من بانوشدم.خیلی خوشحالم.امیدوارم به حق فاطمه زهرا همگی درمان بشن و هیچ زنی نباشه که توی همچین عذابی قرار بگیره چون واقعا همه ی ما درک میکنیم چه شرایط روحی وحشتناکی هست...سال نو همتون مبارک باشه.برای همگی آرزوی موفقیت وکامیابی دارم.یاحق... 

زندگی را باید زیست...
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۰۳:۰۴:۱۵
(ویرایش)

آيلين و Haniye rahgozar جان بانوهاي ١٧٢ و ١٧٣ جان بهتون تبريك ميگم و براتون بهترين هارو ارزو ميكنم چه روز خوبي بانو شديد، خدارو شاكرم كه باز هم دو نفر ديگه به جمع بانوهامون پيوستن، لطفا يكماه اول از هر فرصتي براي رابطه استفاده كنيد ، پيش هر پزشك زنان يا مامايي رفتيد از بيماري و نحوه ي درمانتون كامل بگيد تا سطح اگاهي نسبت به اين بيماري بالا بره و نام كاربريتون و به آيلين(١٧٢) و (173)Haniye rahgozar تغيير بديد، ميبوسمتون و براتون بهترين ها رو ارزو ميكنم

۱۳۹۵/۱/۱۲ ۰۳:۲۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۳۱
(ویرایش)

سلام به همه خواهرای نازنینم مخصوصا سلما و مریم جون

واااااااااااااااااای ی ی ی ی ی ی ی ی ی  اومدم یه خبر خیلی خوب بهتون بدم!!!!!!!!

«««««منم موفق شدم بانو بشم»»»»»»»

smile

یعنی دقیقا روز ولادت حضرت زهرا٬ روز زن٬ زن شدم

و من این رو عیدی و نشونه ای از حضرت فاطمه زهرا میدونم که خیلی هم واضحه و من اینو به فال نیک میگیرم.خدایا شکرت.مرسی

باورکنید باورم نمیشه منی که حتی....

این همه مدت بود ولی دقیقا توی همین روز مبارک بانو شدم. پس روز منو  روز تموم بانو های این انجمن مبارک🎇🎉🎊🎆🎆🎊🎉🎇🎆🎊🎉🎇🎆🎊🎉🎇🎆🎊🎉🎇🎆🎊🎉🎇🎆🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈

از بارانا که اینجا رو راه اندازی کرد

و خانوم خیابانی (که باهاشون در تماس بودم) و مریم جون و سلمای نازنینم تشکر میکنم.میبوسمتون. و شما رو جزء بهترین خاطره هام میدونم. إن شاءالله که عاقبت بخیر بشید

بچه ها! این که اصلا کاری نداشت.خیلی آسون بود فقط باید اراده کنی.

من با پریودیو عیدو ... باهم تقریبا شد یه ماه. چقد زود. کاش زودتر به درمانم شروع میکردم.

اینم بگم من همیشه قبل از اینکه به درمان روزانه ام شروع میکردم٬ اول نیت میکردم و از خدا و حضرت زهرا کمک میخواستم و نیتمو بهشون میگفتم که برای رضای شماست و...

راستی من یه سرو سری هم با امام رضا داشتم. نذر کرده بودم و... ان شاءالله همین فردا میرم پا بوسشون و ازشون تشکر میکنم.و حتما برای همتون و همه واژینیسموسی هایی که درمانشونو بلد نیستند دعا میکنم.

راستی شوهرم که اصلا موقع دخول از بس ذوق زده شده بود چشاش پر از اشک شوق شده بود منم همینطور بعدش یواشکی کلی اشک ریختم.

راستی یادمون باشه وارد کردن هر شیئی مثل دیلاتور  در واژن غیر از اینکه با نیت درمان باشه ٬ حرام هست

اینم یادآوری کنم که من ۲/۵ _۳سال دچار واژینیسم بودم.قراره ماه دیگه بریم ماه عسل و قراره فردا یه جشن دونفره بگیریم. میخوام به شوهرم یه کادو بدم برای قدر دانی از صبرش.

از اون موقع هم همش دارم خودمو واسه شوهرم لوس میکنم. که مثلا آی کمرم.آی چیز گرم بیار.آی من الان فرق دارم. حسااسم و..blink

ایشالله میخوام در اولین فرصت مامان بشم. بابا بالاخره منم حس مادری دارم خب!!!!

ببخشید اگه زیاد شد ! اخه خیلی خوشحالم .ما هم که این چیزا رو  فقط بهم دیگه میتونیم  بگیم

ایشالله روزی همتون🌼🌼🌼

راستی عیدتونم خیلی مبارک

تا شقایق هست زندگی باید کرد
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۰۳:۳۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۳۰ ۲۲:۳۲:۱۳
(ویرایش)

سلام عید همگی مبارک مریم جون وآیلین جون تبریک میگم بخاطر موفقیتتون ،گزارش من:الان درسفرم وچندوز پیش تمرین داشتم ولی دیلاتوررو که به همسرم دادم نتونستم تحمل کنم یعنی خودم راحت بودم ولی باشوهرم نه،حالا سوالم این که همین خودن تمرین کنم کافیه یا نه البته آلت شوهرم هم تاختنه گاه راحت بودم وبیشتر نتونستم ممنون از توجهتون.

تازنده ام امیدم روازدست نمیدم
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۰۳:۴۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۳۱
(ویرایش)

سلام آیلین خانوم و هانیه جونم.

بهتون واقعا تبریک میگم.روزتونم مبارک

انگار ما سه نفر توی این روز زیبا بانو شدیم

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

تا شقایق هست زندگی باید کرد
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۰۶:۴۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۱۳:۴۵:۳۷
(ویرایش)

سال نو مبارک انشالا سال پر از موفقیتی رو داشته باشید😙

خورشید36ساله واژینسموسی بودم 92/1ازدواج کردم .21دی 94بانو شدم از همون روز اقدام روشروع کردم. 12اردیبهشت پری شدم
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۱۰:۱۷:۲۵
(ویرایش)

مريم از مشهد جان بانوي ١٧٤ جان بهتر تبريك ميگم هورااااا افرين بتو، يكماه اول بخصوص از هر فرصتي براي رابطه استفاده كنيد، و سعي كن از بيماريت براي پزشك زنانت بگي،نامت و به مريم از مشهد(١٧٤) تغيير بده ميبوسمت عروس گلي

۱۳۹۵/۱/۱۲ ۱۰:۲۱:۴۳
(ویرایش)

گل نسترن جان حتما ديلاتور و كه باهاش راحت شدي بده دستهمسرت تا برات وارد كنه دستش و بگير باهم وارد كنيد و هرجا ترسيدي نفس عميق بكش و شل كن 

درياي گلم ممنون از محبتت ماهم كلي دوست داريم ايشالا كه بزودي خبر مادر شدنت و بهمون بدي

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران