تعداد بازدید : 946129
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۶ ۱۱:۴۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلااااام حالتون خوبه؟

میشه عکس دیلاتور دست ساز برام بفرستین؟

۱۳۹۵/۱/۶ ۱۳:۳۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۰:۵۹:۰۰
(ویرایش)

ممنؤنم سلمای عزیزم ای کاش اونجا هم کانال رو یک طرفه نمیکردین ک بچه ها بتونن صحبت کنن و گزارش بدن

۱۳۹۵/۱/۶ ۲۲:۴۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

پرستو جان بانوي ١٦٩ و دومين بانوي سال ٩٥ بهت تبريك ميگم و برات بهترين ها رو ارزو ميكنم، شما توي تاپيك سال قبل خبر دادي ولي اين تاپيك و براي سال ٩٥ شروع كرديم، بهتره يك ماه اول از هر فرصتي براي دخول استفاده كنيد، پيش هر پزشك زنان با مامايي رفتي از بيماري و نحوه ي درمانت كامل بگو تا سطح اگاهي نسبت به اين بيماري بالا بره، نامت و به پرستو(١٦٩) تغيير بده، ميبوسمت و بهت تبريك ميگم

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۶ ۲۳:۲۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۸ ۰۱:۳۷:۴۹
(ویرایش)

سلام.من بعد از چند روز تازه امشب موفق شدم تمرین کنم باسایز 11_12 خیلی طول کشید تا داخل بره اونم میلی متری، اما فقط تا وسط دیلاتور رفت.  1/5ساعت تمرین کردم، هرچي تلاش کردم تا آخر نرفت،انگار یه سنگ جلوشه.یه هفته نتونستم تمرین کنم خیلی عقب افتادم

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۱/۶ ۲۳:۵۳:۲۸
(ویرایش)

فاطمه حسني جان خودت و ناراحت نكن، فقط و فقط كگل كن و با سايزهاي قبلي واژنت و شل كن و بعد برو سايز جديدت، در ضمن نشستن توي تشت اب ولرم و كگل كردن قبل تمرين خيلي موثره

۱۳۹۵/۱/۷ ۰۰:۳۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

فاطمه حسنی جان،منم اول که باسایز۱۱_۱۲شروع کردم همینطوربودم،جلسه دوم با کگل خیلی خیلی خوب شد،نگران نباش

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۷ ۰۱:۲۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۳ ۰۰:۳۸:۲۶
(ویرایش)

سلااام خانما .سال نو رو به تک تکتون تبریک میگم .سلام مریم جون و سلما جون و بارانا جون .اومدم بهتون بگم منم خلاصه بعد از این همه انتظار و تمرین بانو شدم و خیلی خیلی خوشحالم anim2-4d564ad6الهی همه ی اون کسانی که این مشکل رو دارن یه روزی این خوشحالی رو تجربه کننن .هنوزم باورم نمیشه ولی همسرم میگفت تا آخر داخل بود و راحت عقب جلو کرد البته عقب جلو کردنشو احساس کردم خدارو شکر  همسرمم خوب ارضا شد  .مریم جون و سلماجون و بارانا جون اول از خدای مهربونم بعد از همه ی شماها خیلی خیلی ممنونم همچنین از خانمایی که که در طول درمان بهم امید میدادن هم ممنونم .ان شاءالله هرچی از خدا می خواین بهتون بده flower

۱۳۹۵/۱/۷ ۰۱:۳۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۳:۲۹:۴۴
(ویرایش)

پرستو جان بانوی جدید تبریک میگم. ایشالا تمام کسانی که این مشکلو دارن مشکلشون حل بشه. حس خیلی خوبیه غول ذهنی ما شکست میخوره و میفهمیم خیلی راحت از عهدش بر اومدیم

هیچ وقت اجازه نده ترس از شکست مانع حضورت در مسابقه بشه...
۱۳۹۵/۱/۷ ۰۱:۴۱:۴۳
(ویرایش)

ممنونم مریم جان ،چشم حتما به همه ی این توصیه ها عمل میکنم .از سلمای عزیزم هم ممنونم .براتون بهترینهارو آرزو می کنم و بابت همه ی لطف هایی که بهم کردین بی نهایت ممنونم . و می بوسمتون anim2-thanksفقط یه سوال داشتم مریم جان من یکم درد داشتم البته یه کوچولو خودمو سفت کرده بودم و هروقت شل میکردم دردم کم میشد می خواستم بپرسم این درد من بخاطر سفت کردنمه یا علت چیز دیگس که باید دفعه ی بعد رعایت کنم .اگه راهنماییم کنین ممنون میشم 

۱۳۹۵/۱/۷ ۰۱:۴۳:۴۳
(ویرایش)

ممنونم پرگل جان .واقعا حس خوبیه .ان شاءالله یه روزی بقیه ی خانما هم این حس خوب رو تجربه کنن 

۱۳۹۵/۱/۷ ۰۱:۴۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۳:۲۹:۴۴
(ویرایش)

پرستو جان منم اولش این دردو داشتم چون اولش کمی استرس هم همراهش بود ولی با دخول زیاد دیگه کاملا عادی میشه برات  و هم راحت میشی.

هیچ وقت اجازه نده ترس از شکست مانع حضورت در مسابقه بشه...
۱۳۹۵/۱/۷ ۰۲:۰۵:۲۳
(ویرایش)

پرستو جان ممنون از محبتت، بخاطر استرس و سفت كردن هست به مرور هرچي بيشتر رابطه داشته باشي هر رابطه بهتر از قبل برات ميشه

۱۳۹۵/۱/۷ ۱۰:۱۶:۳۹
(ویرایش)

مریم جان و پرگل جان ممنون از راهنمایی هاتون .خیالم راحت شد .خیلی دوستون  دااااااارم anim2-28

۱۳۹۵/۱/۷ ۱۳:۳۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۸ ۱۲:۳۷:۵۷
(ویرایش)

سلام بچها سال نو مبارک  منم دوسال مشکل داشتم دکترها هم مسخره میکردن  تا اینکه نزدیک یکسال پیش یک دکتر ک دکتر زنان هم نبود بهم اسپری معرفی کرد با اینکه یکم اسپری سوزش داشت اما اراده کردم و با تحمل کردن و امیدوار بودن و تلقین اینکه اینکار از من برمیاد مسه تمام خانمای دیگه تونسم غلبه کنم هرکی یجور درمان میشه اما مهم اراده و خواست خودتونه الانم اقدام بارداری کردم و از ته قلبم براتون دعا میکنم و انرژی مثبت میفرستم تا ارادتون صدبرابربشه موفق بشید و باخبر خوش بیاید و بگید ک بانو شدید آمین 

خدا هست...
۱۳۹۵/۱/۷ ۱۵:۴۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۳ ۱۴:۵۹:۵۲
(ویرایش)

سال نو همگی مبارک

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021