تعداد بازدید : 946134
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۳ ۱۶:۱۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

البته بعدازچندروزکمردردو دلدرد امروز تودستشویی ی قطره اومد.ولی دیگه قطع شد.چندروزپیش هم تودستشویی همراه باترشح خون کمرنگ اومد دیگه نیومدهمین لباس زیرم هم تمیزبود چکارکنم من

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۳ ۲۲:۰۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم. ایلین جون و مریم جون تبریک میگم بهتون.ان شاله همیشه شاد باشین.خیلی براتون خوشحالم.دعا کنید ما هم بتونیم زودار موفق بشیم.anim2-4d564ad6اما گزارش من:

من دو روز خونه نبودم نتونستم تمرین کنم.امروز با سایز ۹-۱۰ راحت شدم و با همسرم هم تمرین کردم خیلی راحت بود رفتم سایز۱۰. اولش خیلی سخت بود ولی با کگل زیاد راحت شد برام.ان شالله فردا که کاملا راحت شدم میرم سایز ۱۱. فقط یه سوال دیلاتور سایز ۱۰ من ابتدا انتهاش یکسانه اشکالی نداره که؟!

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۵/۱/۱۳ ۲۲:۲۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۳:۰۸
(ویرایش)

اخه همسرم یه فکره غلط داره راجب ترسم. فک میکنه این همون ترس طبیعیه که همه دارن بهم میگه یبار بذار داخل کمم ترست بریزه. هرچی واسش وازینیسموس رو توضیح میدم قبول نمیکنه. اینه که توی رابطه سطحی یهو میخواد داخل کنه تازه اونم نه اروم اروم! یهویی! من ترجیح میدم امروز فردا برم خودم واسه اقدام تا اینکخ باز توی رابطه سطحیمون یهو فشار بده و جیغ بزنم. از این طرف هم چون در جریان تمریناتم نیس نمیتونم قبله اقدام واژن گشایی کنم با دیلاتور. موندم چه خاکی توی سرمکنم واقعا

۱۳۹۵/۱/۱۳ ۲۲:۳۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

نرگس جون مطمئن شو پریود نیستی برو تمرین

عطرین جون عالیه. اصلا باید ابتدا انتهاش یکی باشه ولی چون با پنبه دقیق در نمیاد میگیم فوقش نیم تا یک ساعت تفاوت داشته باشه. همینطور ادامه بده

ماهی جون دیگه سعی نکن توضیح بدی بالاخره تلاش کردی فقط قول بگیر که موقع اقدام اون کاری نکنه ایندفعه و همه چی تحت کنترل خودت باشه. همین یکی دوبار که امیدوارم بار اول بانو بشی. زودتر تمرینات را تموم کن . همون روز هر وقت شد با سایز اخر خوب تمرین کن مهم نیست درست قبلش و وقتی رفتی اقدام با اعتماد به نفس و ریلکس برو که بسلامتی بانو میشی. توصیه های اقدامم که میدونی

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۰۰:۲۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

وقتی دیلاتورو داخل میبرم اولش سخته ولی کگل که کار میکنم دیگه راحت میشه.مشکلی که دارم اینه که دیلاتورو که در میارم و می خوام دوباره ببرم داخل بازم تو ورودی واژن به مشکل می خورم.انگار که اولین باره دارم این سایزو داخل میبرم.انگار نه انگار که یه ساعت باهاش تمرین کردم.بازم باید کلی کگل کنم و زحمت بکشم تا دهانه باز شه.این از چیه و چطوری باید رفع کنم مشکلمو؟کلا دهانه ی واژنم خیلی خیلی انقباض داره.

۱۳۹۵/۱/۱۴ ۰۷:۲۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۳۱ ۱۰:۰۵:۴۹
(ویرایش)

سلام . بچه های گروه خسته نباشد . مخصوص مریم 19 عزیز و بارانا جونم . من سال 94 بعد از 9 ماه به کمک این سایت درمان شدم و امیدوارم همه بچه های گروه که هنوز در مرحله درمان هستند این مرحله رو به راحتی پشت سر بذارند و  اینکه الان  تو ماه دوم smileبارداریام هستم. دوستای خوبم دستتون درد نکنه خیلی دوست دارم و امیدوارم همیشه سالم و سرزنده باشید و خدا به زندگیتون خیر و برکت بده اگه شما نبودید نمی دونم شاید تا الان زندگیم از هم پاشیده شده بود . و بچه هایی که هنوز شروع نکردند بهشون قول میدم درمان و شروع کنن و ببینند که چقد معجزه می کنه و اینکه واقعا می تونند . خیلی دوستتون دارم

من و دخترم
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۰۹:۱۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۳۱:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستان عزيز. تبريک به بانوهاى جديد افرين به ارادتون.مريم عزيز و سلماى نازنينم تمرين براى وارد کردن ديلاتور توسط همسر چند دقيقه باشد ؟ و اينکه سايز همسر من 10.30 هستش من بايد تا سايز 13 برم يا همان 11 خوبه ؟ من فردا تمريناتمو مجدد شروع مى کنم الان سايز 9 هستم. برام دعا کنيد 27 فروردين سالگرد ازدواجمون هست ايشالا بانو بشم تا اون روزsad

من ميتوانم و بايد بتوانم
خدايا اااااا ممنونم ازت
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۰۹:۲۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

الهه جان قبل تمرين توي تشت اب ولرم بشين و كگل كن و بعد با سايزهاي قبل واژنت و شل كن و لوبريكنت زياد بزن، اشكال كار شما اينه كه بايد شل و ريلكس باشي در ابتداي ورود ديلاتور و كگل كم تمرين كردي، بيشتر تمرين كن موفق ميشي

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۰۹:۲۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

nona جون تا سايز يازده كافيه، با همسرت هم در اين حد كه اون برات وارد كنه و بتوني راحت عقب جلو كنه كافيه

شيوطلا جون مامان گلي ممنون از محبتت بهت تبريك ميگم مراقب خودت باش ميبوسمت ايشالا يه ني ني صالح و سالم نصيبت بشه

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۱۱:۱۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۹:۳۵:۴۰
(ویرایش)

سلام به همگی

به به چقد بانوی جدید داریم😍😍😍😍😃😃😃 واقعا خوشحالم که اینهمه بانو داشتیم و مشکلشون شکر خدا حل شده, خدایا شکرررررت, دوستایی که درحال تمرین هستین تلاشاتون رو بیشتر کنید موفقیت نزدیکه عزیزان😘😘😘😘😘

از سلما جون و مریم جون نازنین هم بینهایت سپاسگزارم که با راهنمایی و انرژی دادنشون باعث حل مشکل ما شدن, واقعا ممنون😉😉😉😘😘😘😘

منم دیگه تو رابطه هیچ مشکلی ندارم و این موفقیت رو مدیون باراناجون و مریم جون و سلما جون هستم😚😚😚😘😘😘😘😘😍😍😍

من میتونم و بلاخره پیروز میشم
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۱۵:۰۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

سال نو مبارک شیوا جون و آسمان جون😘😘

همیشه شاد و سلامت باشید عزیزان😆😆

شیو طلا جون مبارکه. ایشالا خدا بهت یک نی نی سالم و تپلی بده😆💜

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۱۷:۱۰:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۳۱
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم

یادم رفت بهتون بگم که جمعه دومین دخولمون رو داشتیم و البته اولین دخولی که باهاش شوهرم به ارگاسم رسید(برای اولین بااار)

چه حس خوبی دارم که بالاخره تونستم خودمو در اختیار شوهرم بذارم و لذت ببره.خیلی حس خوبیه. حس توانایی.

اصلا اذیت نشدم!!!!!! انگار نه انگار که اصلا یه روزی ازش میترسیدم!!!.نه ترسی . نه دردی. نه اذیتی.هیچی.خدارو شکر

Mina7070 عزیز! اون حس دستشویی داشتن طبیعیه هرچند قبلش تخلیه کرده باشی.

موضعی داریم به نام موضع G که وقتی مثلا انگشت روبعد از ورود به سمت بالا بگیریم اون حس میاد. که خودش یه مدل لذته در سکس

موضع G  که نزدیکه محل مثانه و ادراره٬  یه چیزی مثل غده/توده یا... های کوچیکه که اگه فشار داده بشه تخلیه میشه (نمیدونم آبی که از اون خارج میشه چیه مثلا ایا شامل ادرار میشه یا آبی غیر نجس یا..)

برای کشف این حالت٬ به قول معروف(که از بقیه شنیده بودم) انگشت اشاره مون رو بعد از ورود به حالتی که انگار یه نفرو  اشاره میکنیم و بهش میگیم بیا ٬ تکون میدیم دقیقا شبیه دست این شکل:  anim2-21

که البته موضع G رو همه زنها ندارند.

پس میتونی نوک دیلاتورت رو به سمت بالات نگیری که حس دستشویی نیاد یا کمتر بشه

منم گاهی اوقات همین حس رو موقع تمرین داشتم.

(اینارو از توی کتاب زناشویی خارجی مطالعه کرده بودم که شاید جواب سوالت همین باشه)

تا شقایق هست زندگی باید کرد
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۱۹:۱۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۵ ۰۱:۴۴:۱۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من دو بار تمرين كردم و بعدش رفتم مسافرت 😄الان دوباره ميخوام شروع كنم فقط ميخواستم بدونم چقدر طول ميكشه تا با اين روش درمان بشم يكى از بچه ها گفته بود ٩ ماه ميخواستم تجربه بقيه رو هم بدونم 

۱۳۹۵/۱/۱۴ ۱۹:۲۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۵ ۰۱:۴۴:۱۶
(ویرایش)

يه سوال ديگه هم داشتم اينكه روزى چقدر بايد تمرين كنم تا زود به نتيجه برسم ممنون

۱۳۹۵/۱/۱۴ ۱۹:۳۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۲:۰۰:۲۲
(ویرایش)

سلام panidaaaجان برای هرکس فرق میکنه بستگی ب تمرینش روحیش من با زمانی ک پریود شدم تقریبا40روز

خداجونم ممنونم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران