تعداد بازدید : 815549
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۲۶ ۱۷:۴۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

ارغوان خيييلي برات خوشحالم هميشه كنار هم خوش باشيد

راياجون واقعا اينجا تنها جايي هست ك همه دقيق حرف همديگه رو ميفهميم

ماه پيشوني جون راس ميگ نوشتن واقعااااا خييييلي كمكه

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۶/۲۶ ۱۷:۵۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۱:۳۷:۰۷
(ویرایش)

قاصدککککک آفرین دختر، ایشالا خیلی زود اینجا خبرای خوب بشنویم ازت عزیزمflower ایولا داری.

ارغوان جون، به به چی بهتراز بودن کنار یارanim2-40 خوش باشید همیشه با هم. آهنگ عشق من پویا خیلی توصیه میشه blink

عاشق زندگی، همسر و خانواده مم.
۱۳۹۵/۶/۲۶ ۱۸:۱۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ارغواااااان

من میدونم دوری چقد سختههههه، خیلی خوشحالم که همسرت داره برمیگرده، ان شالله تو شیرینترین لحظه بانو میشی و میای اینجا به بچه های در حال تمرین روحیه میدیanim2-image170anim2-smilies-azardl2

رایا 

میدونم چی میگی،دلت میخواد یه هدف گذاری زمانی انجام بدیanim2-28بهتره بدی شوهرتم دیلاتورو وارد کنه، برای غلبه بر ترس خوبه، اما خیلیا ام بودن بدون اینکه دیلاتورو بدن دست همسرشون پیش رفتن و بانو شدنanim2-painting

بهار

اره واقعا، واسه من که خیلی تاثیر داشت anim2-ad54ad

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۶/۲۶ ۱۸:۲۰:۳۸
(ویرایش)

وای بچه ها من جای شماها هیجان داررررررم anim2-4d564ad6

خیلیاتونو یادمه که چقد واسه شروع استرس داشتین و ترس، اما الان شروع کردین و وسطای تمریناتونین،

بانو شدن همتون نزدیکه بدوووووووووییییییینanim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۶/۲۶ ۱۸:۴۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

ارغوان جونم عزیزم خیییییلی خوشحالم برات که خوشحالی و همسری داره میاد😙😙 واقعا انگیزه ی آدم بالا میره وقتی عشقت کنارت باشه 💑 ایشالا بهترین لحظه ها رو داشته باشی و تمرینات عالی پیش بره ❤💋

ماه پیشونی جونم از ته قلبم ممنونم ازت، روزای اول رو کامل به یاد دارم و روحیه ای که به من دادی که جرات کردم تمرین رو شروع کنم ، میبوسمت 😍😙

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۲۶ ۱۹:۱۶:۲۴
(ویرایش)

واااای شهرزاااااد، خوشحالم که تونستم تو پیشرفتت و خوشحال کردنت یه سهمی داشته باشمممم،از خدا میخوام تو و بقیه زودی بانو بشید anim2-bunnyearsmiley

۱۳۹۵/۶/۲۶ ۲۰:۲۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۹ ۱۵:۴۹:۲۶
(ویرایش)

سلام دوستای گلم و همشهری عزیزم(مانانا جووون) چون همه چیم تکراریه دیگه پیام نمینویسم عزیزم، بازم تمرین کردم و خداروشکر این سری هم ۳ گوش پاک کن تا ته رفت smileblink ولی وقتی رفتم رو ۵ تا بازم راهو گم کردم هر چقدرم تلاش کردم بی فایده بود، یک ماه گذشت من هنوز درگیر شیبم!!!hardامروزم پریود شدم دیگه تعطیله!!

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۰:۱۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

وای ارغوان جون خیلی عالی رفتی جلو ایشالا تو این یک ماه بانو میشی میره دیگهههههههههه ای ول داری.     قاصدک جون تو هن عالی شدی دیگه کم کم نزدیکه تو این هفته یه بانوی عالی میشی وای خدایاااااات       من امروز با سایز ۸تمرین کردم بچه ها منم میترسم از شوهرم تا حالا باهام تمرین نکرده ولی خیلی خوشبینم و میدونم که میشه 

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۰:۳۲:۰۴
(ویرایش)

بچه ها میگم برگردین پیامای اولتون رو بخونین خندتون میگیره ......خدایا کمکمون کن

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۰:۵۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۹:۵۲:۳۰
(ویرایش)

سلااام به همه..

پیامتونو که میخونم دلم میخواد زودتر پرپر تموم شه بیام تمرین..

فقط ی سوال از دوستانی که سایز بالاکار میکنن دارم..شماها تو کدوم سایز پردتون از بین رفت و خون دیدین؟

من تو سایز 5 تا گوش پاک کن هستم اما استرس این قضیه رو دارمanim2-sad

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۱:۱۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام من طبق معمول دعوای وحشتناکی داشتم بچه ها من امیدی به بهبود ندارم شوهرم ازش متنفرم هیچ وقت نتونستم کنارش احساس خوبی داشته باشم همیشه به خاطر مشکلم همه جور حرفی زده کتک میخرم فحش میخورمدیگه برییبیدم

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۱:۴۴:۵۹
(ویرایش)

ای وای آتنا بانو این حرفا رو نزن عزیزم بزار این مشکل حل بشه بعددددد بشین درست تصمیم بگیر من یه بار پیش یه روانشناس رفتم گفت تا زمانی که سکس نداشته باشی هیچ کدوم تز دعواهاتونو من نمیتونم حل کنم چون مشکل چیز دیگهه ایه به خداااااااا راست میگم

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۱:۵۹:۳۶
(ویرایش)

فایزه

من پرده ام با الت همسرم رفت، با ضربه، اما از بچه هایی که بادیلاتور پردشون رفته شنیدم که هیچی و متوجه نشدن و دردی حس نکردن anim2-ad54ad

اتنا بانو ،

بعد رابطه خیلی چیزا عوض میشه، تو بخاطر خودت تمرین کن، بذار شاخ این غول و بشکنی. میدونم خسته و کلافه ای، چیزایی که گفتی واقعا ناراحت کننده است،  اما پیش برو و تموم کن و بانو شو و خلاصlove

شیوا

افرین عااااالیه، خیلی خوبه خدارو شکررررررررanim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۲:۰۲:۱۶
(ویرایش)

اتنا بانو

از اولم شوهرتو دوست نداشتی...؟یعنی از سر اجبار ازدواج کردی ...؟از اول همینطوری از کنارش بودن اذیت میشدی..؟love

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۲:۰۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

آتنا بانو عزیزم ایشالا مشکلت حل بشه، این حرفا رو نزن. الان عصبانی هستی ، من مطمئنم که زندگیتو دوست داری و میخوای درستش کنی که اینجا اومدی و داری تمرین میکنی. 

تو زندگی همه مشکل و دعوا و .. هست، بخصوص ما واژینیسموسا، رابطه ی جنسی برای مردا خییییلی مهمه، این که نتونن انجام بدن فکر میکنن مشکلی دارن. آدما با هم فرق میکنن یکی تحمل و صبرش زیاده یکی نه ، من یادمه اون موقعه که نمیدونستیم مشکل چیه همسرم ناراحت بود، بهم گفت فکر میکنه یه مشکلی داره که نمیتونه مثه بقیه مردا باشه. خیییییلی سخته براشون.  

رفتار همسرت در زمان عصبانیت و ناراحتی بوده؟ یا همیشه؟ 

عزیزم من بهت حق میدم و درکت میکنم چون این موضوع دست تو نیست مثه همه ما ، ولی بعضیا قبولش براشون سخته . 

به نظرم تو آرامش فکر کن و تصمیم بگیر .

ایشالا همه چی درست میشه عزیزم 🙏❤

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314