تعداد بازدید : 812727
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۶:۲۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلاااام گل دخملااااا عید همتووون مبااالکflower

من پریود بودم تازه پاک شدم الانم خووونه مادرشوهر هستم ،،حدود 10 روزه تمرین نکردم اایشالااااه اگه خداااا بخواد فردا با سایز 8.5 و 9و 10 تمرین میکنم ،،،خیلی تمرینام طول کشید تا الان 1 ماه و نیم شده دوبارم پریود شدم کلی هم تنبلی کردم دلم میخووووااااااد زودی بانو شم و لذت دخول کامل با همسرم و بچشم،،ترو خدا یکمم سراغم بگیرین و بهم انگیزه تمرین بدین نیااااز شدید ی روحیه دارمvalentine

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۹:۴۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

ممنونم سارا گلی ، دعا میکنم به عقب برنگردیم 🙏 ایشالا بعد پریود تمرینات خوب پیش بره عزیزم، من مطمئنم موفقیتت نزدیکه 😍تو شجاعی و با روحیه ی بالایی که داری از پسش برمیای ❤💋نمیدونم چرا نمیتونم تگت کنم گلم😔

آیناز جونم من با سارا جون موافقم، به خودت تلقین نکن، تو دختر با انگیزه ای هستی و من مطمئنم موفق میشی، به شرطی که با صبر و حوصله تمرین کنی، همسرت درست میگه عجله نکن، بزار طول بکشه ولی اصلا با درد و فشار و اعصاب ناراحت تمرین نکن. یکم استراحت بده به خودت، منم همش عجله میکردم وقتی خوب پیش نمیرفت ناراحت میشدم، همسرم بهم میگه ما که این همه صبر کردیم این دوره درمان هم روش، چون تنها راه همینه،تو مییییییییییییییییتونی 💪✌

دعا میکنم مشکلات همه حل بشه که با خیال آسوده بتونیم تمرین کنیم 🙏 ما بانوهای آینده ایم 👰💏💘

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۰:۰۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستاى گلم...

ممنون بابت راهنمايياتون 

شيدا جون چششم... ديلاتورام رو نيم سانت نيم سانت بزرگتر ميکنم..و باهاشون تمرين ميکنم..

راستى بچه ها ديشب رفتم کنسرت محسن يگانه .خيلى خوب بود جاى همتون خالى... ولى شوهرم از آهنگاش خوشش نمياد ميگه بعضياش غمگينه و بدش مياد منم گوش بدم. همش دوس داره آهنگ عاشقانه گوش بدم اگه غمگين گوش بدم باهام دعوا ميکنه smile

ميگم خبرى از بچه ها نيست خيلى کم ميان اينجا

ارغوان هم کم مياد ..bad

فردا کلى کار دارم که بايد انجام بدمم... بايد پيش ماما هم برم..خيلى تنبل شدم اين روزا.anim2-wacsmiley

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۰:۰۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

راستى بچه ها اگه ميتونين بگين که چه ساعتى شما کگل کار ميکنين

من نميدونم بايد چه ساعتى تمرين کنم

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۰:۲۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام دوست جونیاااااااااااflowerانیدوارم همه خوب باشین و تمرینات خوب پیش بره آیناز خانم چطوری      ارغوان جون تو تمرینات چطور پیش میره؟؟؟بقیه کجان؟؟؟؟؟؟شهرزاد     قاصدک      سارا      رایا     فافا    کجاین دختراااااا؟؟؟؟؟من سایز ۸.۵ رو شکست دادمanim2-4d564ad6وای دوست دارم زودتر بانو بشم ولی چی کنم که روند درمانم کندهههههههه حوصلم دیگه سر رفته.فقط نبم سانت نیم سانت میتونم برم جلو      راستی ماه پیشونی و یاسمین رو از قلم انداختمanim2-28

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۰:۲۵:۳۳
(ویرایش)

یاسمین جون اون استخونی که صحبت میکتی ازش انقباضه من امروز تو سایز جدیدم این حالت شدم چون انتهاش ۹.۵بود ابتدای واژنم مثل استخون بود یاد تو افتادم چون واژن اماده نیست این حس بهت دست میده همش انقباضه که داره تو سایز بالا خودشو نشون میده

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۱:۰۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۹:۵۲:۳۰
(ویرایش)

سلامم.

سیاهی جان ما هممون یه مشکل داریم!مهمتراز اون 307 نفر مشکل ما رو داشتن و همه خوب شدن و ب زندگی عادی برگشتن!ی ذره ب اونا فکر کن!

ما هیچی از اوناییکه درمان شدن کم نداریم فقط تلاش و امید میخوایم..جو مثبت بده ب خودت..شما ماشاءالله از خیلی از ماها جلوتری..من هنوز تو گوش پاک کن هستم..

تو رو خدا این اسمتم عوض کن..باور کن تاثیر دارهdeliciousanim2-smilies-azardl2

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۱:۵۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

مانانا جون

خوشحالم برات عزیزم ، باریکلا، مهم اینه درمان بشی ، عجله نکن، با حوصله پیش بریم بهتر نتیجه میگیریم 😍😙

یاسمین جون

باریکلا، نیم سانت نیم سانت هم سایز بالا ببری بازم خیلی خوبه، انقباضت کم کم از بین میره. برای کگل میتونی آلارم گوشیتو سه بار در روز (صبح-عصر-شب) تنظیم کنی که بهت یادآوری کنه، البته برنامه کگل رو هم میتونی دانلود کنی و بهش برنامه بدی بهت یادآوری میکنه، هر بار ۲۰ تا کگل کوتاه و ۲۰ تا کگل بلند انجام بده خییییییییییییییلی موثره، حین تمرین وقتی دیلاتور رو وارد میکنی ثابت نگه دار کگل انجام بده. موفق باشی عزیزم 😍😙

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۴۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۱:۳۷:۰۷
(ویرایش)

سلام بچه ها جون. من تازه از مدرسه برگشتم. دو روزه نرسیدم تمرین کنم اما تا یادم میاد کگل انجام میدم.

آخر هفته تمرینامو ادامه میدم.happy

عاشق زندگی، همسر و خانواده مم.
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۲۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

سلااااام به همه بانو هاااااي اينده خوبيد؟

من خيلي خوشحالم اومدم بهتون روحيه بدم 

من سومين اقدامم داشتم و مهتر از اون بدون لوبريكانت 

واييي بچه ها عجله نكنيد خسته هم نشيد كلي قراره خوش بگذره بهتون 

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۲۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۵:۳۹:۰۰
(ویرایش)

سلام بچه ها من زیاد اینجا نمیام فقط روزی یه بار گزارشمو به سلما جون ومریم جون میدم،سعی میکنم حتما روزی 1 ساعت تمرین کنم ولی بعضی موقع ها نمیشه واقعا امروز با سایز 7،8 تمرین داشتم یکم سخت وارد شد و سوزش داشتم زیاد عقب و جلوش نکردم فقط کگل باهاش کار کردم،فردا 2 باره همین سایزو ادامه میدم ببینم چی میشه برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و از خدا میخوام که خر چه سریعتر هممون درمان بشیم،مطمئنم که درمان میشیم

Man mitavanam
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۲۳:۳۰:۵۸
(ویرایش)

خوش به حالت پارمین جون

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۰۰:۲۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

بر و بچ سلاااااااااامflower

عیییییید همگییییییییی مبااااااااارکanim2-thanks

امروز کلا مثل روزای قبل نتونستم بیام نت،صبح با مامان شوهر رفتیم تاکستان انگور چیدیم، بعدشم ناهار و بعدم اومدیم خونه خاله همسر، شبم اینجاییم . پیامارو  به ترتیب جواب میدم love

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۰:۵۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

سلام خوشگل خانوما

دلم کلی براتون تنگ شده

همسریم اومده anim2-40دیگه وقت نکردم بیام اینجا

تمرین نکردم این دو روزو ،امروز تمرین میکنم با همون سایز ۷ 

عاشقتونـــم دوستای خوبم، وقت کنم حتما میام سر میزنم بهتونanim2-ad54ad

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۱:۰۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

سلام خانومااا، چقدر فعالیت زیاد بوده این چند روزی که من نبودم،آفرین به همتووون، تبریک میگم به اونایی که تازه بانو شدن 

من مسافرتم طولانی شده و فعلا نمیتونم تمرین کنم

امیدوارم تمرینات همگی خوب پیش بره 

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031