تعداد بازدید : 814047
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۱۷:۰۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام بچه هاsad

خیلی ناراحتمworry

تا قبل از پریودیم تمریناتم تقریبا خوب پیش میرفت ولی بعد پریودیم انقباضم خیلی زیاد شده

حتی سایزای کوچیک هم به سختی و با درد داخل میبرمanim2-wacsmiley

اول واژنم خیلی تنگه و خیلی طول میکشه که دیلاتور رو بزارم داخل وقتی هم یکم میره تو واژنم درد و سوزش زیاد دارمworry

باید تمریناتم رو دوباره از اولین دیلاتور شروع کنم sad

فکر کنم حالا حالاها خوب نشم

ولی عیبی نداره .. هر چی هم شکست بخورم باز دوباره پا میشم و تلاش میکنم

شما هم واسم دعا کنین که منم بتونم موفق بشم

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۱۷:۳۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

یاسمین جان یادت میگفتی دور واژنت حلقه ی استخونیه و بعدش دیدی به سایزای بالای دیلاتورم رسیدی...فک کنم من تقریبا با تو شروع کردم ولی تو جلوتری با اینکه من هنوز پریود نشدم و مدام هم تمرین میکنم یعنی نه مهونی نه مسافرت همه چی رو تصمیم گرفتم تو دوره تمرین انجام ندم فعلا. تو ماشالله خیلی خوب پیش رفتی...احتمالا چون پریودیت تازه تموم شده، بدنت هنوز یه مقدار انقباض داره و درضمن یه مدت با دیلاتور کار نکردی. بنظرم از کوچکترین سایز و راحتترینش شروع کن اینجوری زودتر با سایز اخریت راحت میشی تا اینکه یهو بری سراغ همون سایز آخریت...من چون تجربه این اشتباه رو داشتم میگم.موفق باشی عزیزم

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۱۹:۱۸:۴۹
(ویرایش)

ممنون نسیم جووونflower

راستش هنوزم فکر میکنم دور واژنم استخون هست ولی دیگه روم نشد باز تکرار کنم

به خاطر همین احتمالا فردا یا پس فردا میخوام برم پیش ماما تا معاینم کنه

فقط خدا کنه استخون نباشه و عادی باشه وگرنه دیگه تمام امیدم واسه تمرینات از بین میره

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۱۹:۲۰:۵۲
(ویرایش)

من راستش هنوزم فقط تا سایز هفت رو میتونم تقریبا راحت ببرمداخل ولی سایزهشت رو با سوزش و درد خیلی خیلی زیاد میتونم ببرم داخل سایز نه که اصلا نمیره

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۱۹:۳۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلاااااااام بچه هاااااااanim2-40

شماها درست میگین من دیشب خیلی بی منطق بازی در آوردمanim2-21 اخه اون لحظه واقعا ناراحت شده بودم اخه واقعا دیشب انگاری حالش خوب نبود یه کوچولو هم هی بهونه میاورد! 

بهش حق میدم این همه همسری صبر کرد یه چند شبم من صبر میکنمanim2-a2d3

حالا از امشب میزارم به عهده خودش، من آمادگیمو اعلام کردم دیگه! امروز هم با سایز آخری بازم تمرین کردم happy

بازم مرسی که بهم دلداری میدینanim2-28

ماااااری، یااااسمین اینقده انرژی منفی ندین به خودتونanim2-smilies-azardl

بانوهااااای جدید هم تبریکااااات ویژه براشووووون دارمanim2-thanks

۱۳۹۵/۶/۲۹ ۱۹:۵۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

سارا جونمممممممممممم مرسی عزیزم اره واقعا ما تقریبا باهم بودیم و به امید شما ها تمرین می کردم

ماه پیشونی جان مرسی مهربونم اصلا دیگه دلم نمی خواد اینجا رو ترک کنم

بچه هاااااااااااا یادتونه گفتم با شروع تمریناتم نمازم شروع کردم ؟؟؟ اصلا باورم نمیشه اون روز چطور از خدا خواستم کمکم کنه و ته دلم یه امید خاصی اومد انگاری یکی گفت برو من هستم منم شروع کردم حالا بعد از یه ماه هم بزرگ ترین مشکل زندگیم حل شد هم یه کار خوب تو جایی که اصلا 1 درصد هم احتمالشو نمی دادم پیدا کردم  اصلا به هیچ عنوان کم نیارید شبی که اقدام کنید می بینید که اصلا احساس نمیشه و بیشتر از خودتون عصبی میشید که بابااااااااااااا من از چی می ترسیدم این ساده ترین و راحت ترین اتفاق ذندگی ولی شیرین ترینه

قاصدک جان من اون روز که خواستم اقدام کنم با شوهرم دعوام شد ولی هرچی می خواستم اقدام رو کنسل کنم نمیشد حتی نمی شد بندازم یه روز دیگه اصلا خودش اوکی شد من کاری نکردم

بذار همسرت اماده شه من یک ماهه همسرم رو اماده کردم anim2-a2d3

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۲۳:۱۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم، عیدتون مبارک 😙💖

قاصدک جون ،  باریکلا دختر 👏 خیلی عالی پیش رفتی، چیزی نمونده 💏💑 ایشالا زوده زود بانو میشی🙏 

پارمین جون ممنون که بهمون روحیه میدی عزیزم❤💋 

سارا جونم ، آیناز جونم  ، ارغوان جونم خوبید؟ چشمک چرا نیست 😔 

دوستای جدیدم چطورن ؟ 

ایشالا که تمرینای همگی خوب پیش بره 🙏❤

ماه پیشونی جونم خوبی ؟؟؟؟

من از دیشب حالم گرفته شده 😔، میخواستم با دیلاتور  ۱۱ شروع کنم، با دیلاتور ۱۰ که واژن گشایی کردم ،وقتی بیرون آوردم روش خونابه بود ، امروزم پریود شدم، این ماه دومین باره پریود میشم😢😭

دوباره تمرین تعطیل sad خیییییییلی حالم گرفته شد، فکر میکردم تا آخر هفته بانو میشم. گفتم با ۱۲ تمرین کنم برم اقدام مثلا anim2-sad

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۰۰:۳۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام خوشگلاااااااanim2-40 عیدتون مباااااارکflower

بچه ها امشبم نشد بریم اقدامanim2-sad طلسم شده انگااااریanim2-sdasdasd

امشب که همسری اومد دیدم حالش خوب نیست... مریض شده اصن یه وضضضضی... فک کنم انفولانزا گرفته! sad

چند روز دیگه پریود میشم... اگه تا اون موقع بانو نشم میوفته واسه 10 روووووز دیگش!!! اعصابم خورده! پریودیم 10 روووزست!😞

پووووووف چرا اینجوری شد یهووو؟؟!!!

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۰۱:۰۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۹:۵۲:۳۰
(ویرایش)

قاصدک جان و بقیه دوستان در شرف اقدام

بیاین امشب با بانو شدنتون به ما عیدی بدینanim2-smiliess8

عزیزم نگران باش خدا خودش بهترین وقتو برات جور میکنه

ماری جان منم هنوووز پریودم..بعد استراحت دوباره شروع میکنیم عزیزمanim2-28

anim2-thanksعید همگی گل دخترا هم مبارکanim2-thanks

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۰۱:۲۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۲۱:۲۰:۳۹
(ویرایش)

ماه پیشانی جان ممنون بابت روحیه ای که میدی ولی من  خیلی به خودم امیدوار نیستم ....همش حس میکنم دارم الکی تمرین میکنم 

که به همسرم بگم ببین من دارم تلاش میکنم ولی نمیشه

امروز سایز 7.5 شروع کردم که هنوزم باهاش راحت نشدم 

۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۰:۱۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سلام به همگي عيدتون مباركanim2-thanks

ياسمين جان بنظرم يك سايز ٧.٥ درست كن با اون يكم تمرين كن بعد سايز ٨ راحت انجام ميشه منم اين كارو كردم ديروز خيلي مؤثر بود سايزامون با همه ها😜😜😜😜

سياهي جان چرا انرژي منفي ميدي بخودت عزيزم يادت رفته كه يك گوش پاك كن هم ما مشكل داشتيم الان شديم اين پس صبوري ادامه بديم به نتيجه ميرسيم 

مني كه دارم بهت اينارو ميم ٦ سال عقد كردم و بيشتر از چهار سال عروسي... پس كم زجر نكشيدم، اينهمه صبر كرديم با زجر پس ميتونيم صبر كنيم با تمرين و اميد👍👍👍👍

پس فقط به اين فكر ميكنيم تمرين تمرين و قدم قدم جلو رفتن😘😘😘😘😘😘

نميدونم چرا تگتون نميشه كرد

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۴:۲۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

مانانا جونم،شهرزاد جونم و بقیه دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه! من زیاد از لحاظ روحی اوکی نیستم. زیر فشار این تمرینات واقعا کمرم له شده! بیش از حد عصبی شدم تازگیا! حالم از هرچی انقباضه بهم میخوره! یکم باید فاصله بدم تا روحیم عوض شه موقع هایی که عصبیم تمرین فقط شرایطمو بدتر میکنه! وقتی عصبیم دیلاتور رو با فشار و درد وارد میکنم و اون لحظه برام مهم نیست بعدش چی میشه فقط سر جنگ دارم با همه چی. امروز رو با همسری میریم گردش علمی!!!!!!شاید بهتر بشم،امیدوارم!

مهد جان ممنون از همدردیت توی انجمن. اما من احتمال میدم شرایطم با همه متفاوت باشه! نه مثل توام نه مثل خیلیای دیگه که درحال تمرین یا اقدامین! روزی که سلما جان گفتن مشکل تو فرق داره زیره بار نرفتم میخواستم به همه ثابت کنم میشه! شایدم میشه اما من ارادشو ندارم! اگه بانو بشم حتما میگم مشکلم چی بوده

یاسمین جان استخونی نداری! تو هیچ مشکلی نداری جز اینکه روند درمانت منظم نبوده و حالا بعد پرپرت تازه داره خودشو نشون میده! به حد کافی انقباضاتو نشکوندی که حالا برگشتن! دوباره برو به جنگشون اما اصولی

قاصدک جون،میدونم همین روزا بانو میشی، عجله نکن با سایز آخرت هرروز تمرین کن،همسرت هرموقه آماده باشه خودش شرو میکنه! میدونی خیلی برات خوشحالم. تو یه چیزی تو مایه های ماه پیشونی هستی!ولی ورژن شیطون ترش! یادمه ماه پیشونی هم که تو انجمن گزارش میداد مثل تو خوشحال و با انگیزه بود، البته اندازه تو پرحرف نبودanim2-25r30wi

ماه پیشونی جون، سارا جون، رایا جون، ارغوان عزیزم، چشمک جان و بقیه خیلی دوستتون دارم و امیدوارم تمریناتتون خوب پیش بره. اگه کم میام اینجا منو ببخشید،،خاله هستم و پر مشغله! نت هم ندارم درست حسابی،جبران میکنم عشقولیا

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۵:۳۱:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

پارمین جونم

تبریک دوم برای پیدا کردن کار دلخواهت.هوراااااanim2-4d564ad6

از خدا میخوام از این به بعد همیشه همراهت باشه و مشکلاتت یکی یکی حل بشن عزیزمanim2-thanks

شهرزاد جونم

خوبی عزیزم؟ افرین به تو عالی کار کردی.اشکالی نداره عزیزم میدونی که ما در طول تمرین ضد حال زیاد خوردیم.ولی برای شما این دیگه ضد حال آخره.دیگه تموم میشه.خوشحال باش و فقط به تمرین با سایز اخر فکر کنanim2-thumbsupsmileyanim

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۵:۴۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

آیناز عزیزم

به نظرم چون یه کم روند درمانت طول کشیده داری به خودت تلقین میکنی که فرق داری.نه آیناز من یا شما فقط به تمرین بیشتر احتیاج داریم وصبر .اینجاست که گند میزنیم ایناز anim2-25r30wiمن تا حالا ده بار برگشتم به علت جوگیری بعد از رسیدن به سایز 9و10 از اول با 5 شروع کردم.عزیزم یه فاصله کوتاه بده و دوباره شروع کن اصلا در نظر نگیر تا حالا چقدر طول کشیده.میدونم که هیچوقت اراده و انگیزتو از دست نمیدی و همه تلاشتو میکنیanim2-thumbsupsmileyanim

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۶/۳۰ ۱۵:۴۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۲۱:۲۰:۳۹
(ویرایش)

ممنونم شسدا جان  بابت روحیه ای که میدید

آیناز جان من هم مثل شما هستم کلا سر جنگ دارم 

از خدا آرامش میخواهم برای همه 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567