تعداد بازدید : 814053
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۰:۵۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

ممنون از راهنماییت شیدا جان. به هرحال من امروز فقط40 دقیقه تمرین کردم. با درد و سوزشش انجام نمیدم میترسم تمرینم عقب بیفته

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۱:۰۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۹:۵۲:۳۰
(ویرایش)

سلام..ماه پیشونی جان مگه دیلاتور آخر همون سایز همسر نباید باشه؟

پس چطور با دیلاتور از بین نرفته ؟؟ینی حتما ب ضربه محکم نیاز هست؟

ای باابااا عجب چیز سمجیه این پردهanim2-sad

راستی ی سوال..بعد از اقدام شوهر بیشتر آدمو دوس داره؟anim2-40بیشتر در خدمتمونه؟happy

من ک همسرم یه بار بهم گفت دیگه داریم مثه خواهربرادرا میشیم!anim2-65d6a5d6sanim2-25r30wianim2-wacsmiley

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۱:۱۱:۰۱
(ویرایش)

.

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۱:۱۱:۱۹
(ویرایش)

قاصدک جان چقدر سر اندازه داستان داریanim2-25r30wi

ی بار ک همسرجانت خواست بیاد سمتت،شمام ازقبل متر رو زیر بالشتت قایم کن و ب موقعش طی یک عملیات انتحاری اندازه بگیر!shysmileanim2-wacsmileyبه همین راحتی خخخخ!

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۱:۲۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

قاصدک

اونا چشمی درست حدس میزنن. من دیلاتورای اخرم بود،همسرم گفت این دیلاتوره همسایزه هاااا،گفتم نه باباanim2-smiliess، گفت چرا anim2-21، بعده این دیگه بزرگ میشه، بعد خواست که بریم واسه اقدامanim2-28 ، من و میگی، دلشوره یه وضعیتیییی، ولی رفتیم و شد، خیلیم باحال و خوب بودanim2-thanks

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۱:۳۵:۰۱
(ویرایش)

نسیم جان 

علت درد واژنت و نمیدونم، سعی کن یکساعت تمرین کنی شاید به واڗنت زیاد فشار میاد، بعدم وقتی بیشتر دیلاتور داخله،موقع عقب جلو کردن، بیشترشو در ار دوباره ببر داخل.anim2-ad54ad

فایزه جان

من پرده ام ،ناخواسته تو دوران عقد کامل از بین رفت، بعد ازدواج ،اوایل فکر میمردم پرده است که نمیذاره دخول اتفاق بیفته، بعد که فهمیدم انقباضه، و تمرین کردم‌،متوجه شدم پرده من همون نموقع کامل از بین رفته.anim2-painting

من دیلاتورم یه سایز عقبتر بود که رفتم واسه اقدام، اره بابا اصلا عشق و علاقه عمق پیدا میکنه، رابطتون پر میشه از ارامش valentine کلا خیلی بهتر میشه💃💃💃

۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۱:۳۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

من بالاخره سایز همسری رو گرفتمممممممanim2-4d564ad6 هووووووراااااanim2-thanks

مترو زیر بالشم قایم کردمanim2-25r30wi بعدش دیگه گولش زدم و د برو که واسه اندازه گیریanim2-25r30wi

بعد اندازه گیری فهمیدم به انتهاش رسیدم و اکی بوده... اما ابتداش باید نیم سانت بیشتر شهanim2-21  

همسری خواست بریم اقدام... مث چیییییییی ترسیدم...cry من جراتشو ندااااارمممممممanim2-wacsmiley 

ماه پیشونی جون چکار کنم؟ تو چجوری به ترست غلبه کردی؟ 

۱۳۹۵/۶/۲۸ ۰۶:۵۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

آي قاصدك ميكشمت 

من صبح ب عشق بانو شدن تو اومدم 

توكل بخدا كن بده تو باباanim2-40

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۴:۴۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

سلام.قاصدک جون نترس عزیزم.منم یه کم دلهره داشتم وبه هوای تمرین رفتم واسه اقدام .ولی شد.

خیلی راحت تر ازاون چیزیه که فکرشو میکنیم.

موقع اقدام اگه زن زیر میری یه بالش زیر باسنت بزار.من هنوزم بالش میزارم

من دیشب یازدهمین اقدام رو داشتم.خیلی عادی شده واسم.

اینم بگم که رفتار شوهرم ۱۸۰درجه تغییر کرده.اصلا خیلی مهربونتر شده بیشتر درکم میکنه و...

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۵:۰۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

قااااااااصدک خدا نکشتت دخترanim2-25r30wiخیلی خری بخدا

رسیدی سایز اقدام دیگه چی میخوای!؟!؟!؟ خیلی خیلی خیلی برات خوشحالم عزیزمanim2-thanksهمین امروز باید بانو شی!!!! تو میتونی! تو خیلی قوی هستی، زود باش دختر دیگه وقتشهanim2-smiliess8شیرینی مام یادت نرهanim2-thumbsupsmileyanim

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۵:۱۲:۴۱
(ویرایش)

قاصدک

نگو به خودت که جراتشو نداری، به همسرت بگو من تلاشمو کردم اما بخاطر تجربه های نا موفق قبلی یکم استرس دارم بذار اروم اروم انجامش بدیم anim2-painting وقتی همسرت ببینه داری برای اقدام تلاش میکنی اونم یارت میه. اینجوری استرستم کم میشه. من با پوزیشن زن رو راحت بودم ، چون انگار دست خودم بود و مسلط میبودم به جریان، اروم اروم نفس عمیق بکش، اگر از هول انقباض داشتی،کگل کوتاه کن، تو چشمای همسرت نگاه کن ، و اروم اروم بذار الت بره تو،به مراتب خیلیییییییی بهتر از دیلاتوره.

قاصدک اینهمه زحمت کشیدی، بذار ارامش به رابطه ات برگرده، تا هیجان داری بذار بانو شی، نیم سایز تاثیر خاصی تو شدن یا نشدن نداره. بسپر به خدا و برو. منم دلشوره داشتم، بخاطر همین به همسرم گفتم اگه نشد دوبتره تمرین میکنم،همین جمله ارومم کردlove

۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۶:۱۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

قاصـــــدک anim2-New-6anim2-ot0837h0nn8zfqu8ult

از دیلاتور نمیترسی از همسرت میترسی 😒😒

بیام بزنمت بیام با قاشق داغت کنم 😡😡

من شب منتظرم بیای بگی بانو شدی،همینکه داخل شه دیگه ترست میریزه از همسرت

شب با خبرای خوب بیا anim2-thanks

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۷:۳۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

وااااااااای بچه هااااااا مرسی از دلداری و حرفاتووووونanim2-40

نمیتونم همتونو تک کنم باهم اماااااا ممنون که بهم امیدواری میدینanim2-28

نمیدونم این چه ترس مسخره ایی هستش که افتاده به جوووووونم! من باید همون 4شنبه 5 شنبه هفته پیش بانو میشدماااااا.... تقصیر خودم بود هی کشش دادمanim2-sad

بااااااااااشهههههanim2-auizz3ffy9vla57584xq امشب کارو تموم میکنم دیگههههههه! با وجود شما دوستای خووووبم حتما اینکارو انجام میدم و نه خودم ، همسرم و نه شمارو نا امید نمیکنم...هوووووراااااanim2-thanks

باور کنید به خدا از همین الان قلبم تو دهنمه هاااا... میدونم بعدش به این حسم میخندم... اما خوب دیگه! anim2-sdasdasd

خدا خودش کمکم کنه... ایشالله که میتونم anim2-smiliess8

۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۸:۲۸:۴۱
(ویرایش)

اره بابا بجنب

نمیگی ما چشم انتظاااااااریمanim2-New-6

عین اتاق زایمان که با گل و شیرینی پشت درش وایمیستنhappy

ما ام با گل و شیرینی منتظریم، anim2-smilies-azardl2

۱۳۹۵/۶/۲۸ ۱۸:۲۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۱:۳۷:۰۷
(ویرایش)

آفرین قاصدکککککک، تو میتونی دخترvalentine

آخ جوووون خیلی برات خوشحالم. ایشالا با خبرای خوب بیای. ما منتظریمanim2-65d6a5d6s

عاشق زندگی، همسر و خانواده مم.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران