تعداد بازدید : 815549
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۸:۲۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام بچه ها

مرسی از همتون فائزه جون من 6 ماهه عروسی کردم

پنجشنبه دیلاتور دومی رو وارد کردم ولی نمیتونم عقب جلو کنم چندشم میشه بازsad

دیشبم همسرم گیر داد که انگشتشو وارد کنه منم طپش قلب گرفتم درد داشتم مجبور شدم ژل لیدوکایین بزنم به انگشتشم ژل زدم وارد کرد و عقب جلو کرد

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۸:۴۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

فائزه جان من که هنوز چیزی ندیدم گلم... نه خونی،نه لکی،نه خونابه ای... هیچیه هیچی!

هرچند پرده منم حلقوی ارتجاعیه! نمیدونم اوضاعش چه جوریه! اما مطمعنن دیگه به صورت اولش نیست و اگه هنوز نرفته باشه مث اولش درد نداره دیگه! تا حالا هزاران بار ضربه خورده! ولی دیگه با ضربه همسرت دیگه کار تموم شه! مطمعن باش اونموقع هم درد نداره فقط شاید لک ببینیanim2-thumbsupsmileyanim

اصن به پرده فک نکن! من همش فک میکردم به خاطر پرده هستش که نمیتونم رابطه داشته باشم! تا سرش میخورد به واژنم میگفتم نکن نمیره پرده جلوشهanim2-25r30wi

نگو پرده نبوده و انقباض بوده که نمیذاشته! anim2-25r30wi آخه همین الانشم تو سایز 12.5 راحت میره میاد! ولی اثری از پرده ندیدم! اگه دکتر معاینه نمیکرد تا الان فکر میکردم مادرزادی نداشتمanim2-25r30wi

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۸:۵۱:۳۴
(ویرایش)

آتنا بانوووو عزیزم این حرفارو نزن... میدونم شرایط خیلی بدیه! این مسعله هم شرایط رو سخت تر کرده! حداقل واسه خودت تلاش کن! نشون بده به خودت که تو میتونی! نزار این ترس تا آخر عمرت باهات بمونه! حالا هرچی هم که بخواد پیش بیاد غصه نخور!

مطمعن باش همسرت بعد رابطه اصلیت اخلاقش عوض میشه! زندگیت شیرینتر میشه! تو الان توی این لحظه چون خسته ای احساس تنفر میکنی! ولی بعدش که بانو شدی به این حست میخندی!

برو تمرین کن دوستم... امیدت به خدااااا... تسلیم هیچی نشو... مقابله با حست سخته! خیلی هم سخت! اما تلاشتو بکن عزیزم! زندگیتو خودت میتونی شیرین کنی و دوسش داشته باشی!

برو و توکلت به خداanim2-40

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۹:۲۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

مهرسا جان اين ك عاليه دخترم آفرين 

ي قدم بزرگ برداشتي

قاصدك برو اقدام ديگه

من منتظر تواماanim2-40

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۰:۰۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

ازدواج ما سنتی بود اما من شوهر م رو دوست داشتم اما بعد از ازدواج شروع کرد تازه خودشو نشون دادن دوباره امر ور صبح هم دلوا کرد و فحش  کتک سرکار هم نمیره نشسته این جا .با کارهایی که کرده ازش متنفرم احساس میکنم اویزونشم بچه ها منو بی کس گیر آورده ببخشید که جومنفی دادم

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۰:۰۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

هیچ وقت احساس نکردم که درکو شعور داشته باشه همیشه از تنهایی  من سواستفاده کرد میگه کاری نکن یک کاری کنم مادرت سکته کنه میدونه مادرم پیره 

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۰:۲۵:۴۷
(ویرایش)

مرسی بهار جان امیدورام بتونم زودنر تمومش کنم

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۰:۲۷:۴۷
(ویرایش)

ببین عزیزم بیشتر مشکلات زناشویی عدم درک دو نفره

منم با شوهرم مشکل داشتم رفتم مشاوره  بهم گفت 90 درصد مشکلات خودته راست گفت طبق حرفاش جلو رفتم دیدم درسته من مقصر بودم

ی مشاور برو

تهرانی؟ میخوای مشاور خودمو بهت معرفی کنم؟

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۱:۵۱:۴۷
(ویرایش)

بهااااااارanim2-25r30wi منتظر منی؟ یعنی عاااااااااشقتمanim2-40

بزار امشب سایز همسرمو بگیرم ببینم چنده! من دیلاتورم الان 11.5-12.5 طول 13 هستش!

امیدوارم همین باشهanim2-65d6a5d6s یعنی واقعا دلم میخواد کمتر باشه که بیشتر نبااااشهhappy

چششششم به زودی میرم اقدام! دیگه نزدیکه بانوووو شدنممممم ... هوووووراااااanim2-a2d3

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

رایا جون

شهرزاد جونم

مانانای مهربون

بهار جونی

ماه پیشونی عزیزم

مرسی از تک تکتون عزیزای دلم ،امیدوارم زندگیتون همیشه پر از عشق باشه anim2-40

آتنا جون،درکت میکنم عزیزم منم با عشق ازدواج نکردم کلی دعوا  و عصاب خوردی داشتم دلیل اصلیشم همین واژینیسموس لعنتیه،بعدش با خودم فکر کردم شوهرمو درک کردم الان اونقدر دوسش دارم وقتایی ک از هم دوریم  ی روز عکسشو واسم نفرسته روزم شب نمیشه ،سکس واسشون خیلی مهمه،  ولی اینو مطمعن باش تو اگه این مشکلتو حل کنی شک نکن که زندگیت عوض میشه ، اونوقت تو میشی رییس خونه 😅😅 

واقعا دوسش نداری یا الان ک عصبیت اینو میگی؟!؟

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۳:۲۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

مهرسا جون   ،منم با عقب جلو مشکل دارم تند تند نمیتونم انجام بدم حس بدی بهش دارم ،فقط آروم عقب جلوش میکنمanim2-sad

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۳:۴۹:۴۴
(ویرایش)

پس تو هم اینجوری هستی ارغوان جان

راهی هست که این حس هم نداشته باشیم 

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۳:۵۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

مهرسا توميتوني همه ميتونيم

ارغوان امشب برو اقدام اگه با سايز آخرو راحت بودي

من حاليم نيست

صبح بايد ب تو تبريك بگمcoolanim2-4d564ad6

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۴:۰۳:۲۹
(ویرایش)

ممنونم بهار جان

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۴:۲۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام. من واقعا بد شانسم دو روزه پيش با سايز اخرم كار كردم با اينكه واژنم نسبت به بقيه روزا منقبض تر بود .. ديشب خواستم تمرين كنم ديدم هيچ جوره وارد نميشه اصلا، مجبور شدم با سايز ١١ كار كنم ،ميخواستم برم واسه اقدام كه نزديك پريوديم شد. شما هم يه هفته به پريوديتون اينجور ميشد؟  واژنتون منقبض تر ميشه؟ .. نميدونم تا كي از اين واژينيسم لعنتي راحت ميشم دوماه دارم كار ميكنم واقعا ديگه خسته شدم. ٣.٢ روز ديگه بايد پريود بشم هرچي هم به زمانش نزديك تر ميشم تمرين واسم سخت تر ميشه . حالا هم غصم گرفته بعد پريوديم  دوباره بايد بشينم سره تمرين از دوبارهbad

توكلت علي الله
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران