تعداد بازدید : 579267
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۲۲:۴۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ملیکا جان مگه کدوم کشور زندگی میکنید؟

شاید شوهرت فهمیده که میترسی یوقت تنهات بزاره واسه همین هی میگه که میذاره میره

نقطه ضعف پیدا کرده ازت شاید

۱۳۹۶/۱/۲۶ ۲۳:۰۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

مرسی کوین جان وپری جان ولی دلدردم هنوز خوب نشده حتی گرمشم کردم شوهرم اوضاع کارش ریختهبهم اینسری دکترم ازمایش و دارو نوشت ولی دستم خالیه فردا شبم سالگرد ازواجمونه خیلی ناراحتمک چرا همه چی یهو بهم میریزه

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۲۳:۳۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

مامان نفس جان ، هميشه همينجوريه ! انقدر خوب بلده بهم بريزه اوضاع! حالا هيچ كاري كه نداري، همه چيز مرتبه و آدم حوصلش سر ميره😂 

توكلت به خدا باشه. به اميد خدا براي ني ني مشكلي پيش نمياد. فقط تَو اين شرايط سعي كن از نگراني و استرس دوري كني . كمك مَي كنه كه بدتر نشه و شايد اصلا يواش يواش خوب بشي ، براي خدا كاري نداره. بدون دوا و سونوگرافي خوب بشي ! 

آرامش جون من انگليسم. گل گفتي ! ممكنه ! قبلنا بهم مَي گفت اذيتت كه مَي كنم لذت مَي برم. وقتي گريه مَي كني يا تلاش مَي كني كه باهات بمونم عاشقت مي شم. ولي خوب اين مال خيلي قديماست. حتما روش مونده! چه مَي دونم! امروز همش مَي گفت مياي خونه پيشم؟ منم نرفتم! ديروز خواست بياد دنبالم بريم بيرون باز نرفتم، امروز رفتيم برام تي شرت خريد براي بارداري ، آخه همه لباسام تنگه. يه دونه لازم داشتم. موقته. دلم نمياد الكي پول خرج كنم. خلاصه برام خريد با سليقه خودش. يه جورايي دوري مَي كنم و ديگه تا مَي گه نميرم . يكم بيشتر دلتنگم مَي شه. بهتر شده. شانسي امتحان كردم ، جواب داد اين روش. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۰:۲۷:۵۴
(ویرایش)

ممنونم ملیکا جون امروز ک دخترم بیشتر لگد زد خیالم بابت اون راحت شد ک چیزیش نشده پولو دارایی میادو میره زیاد من بهش اهمیت نمیدم منم مثل شما عاشق شوهرمم و خودم انتخابش کردم الانم راضیم از زندگیم گرچه کارو درامدش کمه ولی میدونم دوسم داره الانماها باید ب فکر بچه هامون باشیم این حساسیتای ما زنا ب شوهرا تمومی نداره 

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۰:۳۸:۵۹
(ویرایش)

ممنونم ملیکا جون امروز ک دخترم بیشتر لگد زد خیالم بابت اون راحت شد ک چیزیش نشده پولو دارایی میادو میره زیاد من بهش اهمیت نمیدم منم مثل شما عاشق شوهرمم و خودم انتخابش کردم الانم راضیم از زندگیم گرچه کارو درامدش کمه ولی میدونم دوسم داره الانماها باید ب فکر بچه هامون باشیم این حساسیتای ما زنا ب شوهرا تمومی نداره 

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۱:۱۵:۰۷
(ویرایش)

دل نوشته يك زن

بعد از این که زایمان کردم 40 روز خونه مادرم موندم
روز چهلم همسرم تماس گرفت و گفت میخوام بیام دنبالت برای این که خونه بدون تو هیچ ارزشی نداره

خواستم ناز کنم 4 تا خواهر مجردم هم تشویقم کردن بنابراین گفتم نه نمیام میخوام دو هفته بیشتر بمونم

البته این حرف خواهرام بود منم حرف گوش کن

ناراحت شد و تلاش کرد قانعم کنه ( این جمله رو نمیدونم چیه ) 

عصر دوباره زنگ زد و ازم خواست که برگردم خونه اما من بر نظر خودم اصرار کردم

دیگه با من حرف نزد و سراغمو نگرفت تا دو هفته بعد اومد منو از خونه مادرم برد

تو راه بهم گفت : من خواستم بیام ببرمت اما تو لج کردی
منم نتونستم تو خونه تنها بمونم زن دوم گرفتم
و طبقه بالای خونمون جاش دادم

تلاش کردم باهاش حرف بزنم سرم داد زد :
 👊اگر میخوای خونه پدرت بمونی بمون اگرم میخوای با من بیای بیا

مطمئنا انتخاب من این بود که باهاش برم 👫 و قیافه زن دوم رو ببینم و حالشو بگیرم 😈

وقتی وارد خونمون 🏡 شدم از غصه و حرص سوختم چون می شنیدم صدای کفش پاشنه بلندش 👠 رو که مدام تو خونه حرکت می کرد این صدا گوشامو کر میکرد و از غصه می کشت😡

همسرم هرساعت میرفت بالا پیشش
چیزی که خونمو بجوش می اورد 😡 صدای کفشش👠 بود

یعنی 24 ساعته ⌚ بخاطر همسرم  بخودش رسیده 💃و تو خونه راه می ره 

دو روز بعد همسرم اومد و گفت میخوام آماده بشی تا بریم بالا به عروس👰 خانم یه سلامی کنی اینم اجباریه

بهترین لباسامو 👗 پوشیدم 🕶 و باهم رفتیم بالا و دم در ایستادیم که کلید رو در بیاره و بذاره تو قفل در 🗝

در همین حین تا شنید کسی در 🚪 رو داره باز میکنه اومد سمت در
منم که صدای کفشش👠 رو. شنیدم داره میاد
تعادلمو از دست دادم و از هوش رفتم 

به هوش نیومدم تا این که دیدم همسرم بهم آب می پاشه  💦 صدام کرد و گفت پاشو ببین👀

وقتی نگاه کردم دیدم گوسفندی که سم هاش تو قوطیه 🛢

گفت این قربونیه سلامتی تو و نی نی 👶👸

فقط اشتباهی که کردی نمیخوام دیگه تکرار بشه

گوسفند بیشعور این همه وقت یه صدا نداد بگه بعععععععع🐏😂😂😂
😂👈

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۲:۰۷:۱۲
(ویرایش)

خدا رو شكر مامان نفس جان! خيلي خوشحال شدم. آخخيش! 👍🏻 اينه! دخمل مامان خانوومه، زود خوب ميشه مامان دلشوره نگيره😘

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۰:۰۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مامان نفسم عزیزم نگران نباش الان مشکل مالی همه دارن من خودم مشکلات مالیم بخاطر مریضی شوشو انقد زیاده که یه چیزی دلم میخاد نمیتونم بخرم دستمو میزارم رو شکمم و به بچم میگم مامانی قول میدم به دنییا اومدی برات هرچی که خاستی رو بخرم الان بابایی دستش نیست و توام بچه خوبی باش اما بازم خداروشکر میکنم که با یکسال شیمی درمانی شوشو خدا بدون دردسر و بدون هزینه دوا درمون این بچه رو به ما داد روزهای خوب میگذره روزای بدم میگذره مهم اینه که به زندگی چه جور نگاه کنی خدا حواسش هست به همه ی این صبوریهای ما اگه از 100 نفر پایین تریم از ده نفرم بالاتریم ما اگه ویارونه نخوریم ما اگه کمتر غذا بخوریم ما اگه لباس نو نپوشیم باز بچمون اگه اون بخاد به دنیا میاد عزیزم بسپرش به خودش بهترینارو جلو پات میزاره به این فک کن که تا چند وقت پیش چقد دلت میخاست خدا بهت یه نی نی بده حالا اون نی نی رو داری پس حرص خوردن و فکرو خیال و غرغر 

تعطیل...............................

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۰:۱۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

ملیکا جان عزیزم هیچکس به اندازه خودت نمیتونه بفهمه که چقد سخته که دور از عشق و همسرت باشی عزیزم تنهایی زندگی کردن واقعا سخته اما صبور باش مطمعنم این بچه به زندگیتون امید ونشاط میده تا جایی که میتونید برای قانونی کردن ازدواجتون تلاش کنید جواب میگرید شاید اصلا با به دنیا اومدن این بچه کارتون راحتر بشه ملیکا جان عزیزم نمیخام توی دلتو خالی کنم ولی بهتره انقد حرص الکی نخوری و همه چی رو بسپری دست خدا چون بهت گفتم کسی که بخاد بمونه با تمام مشکلاتم میمونه کسی که نخاد همه چی هم فراهم باشه نمیمونه تو اصلا به این موضوع فکر نکن که یه وقتی بخاد تنهات بزاره تو داری تو بهترین جا زندگی میکنی ته ته تهش اینکه یه مادر مجرد میشی الان تو کشورای خارجی انقدا هستن بدون همسر بچشونو بزرگ میکنن انقدا هستن بدون محرمیت باهم زندگی میکنن عین تو و همسرت عزیزم ته ته همه ناامیدیها اینه دیگه پس به خودت ایمان داشته باش که تو متکی به یه نفر نیستی هر اتفاقی بیوفته این بچه رو نگه میداری خانوادتم الان شاید گله کنن اما یه پدر و مادر هیچووقت هیچوقت بچشونو ترد نمیکنن دختر طرف فرار میکنه میره شاید یه مدت بحث و دعوا پیش میاد بعدش دوباره برای اونا همون بچست عزیزم با همسرتم نه خیلی بد باش که خستش کنی ازت دور شه نه خیلی خوب یادت نره  زیادی که شیرین باشی دلو میزنی عزیزم valentine

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۱:۲۷:۴۷
(ویرایش)

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۱:۳۱:۳۲
(ویرایش)

پری جون و ملیکا جون امروز خداروشکر دلدردم خوب شد ب قول ملیکا دختریم فهمیده باباش دستش خالیه میگه مامانمو اذیت نکنم اره پری جون خداباماست خداروشکر ک خدا این فسقلیارو بهمون داده ایشالا هممون بارمون ب راحتی زمین بذاریم

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۱:۵۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ملیکا جون کار خوبی میکنی که ازش یکم فاصله میگیری ولی یوقت شورش رو در نیاریا

دیدی میاد سمتت توهم کوتاه بیا و برو پیشش

اگه میخواست تنهات بزاره و بره و اون بچه رو نمیخواست نمیرفت برات لباس بخره که راحت باشی

پس مطمئن باش عاشقته

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۱:۵۷:۳۹
(ویرایش)

مرسي از همتون. فقط داخل پرانتز بگم با كمك اينترنت و وب ، ما در حضور خانواده من و با شاهد قرار دادن اونا عقد كرديم. خدا رو شكر از اين لحاظ حرفي توش در نمياد. فقط جايي ثبت نشده. ولي خوب توكل به خدا. انقدر اين روزا بهش فك كردم و غصه خوردم و گريه كردم ، خسته شدم. زندگيمو مَي كنم ، اگه قراره اتفاقي بيوفته ، مَي يوفته.

از خدا مَي خوام قدرت پذيرش هر آنچه رو كه نمي تونم تغيير بدم رو به من عطا كنه. آمين

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۱:۵۸:۵۱
(ویرایش)

خوبه اينجا با هم حرف ميزنيم. اين دوران حساسه. خيلي حساسه. اينجوري بهم كمك مَي كنيم  ، ممنونم ازتون آبجياي گلم. ❤️❤️❤️💋

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۲:۰۷:۳۰
(ویرایش)

اره خوبه ک ادم بتونه حرفای دلشو ب همجنس خودش بزنه

مادرشدن بهترین حس دنیا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314