تعداد بازدید : 579257
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۱:۳۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ملیکا جون چقدر باحال لعنت کردی anim2-a2d3

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۱:۵۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

فدات بشم آرامش جون💋

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۳:۰۴:۲۵
(ویرایش)

سلام خانوما! من يه مشكل دارم تَو عادت غذايي ! اين رو قبل از بارداري هم داشتم. نمي دونم چرا وقتي گرسنه هستم تحمل مَي كنم و چيزي نمي خورم. 

الان  گاهي كه با دارو حالم خوبه و گرسنم ميشه غذا هم كه درست مَي كنم ميلي ندارم. از عادت غذايي تَو قبل هست و احساس مَي كنم بيشتر شده. امروز خوندم ديگه از ٣ ماه به بعد بايد خوب غذا خورد ولي نه به اندازه ٢ نَفَر. من ويار دارم همچنان و بدتر هم شدم و ١٢ هفتگي جنيني رو طَي مَي كنم.  اما وقتايي هم كه حالم خوبه غذا نمي خورم. حوصله ندارم. البته بگم يكم از لحاظ روحي هم تحت فشارم و هر روز يه اتفاق جديد و يه خبر جديد و  شوك. خيلي خودم رو كنترل مَي كنم اما واقعا گاهي نمي شه. 

چي كار كنم كه مثل آدم عادي ( زيادي نخواستيم) غذا بخورم؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۳:۰۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مامان کووین جان وعده های غذایی تو زیاد کن اما کم بخور مثلن پنج وعده 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۴:۴۵:۴۹
(ویرایش)

پري جان همه اين كار را رو كردم و واقعا موثره، مشكلم اينه وقتي حالم خوبه و ويار ندارم و گشنمه ، ميل به غذا خوردن ندارم. بعضي وقتا به زور يكم مَي خورم ، اونم فقط بخاطر بچه! حس غذا خوردن ندارم. يه چيزايي شبيه اين ! از تنبلي نيست. نمي دونم چجوري توضيح بدم. شايد از تنهايي باشه. شايد. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۴:۵۲:۵۲
(ویرایش)

عزیزم درکت میکنم منم همینطووریم گشنم میشه اما میرم چیزی بخورم انگار دهنم قفل میشه تازگیا به بوی رب حساس شدم خورشتی درست میکنم که رب داشته باشه بدجوور میلمو خراب میکنه منم که یه آدمی بودم که انقد رب استفاده میکردم اما حالا.....

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۵:۳۸:۴۰
(ویرایش)

۳ ماه اول این چیزا طبیعیه منم یادمه نمیتونستم خوب غذا بخورم

ولی آخر سر دلم به بچم سوخت و هرجور شده خوردم تا بلاخره درست شدم و میل به غذام برگشت( نگران نی نی نباشین اون از بدن شما تغذیه میکنه و گرسنه نمیمونه)

تنها چارش اینه که وعده های غذایی رو زیاد کنی

کم بخور ولی وعده هات رو زیاد کن

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۶:۰۲:۰۳
(ویرایش)

بچها یه سووال داشتم عزیزان من بخاطر لکه بینیم دکترم بهم گفت تا سه ماهگی سعی کن نزدیکی نداشته باشی که جای بچه سفت شه میخاستم بدونم به ارگاسم رسیدن زن برای جنین ضرر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۶:۵۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

سلام خانما خوبین دکترم بهم میگه کرم ضد ترک مصدف کن درصورتی شکمم ترک برداشته و قرمز شده مگه فایده داره الان بعدم اینکه شکم بند بارداری خوبه اصلا واسه چیه کلا باید بسته شه یا فقط ی موقع هایی ازروز

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۸:۲۹:۰۴
(ویرایش)

بچه ها ممنون از اشتراك تجربياتتون 

مامان نفس جان معمولا اونايي كه بچه خيلي سنگيني مَي كنه و مادر ديگه با تعادل كمرش نمي تونه بچه رو بالا حفظ كنه كمربند ميدن! بعضي وقتا بچه خيلي سنگين ميشه و جهت جاذبه زمين هي كشيده ميشه پايين. كمربند كمك مَي كنه بچه زود تَر از موعد نياد پايين و زايمان زودرس نشه زبونم لآل و يا عوارض ديگه. معمولا مورد مصرف كمربند اينه! بعضيا هم پيشگيري مَي كنن! از اول استفاده مَي كنن مثلا از ٦ يا ٧ ماه به بعد ...

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۹:۰۱:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

چرا کسی جواب سوال منو نداد مامان کوین جان آرامش زندگی؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۱:۱۴:۳۷
(ویرایش)

پری مامانی جان چه سوالی پرسیدی عزیزم؟

سوالت رو پیدا نکردم جواب بدم

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۱:۱۶:۲۴
(ویرایش)

مامان نفس کاش قبل اینکه ترک میخورد شکمت از کرم یا روغن زیتون استفاده میکردی

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۱:۱۸:۲۰
(ویرایش)

پری جان اتفاقا این سوال منم هست

دکترم رو عوض کردم شماره ندارم زنگ بزنم ازش بپرسم

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۲:۳۸:۲۸
(ویرایش)

☝🏻پري جان! به ارگاسم رسيدن زن و يا سكس هيچ ضرري براي جنين نداره ، ولي سكس در بارداري آداب داره و بهتره از هر پوزيشني استفاده نشه! 

حالا 

براي كساني كه دكتر اونها رو منع از سكس مَي كنه يعني علايمي ديده شده كه براي تسريع در روند بهبودي يا جلوگيري از صدمات احتمالي اون كار رو انجام داد. وقتي نظر پزشك مياد وسط ، هيچ كس ديگه اي نمي تونه از خودش نظر بده. چون ما نه وضعيت جسمانيه شما و جنين مَي دونيم و نه تحصيلاتهم رو داريم كه در اين حد تخصصي جواب بديم. پس صد در صد بايد با پزشكت صحبت كني. 

مثلا براي استراحت مطلق ؛ من كسي رو ديدم كار سنگين نمي كرد و كلا بيشتر استراحت بوده و يكي هم ليوان آب بلند نمي كرده كه بچه اش سقط نشه  . چون بدن ها و علايم و واكنش ها متفاوته. يك چيز خيلي ساده و بي ضرر مَي تونه براي يكي ديگه كلي ضرر داشته باشه. 

به ارگاسم رسيدن هيچ منعي در بارداري نداره و من جايي مطالعه نكردم ، ولي شما شايد رحمت استعداد باز شدن داشته باشه و يا الان خيلي زمان حساس درماني باشه! پس فقط پزشكتون كه كاملا روي پروندتون مسلط هست مَي تونه نظر بده. 😊

در ضمن پير شدم تا أسمت رو پيدا كردم 

جفتمون بايد اسممون رو عوض كنيم 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031