تعداد بازدید : 579307
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۷:۴۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

مامان نفس جون سالگرد ازدواجتون رو تبریک میگم

انشالله سالیان سال در کنار هم خوب و خوش زندگی کنید valentine

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۷:۵۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم هرچقدم باربی باشی دیگه تا شیشش ماهگی که شیکمت تخت نمیمونه مامان کوین جون ایشالله همینطوره صحیح وسالمه

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۰:۴۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

پري جون ، من شانس ندارم! از الان خودمو آماده كردم براي قلقلي شدن. خوبه حالا هنوز به غذا نيوفتادم😄 ولي خوب ديگه اونايي كه از ٦ ماهگي شكمشون مياد جلو استثنايي هستن. من عاديم. 

اونا يا ورزشكارن كه شكمشون سفته و يا ژنشونه.

خوب ديگه دوست داشتم بارداريم قيافم ازين مدلا باشه انگار اين شكم مال بدن من نيست ، شايد بشه شايدم كلا چاق بشم.

ولي خوب ديگه كلا وقتي نيني بزرگتر ميشه همه چيز يه جور ديگه است و لذتشم بيشتره براي مادر. قربون همه فندقا بشم من آخه💋💋💋💋

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۱:۰۰:۴۳
(ویرایش)

الهام جون سلام، شما بايد خيلي قديمي تَر از من باشيد .  مرسي كه به من لطف داري. 

مي دوني عزيزم ؟ اين مشكلات بدتر يا سخت ترش توي زندگي همه هست. مال هركي يه رنگه!

اونايي كه مَي خونن اين پياما رو دو دسته هستن. يا خودشون مشكل دارن و ميبينن تنها نيستن و يا زندگي پر از آرامشي دارن و بيشتر قدر زندگيشون رو مَي دونن و سر چيزهاي پوچ و بي ارزش ، زندگيشون رو تَو تشنج نمي ندازن! 

خلاصه من خيلي حرف ميزنم و گاهي مَي گم امروز ديگه صداي يكي درمياد!🙄 ميگه بسه ديگه ! برو ازينجا!😤 شايدم خيليا خودشون رو كنترل مَي كنن كه من ازشون تشكر مَي كنم!😊 

وولي خوب من از بچگي با نوشتن آروم مَي شدم. بعدم همه چيز رو مَي سوزوندم. الان فقط مدلش عوض شده و كساني كه به من گوش ميدن و باهام همدردي مَي كنن و يا راهنماييم مَي كنن هم أضافه شده ! اين لطف خداست. من خيلي خوشحالم. واقعا از همه تون ممنونم ! گوش شنوا بودن ارزشش خيلي بالاست. مرسي از همتون. ❤️❤️❤️❤️ 

خدا محيا خانوم رو حفظ كنه! هميشه سايه والدينش سرش باشه و اونم با قدرت براتون شيطوني كنه 😊 با تن سالم يه عمر! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۲:۰۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

پری جون و ارامش جون ممنونم از لطفتون پری جون من خودم بیست سالمه ولی زود ازدواج کردم.اسمم فرشته هست اینجوری صدام کنید براتون سخت نشه مامان نفس ملیکا جون من چون از قبل یکم شکم داشتم دیرمتوجه شدم شکمم کی بالا اومد الانم ک هفت ماهمه شکمم کوچیکه نسبت ب بقیه ولی وزن گرفتم راستی من اولین لگد نی نیرو توخواب حس کردم انقدر محکم زد ک شوکه شدم از خواب پاشدم این چی بود خدا بعداون هروز زد دیگه تقریبا اون ماه پنج زد

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۲:۱۵:۲۷
(ویرایش)

واي عزيزم، فرشته جون! به اميد خدا زود فرشته ات رو بغل مَي كني! 

من گاهي يه چيزايي احساس مَي كنم ، از ضربان قلب تا حركت ماهي كلي ذوق مَي كنم. شما ديگه الان رسيدي مرحله آخر👍🏻 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۲:۲۲:۴۶
(ویرایش)

چیزای شیرین بخور همچین تکون میخوره ک دخترمن عاشق کیک وشیرینیه میخورم ی لگدی میزنه ب پهلومباید سریع برم دستشویی funny

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۲:۳۲:۳۹
(ویرایش)

الان من ی حس غریبی دارم وقتی دختری تکون میخوره میگم خدایا یعنی من ب زودی قراره مادر بششم باورش سخته 

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۲:۵۶:۱۸
(ویرایش)

جدي؟ 

من كه هم شيريني دوست دارم، هم ترشي ! همه جيز دوست دارم. بلا گرفته خواجه نشه خوبه😂😂😂 

ولي دقت مَي كنم اينبار ببينم كي احساسش مَي كنم . 

ولي يه بار يادمه گرسنم بود تكون خورد. فك كنم بيجاره خودش رو داغون كرده بگه كشنمه ، پاشو يه جيز بخور😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۳:۵۴:۲۱
(ویرایش)

ماه های اول سعی کن گرسنه نمونی واسش خوب نیست چون الان وقت  شد مغزشه نیاز داره ب ویتامین ولی ماه های اخر خودش ازخونت میگیره بیچاره لگد میزده میگفته بخور دیگه نی نیت معلومه شیطونه پس زود تکون خورده مامانم میگه پسرها زودتر توشکم مادر تکون میخورن تا پسرا من ک واسه دخترمو دیر فهمیدم

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۳:۵۶:۵۲
(ویرایش)

راستی راهی یا چیزی سراغ دارید بگید من بدم این شوشو بخوره یعنی یروزم دست ازسرم برنمبداره هرووز نزدیکی میخواد منم ک نمیتونم کلا مزاجش گرمه خیلی علاقه داره ب نزدیکی چیکار کنم این دوماهو ترک کنه اخه

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۳:۵۸:۳۳
(ویرایش)

ماه های اول سعی کن گرسنه نمونی واسش خوب نیست چون الان وقت  شد مغزشه نیاز داره ب ویتامین ولی ماه های اخر خودش ازخونت میگیره بیچاره لگد میزده میگفته بخور دیگه نی نیت معلومه شیطونه پس زود تکون خورده مامانم میگه پسرها زودتر توشکم مادر تکون میخورن تا پسرا من ک واسه دخترمو دیر فهمیدم

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۰:۰۴:۳۶
(ویرایش)

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۰:۱۵:۳۶
(ویرایش)

وای ملیکا جون نمیدونم این چه اخلاق گندیه دوماهه دارم عاشق بوی مهرشدم مهری ک تربت کربلاس براماوردنو گذاشتم پیشم اونو بومیکنم انرژی میگیرم یعنی ی جور عادت شده از بوی صابونم خیلی خوشم میاد 

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۰:۱۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

ملیکا جون من حرکت نبض فقط میفهمم مثل ماهی رو متوجه نمیشم آخه فندق هنوز خیلی کوچولوه ولی ویار ترشی جات زیاد دارم همش سرکار لواشک میخورم بعد شب دل درد میگیرم خخخخخخ و پنیر و گوشت قرمز مثلا همش دلم نثار پلو پر گوشت میخاد با دوغ گازدار ترش قیافمم فعلا هیچ تغییری نکرده من هیکلم عالی بود قدم 175 وزنمم 67 بود اما الان چاق شدم اما صورتم هنوز باد نداره و خراب نشده شیتمم یه کوچولو زده بیرون اما سینهام داره منفجر میشه خخخخخ

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران