تعداد بازدید : 579234
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۲:۰۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

مامان نفس الان همه مشکل مالی دارن خیلی کم پیش میاد یه نفر توی رفاه زندگی کنه

من خودم ۴ الی ۵ ماهم بود توی یه ماه نزدیک ۴ میلیون خرج کردیم هم آزمایشاتم آزاد بود و بیمه نمیداد هم اینکه تصادف کردیم و کلی خرج برداشت

انقدر غصه خوردم خب از خیلی چیزایی که دلم میخواست داشته باشم زذم تا پولامون جمع بشه یه سر و سامونی به زندگیمون بدیم ولی یهو ۴ تومنش پرید رفت

شوشو گفت فدای سرت همین که خودمون صحیح و سالمیم و توی تصادف هیچیمون نشد همین که بچه سقط نشد خداروشکر کن

دیدم راس میگه پول باید خرج بشه بره

منم دیگه فقط به بچم فکر کردم و ازینکه سالمه همش خداروشکر میکردم

شوهر منم حقوقش کمه ولی خب خدا هیچوقت بنده هاشو محتاج کسی نمیکنه و روزی رو خودش میرسونه

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۲:۰۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۰۰:۵۶:۴۲
(ویرایش)

اونم ما خانمای باردار ک الان خیلی احتیاج ب همدردی داریم

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

ملیکا جون اینا همش میگذره میره

من که میدونم شوشوت عاشق تو بچته فقط یکم دوسداره تورو اذیت کنه

راستش من بعضی وقتا به شوهرم محل نمیذارم تا بیاد سمتم ببینه چی شده

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۳۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام بچه ها جون، مامانای خوشگل...anim2-ad54ad

یه تاپیک زدم راجب مرکز سونوگرافی توی تهران سوال پرسیدم. لطفا هر کدومتون تجربه دارید بیاید راهنماییم کنید. تاپیک جداگانه زدم که بجز افراد اینجا، بقیه هم سوالمو ببینند.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۹:۲۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

❤️❤️💋💋💋❤️❤️ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۲۲:۰۴:۴۷
(ویرایش)

فکرکنم مامان دوتا دخمل فرشته زایمان کرده دیگه خوشبحالشvalentine

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۲۲:۰۶:۲۵
(ویرایش)

دوستای گلم مرسی از انرژیتون امروز دومین سالگردازدواجمون بودو من دستم خالی ولی همسری بتکیک و ی ساخه گل رز ابی ک عاشقشم منو سسوپرایز کرد بادستای خالیش همینم واسم زیاده

مادرشدن بهترین حس دنیا
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۲۳:۴۹:۰۱
(ویرایش)

عاليه مامان نفسم. هميشه دلت خوش باشه و لبت به شادي! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۲۳:۵۲:۴۱
(ویرایش)

إلهه جون كه همون مامان دو تا دخمل فرشته هست حتما زايمان كرده، با خواست خدا ايشالله كه زايمانش راحت بوده باشه.  چشم به هم بزنيم مال ما هم گذشته. 

من بارداري خواهرام رو يادم مياد ، حرص مَي خوردم چقدر طولانيه ، ٧ ماه ديگه؟ چقدر طول مَي كشه! من خسته شدم. الان همشون مدرسه ميرن ماشالله. جندتاشون هنوز زير ٢ سالن.

ولي قافلة عمر خيلي سريع مَي گذره. چشم بهم بزنيم بايد فكر عروسي بچمون باشيم🎉🎉🎉 لي لي لي لي ....... 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۰:۲۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مامان نفسم سالگرد ازدواجنون مبارک ایشالله صدسال با دل خوش و تن سالم کنار نی نی تون زندگی کنید من فک میکردم خیلی بیشتر از ازدواجت گذشته باشه

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۰:۲۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مامان کوین عزیزم خوبی نی نی خوبه اوضاع بر وفق مرادت هست عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟غربالگری نرفتی الان تو هفته چندی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۵:۱۰:۵۵
(ویرایش)

نه پري جان اين پنج شنبه وقت غربالگري دارم. 

نه كه بخوام از بچم بد بگم! ولي اين سرتقي كه من ميبينم خيالم راحته كه سالمه!😂

مَي مونه تأييد دكتر كه به اميد خدا اونم تأييد كنه! خيلي دير برام وقت كذاشتن همش فكر مَي كنم ، من به حساب سونوگرافي توي روز ١٢ هفته و ٤ روز ميرم سونوگرافي ! 

واي كلي ذوق كرده بودم من دير شكمم مياد بالا. از الان اومده جلو! شايد چون خودم حساسم مَي فهمم. ولي اميدوار بودم تا ٦ ماهگي مثل ماهي باشم. ولي قراره حسابي باد كنم😂😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۵:۱۶:۳۱
(ویرایش)

تَو چطوري پري جون ؟ خوبي؟ بهتري؟ چه مَي كني با نينيت؟ 

من تا الان ٢ بار باهاش حرف زدم. 😂😂😂 تَو هم اگه تونستي اينكار رو بكن. خيلي باحاله. مخصوصا غذا خوردني..... مامان جون اين غذا مال توست ولي براي منم بزار جون مادرت😂😂😂😂 

ديشب شوشو اومده مَي گه ديگه داره يه چيزايي باورم ميشه! ادا در نمياري😂😂😂😂 فك كنم تَو ذهنش اين بوده زن بعد يه ماه ميشه توپ بسكتبال.😂😂😂😂.

تازه خواب ديده يه دختر ١٢ ساله به دنيا آوردم😂😂😂😂 گفتم مگه قهوه تلخه؟ كاترين پسرزا تَو فيلم مهران مديري بچه زايد ١٠ ساله و ٨ ساله و ٢ ساله 😂😂😂😂

سطح توقعاتش خيلي بالا رفته 😂

يعني عاشقشم❤️❤️❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۷:۳۷:۴۱
(ویرایش)

مامان نفس جون سالگرد ازدواجتون رو تبریک میگم

انشالله سالیان سال در کنار هم خوب و خوش زندگی کنید valentine

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۷:۳۹:۳۶
(ویرایش)

مامان نفس جون سالگرد ازدواجتون رو تبریک میگم