تعداد بازدید : 50065
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۱۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

آذر جووونم اشتباهتون همین جاست دیگه که تمام هدفتون از نزدیکیها شده بچه اصلا بهش فک نکن قشنگترین اتفاقا زمانی میوفته که انتظارشو نداری عزیز بیخیال باشی باردار میشی بخدا شماها هیچکدومتون مشکل ندارید من جلو چشمتون چند ماه تو اقدام بودم آخر ماه پنجم گفتم جهنم که بچه دار نمیشم همون ماه باردار  شدم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۱۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

الان من كيست دارم؟؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۱۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

شهرزاد جان اگه درد و تیر میکشه کیسته منم همین علایم داشتم تیر میکشید و مواقع نزدیکی درد داشتم نگران نباش با قرص ضد بارداری حل میشه آب میشه کیستت اونموقعه با خیال راحت اقدام کن

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۱۳:۴۹
(ویرایش)

تروخدا جوابمو بدين دق كردم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۱۵:۲۱
(ویرایش)

تو هم عين من بودي؟چند ماه قرص ضدبارداري خوردي ك خوب شدي؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۱۶:۳۳
(ویرایش)

تو هم عين من بودي؟چندماه قرص ضدبارداري خوردي خوب شدي؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۱۷:۵۷
(ویرایش)

كيستت چندسانتي بود؟چه نوعي بود؟ميشه بگي؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۲۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

cryهمدردیم عزیزم. واقعا حالم گرفتست. ۴ روزه کیتم مثبت شده. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۲۵:۲۴
(ویرایش)

واي آذرجون...انشاالله ب حق همين روز عزيز ك ولادته بارداربشي و همه ي بچه ها باردار بشن ...من ك فعلا بايد يك مدت قرص بخورم تا خوب شم..هي ميخام زود باردار شم هي عقب ميفته..خدااااااااااااsad

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۲۸:۵۶
(ویرایش)

آخه شوهرم حوصلشو نداره. میگه فقط کار اصلی. یک مقداری از افسرده شدنم به همین دلیله. فکر میکنم شوهرم به من میل نداره.جذاب نیستم. فقط به فکر خودشه. انگار نه انگار آدمم.بهش هم میگم تا قهر نکنم همین آش و همین کاسه قهر که میکنم میگه ببخشید ولی ازش ناراحتم از دلمم در نمیاد. روحم واقعا خسته شده anim2-sadcry

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۳۳:۱۸
(ویرایش)

مرسی عزیزدلم. انشاءالله تو هم زود باردار شی. غصه نخور اگه کیست بود دکتر سونوگرافی میگفت.ازش پرسیدی سونوگرافیت چطوره؟  فولیکول چیز بدی نیست کیسه ایه که تخمک تا آزاد نشده داخل اونه. نگران نباش anim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

سونوگرافی شکمی رفتی که فولیکولت رو نشون داد؟

۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۳۳:۵۴
(ویرایش)

وااااي آذرجون منم خيلي وقتا از دست شوهرم ناراحت ميشدم اما بخاطر اينكه اقدام كنيم و نزنه زيرش به روم نمياوردم ك ناراحتم و وقتي ميديدم ك اين ماه هم باردار نشدم كلي تو ذوقم ميخورد...

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۳۵:۰۲
(ویرایش)

دمنوش رازيانه كمكي به بهبود كيست ميكنه؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۳۶:۲۹
(ویرایش)

دمنوش رازيانه كمكي به بهبود كيست ميكنه؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۳۹:۱۹
(ویرایش)

آره سونوگرافي شكمي رفتم....آخه سرچ كردم نوشته بود فوليكولي ك از 2 سانت بيشترباشه كيسته...فوليكول منم 4سانت بود

*خداجون اميدم تويي*
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران