تعداد بازدید : 50071
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۳:۲۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم 8 10 بیخود بوده تازه پاک شده بودی چند روز طولمیکشه رحم آماده بشه برای تخمک گذاری

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۳:۲۴:۳۳
(ویرایش)

عزیزم هروز ارضا شدن کیفیت اسپرم رو نصف میکنه 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۳:۳۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

نه هر روز هم که نمیخواد ارضا بشه ولی وقتی پریودم مجبورم ارضاش کنم دیگه. یه مرد که نمیتونه 20 روز هیچکار نکنه.خب من خودم 2 _3 روز قبل پریودم.6 روز پریودم 5 روز بعد پریودم. تقریبا دو هفته بیکارم. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۲۱:۲۳
(ویرایش)

انشالله این ماه نتیجه میگیری اگه خدایی نکرده بی نتیجه بود سونوی فولیکول بده خیلی دقیقتر از کیته

۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۲۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

خداکنه. باورت میشه فقط 9 ماهه کارمون شده همین دیگه هیچ لذتی برام نداره. روال زندگیم بهم خورده.افسرده شدم.

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۴۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

عزیزززززززم درکت می کنمcry

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۵۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

16 ارديبهشت بايد پريود بشم هنوز پري نشدم....امروز رفتم سونو...هنو نرفتم دكتر بايد فردا برم...يك فوليكول 4سانتي تو تخمدان راستم بود؟حالا چيكاركنم؟بچه ها ب دادم برسيد كه مردم از بس گريه كردم و غصه خوردم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۵۲:۱۶
(ویرایش)

16 ارديبهشت بايد پريود بشم هنوز پري نشدم....امروز رفتم سونو...هنو نرفتم دكتر بايد فردا برم...يك فوليكول 4سانتي تو تخمدان راستم بود؟حالا چيكاركنم؟بچه ها ب دادم برسيد كه مردم از بس گريه كردم و غصه خوردم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۵۳:۵۲
(ویرایش)

پري جون كيست شما چه نوعي بود ؟؟اسمش چي بود و چند سانت بود؟؟اسم قرصي ك خوردي چي بود؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۵۴:۵۸
(ویرایش)

يعني همين فوليكوله باعث شده تاحالا باردار نشم؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۴:۵۶:۲۹
(ویرایش)

وااااااي دارم ميميرم از نگراني و غصه...تا فردا ك برم دكتر هزار بار ميميرم و زنده ميشمcry

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۵:۴۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

شهرزاد عزیز فولیکول که خوب باید باشه در تخمدان

فولیکولت وقتی بالغ بشه تخمک آزاد میشه...فولیکول که چیز بدی نیست و باید حتما باشه...چندم سیکلت رفتی سونو و فولیکولت رو چند زده؟

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۰۱:۵۲
(ویرایش)

شهرزاد جان دیر سونو دادی سونو برای تشخیص فولیکول غالب باید روز 13 پری بدی عزیزم

۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۰۷:۵۴
(ویرایش)

عزیزم احتمالش هم هست کیست داشته باشی که اصلا نگران  نباش با دوماه قرص استفاده کردن حل میشه انقد استرس نداشته باش چیز مهمی نیست

۱۳۹۶/۲/۱۱ ۱۶:۰۸:۳۴
(ویرایش)

روز 24 سيكل رفتم...فوليكول 4 سانتي...فوليكول 4سانتي يعني كيست تخمدان؟؟اگه چيز مهمي نيست پس چرا انقد درد ميكنه و تير ميكشه؟

*خداجون اميدم تويي*
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران