تعداد بازدید : 50181
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

نه عزیزم ایشالله اگه باردار باشی تو هفت هفتگی میفرستن سونو هنوز کوچیکه دیده نمیشه تو سونو

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۲:۱۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام پری جونم خوبی عزیزم.شینا وآذرعزیزم خوبین؟چ خبراااااا.منو آذر جون داریم ب زمان پری نزدیک میشیم.منم25این ماه باید بشم.

بچه ها من دیروز موقع نزدیکی دوتا لخته خون دیدم خیلی ترسیدم البته فهوه ای بود و کوچیک.بنظرتون چی میتونه باشه استرس گرفتم.میگم نکنه زخم شده.زخم علائمش چیه؟دکترم هم معاینه کرد هم پاپ اسمیر دادم همم سونو واژینال گفت همه خوبه.استرس گرفتم دیگه وایwhat

۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۳:۰۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

یلداااااااا لخته خون بود یا لکه؟

اگه تو این زمان از سیکلت لکه بودههههه خوشحال باش...چون ممکنه لکه لانه گزینی باشه...واییییییی یلدا

من به جای تو هیجان زده شدم....ایشالا این ماه نی نی داریییییییییی

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۳:۱۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

آذر جونم انقد غصه نخور بخدا بعدا حسرت میخوری که چقد به خودت استرس وارد کردی 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۳:۱۲:۳۷
(ویرایش)

عزیزم من درکت می کنم...ما خانوما نیازداریم حرفامون رو بزنیم و نگه داشتنش تو سینمون خیلی سخته...اما در مقابل آقایون اسم این رو میزارن غر غر کردن...حالا واسه اینکه همسرت هم از این غر زدن خسته نشه باید برای گفتن حرفات وقت تعیین کنی...یعنی از قبل بهش بگی فلان روز می خوام مثلا دو ساعت زمان بزاریم و هر دومون حرفامون رو بزنیم..خیلی راحت بهش بگو که اینطوری من اذیت میشم و ممکنه نسبت به زندگیمون سرد بشم...بزار به خودمون این شانس رو بدیم که دوباره از نو شروع کنیم و زندگی سه نفره مون رو با یه عشق بزرگ شروع کنیم.بعد در طول هفته دیگه اعتراض نکن و سعی کن بهتون خوش بگذره...آخر هفته توی همون زمانی که مشخص کردی حرفات رو بزن...ببین لم شوهرت قطعا دست خودته و فقط تویی که میدونی باید از چه دری وارد بشی.هیچ وقت نسبت به زندگی و همسرت سرد نشو عزیزم...این حقه همه ماست که با آرامش و عشق زندگی کنیم و خودمون خیلی موثریم که این شرایط رو فراهم کنیم

سعی کن...از راههای متفاوت سعی کن ...قطعا شوهر تو هم آرامش رو دوست داره و مطمئن باش هر چی هم سرسخت باشه از یه جایی به بعد همراهت میشه...برای خوشبختیت کوتاه نیا.

۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۴:۵۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

آذرجوون چرا از الان به خودت تلقين ميكني كه  ايندفعه هم پريود ميشي..ان شاالله خدا اين ماه يه ني ني ميذاره تو دامنت....

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۶:۰۴:۵۱
(ویرایش)

آدر جون همه مردا همین هستن.اما تو باید قوی باشی.از منه پوست کلفت یادبگیر.پوستم شده عین پوست کرگدن والا بوخدا.یازده ماهه اقدامم.shysmile

پری جون بعد نزدیکی ی ده دقه دراز کشیدم دستمال گذاشتم که نریزه بیرون وقتی رفتم دسشویی دستمالا را برداشتم دیدم دوتا لخته خون کوچیکه قهوه ای روشه.فک نکنم این ماه کلا دپرس بودم اقدامی نداشتم ب اونصورت خواهر.baby

شیناجون چطوری خوبی.فداتشم چخبراااااا 

۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۶:۰۵:۱۸
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۶:۵۸:۳۸
(ویرایش)

یلدا من حس میکنم تو این ماه مامانیییییییییییییی

وای خدایا...ایشالا زودتر بیای بهم خبر بدی

منم خوبم عزیزم و در حال اقدام..هی معجون می خوریم با همسر هی اقدام می کنیم...همسرم که می گه داره خوش می گذره...چه کاریه فندق بیاد اصلاanim2-25r30wi

۱۳۹۶/۲/۱۸ ۱۹:۱۳:۳۰
(ویرایش)

شينا جان شما چه معجوني ميخورين؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۱:۲۲:۱۸
(ویرایش)

آذرجون حرف مردم هميشه هست...درباره منم حرف ميزنن..حامله شدن واسه منم يك رويا شده عزيزم...ما هممون منتظريم...بعضيها دير باردار ميشن حتي اگه سالم سالم هم باشن...من خودمم الكي امروز به شوهرم كفتم بيبي چك گذاشتم باردارم انقد خوشحال شد...حالا با خودم ميگم اگهباردار نباشم كلي دپرس ميشه عجب غلطي كردم همچين چاخاني كردم....روز و شبم شده بچه...خودم سفت نگه ميدارم كه يه وقت پريود نياد...آدم سالمم ك باشه با اين فكرا مريض ميشه....اي خداااااا تو اين ماه شعبان همه ي كسايي كه آرزوي بجه دارن انشاالله باردار بشن خداجون

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۱:۴۲:۳۴
(ویرایش)

آذرجون چیه چرا این حرفارو میزنی.تو میتونی خودت شوهرتو بسازی میتونی تغیرش بدی.سخته ولی ممکنه.مردا همه بنده ی شکم هستن.شوهر منم اولا اینجوری بود ولی من مهارش کردم.عزیزم غصه نخور منم همه ب مامانم میگن چرا باردار نمیشه دخترت مامانمم میگه خودشون نمیخان زوده حالا.منم میگم بکوری چشم همه حالا بچه نمیخام خخخخ پوست کلفتم دیگه.

خودم که چیزی احساس نمیکنم فقط این ماه خیلی توقعی شدم هرکی هرچی بگه زدم زیر گریه فک کنم تاامروز صدبارو گریه کردم.اشکم دره مشکم شده.خیلی اوضاعم بده باشوهرمم دعوام شده میخام برم ی چند روزی مسافرت از دستش راحت بشم.خدا کنه باردار باشم از تنهایی دربیام دعا کنید دوستان.انشاا... همگی ب آرزومون برسیم.

۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۱:۴۴:۵۷
(ویرایش)

شهرزاد خانم شما چند ماهه اقدامی

۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۲:۲۹:۳۴
(ویرایش)

ده ماههshysmile

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۳:۲۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آذر جون ، راجع به جماعت مرد بگم ، هر اخلاقي داشته باشه همونه. من الان باردارم شدم ، همونه كه هست ! 

باورت ميشه امروز كه داشتم ميرفتم خونه خودم دلش نميومد بره ، همش مَي گفت ميام دنبالت ؟ مَي دوني چرا؟ بخاطر بچه ؟ پشيمون شده ؟ عاشقمه؟ 

اشتباه نكن عزيزم. ٣ روده دارم آشپزي مَي كنم و خونه رو مثل دسته گل نگه مَي دارم. همين! از نكه و ناله درومدم. فقط بري شكم😂😭😂😭😂

كلا تعادل تو هيچ زندگي وجود نداره! طرف بيرون ميره و كلي سادي مَي كنه ولي هفته اي دو بار طلاق مَي گيره! اين خوبه؟ كلا نبايد تشنج اعصاب باشه. 

حالا كم و كسري مهم نيست. فقط دلت شاد باشه ! قوي ترين چيزي كه من رو به شوهرم وصل كرده عشقه. شايد هر كي جاي ما باشه بگه ، من كه يه لحظه هم تحمل نمي كنم. ولي آذر جون از محبت خوار ها گل ميشود. صبوري كن. قلق شوهرت رو بدست مياري ، اونم از سنگ نيست ، حتي اگه ١٠٠٪‏ تَو رو نخواد و از هيچيت خوشش نياد يواش يواش مهر ميوفته تَو دلش و رئوف ميشه. 

شوهر خود من گاهي جوري سنگدل ميشه كه تصورش رو هم نمي توني بكني، ولي به دلش راه اومدم. گشت و گذار با دوست رفيق و گروه كالج و همه جا و همه چيز تعطيل . فقط خودمون ، اونم يه جا كه هيچ كس نباشه. با قلبم قبول كردم نه كه تحمل كنم ، تَو هم مثلا لباس ظاهر ، آرايش و يا كوچكترين چيزي كه مهم نيست ، ممكنه خيلي مهم باشه! 

خلاصه كلي كار هست كه با صبوري بايد انجام داد و گاهي هم نشون داد اعتراض رو ! كم كم درست ميشه. زندگيه منم تشنج داره ولي مدت آرامشش بيشتر از تشنجش داره ميشه شكرخدا ! با چند تا كار ساده! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران