تعداد بازدید : 50184
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۴۳:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

شهرزااااااااد آخه واسه چی بهش گفتی بی بی مثبته...دختر بی بی تو هم یه زودی مثبت میشه...من خودم الان قاطی قاطی ام ها...ولی خوب راه حلش چیزی جز صبر نیس گویا

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۴۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

واااااااي غلط كردم.....

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۴۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

ببخشيد اشتباه شد

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۵۱:۳۸
(ویرایش)

يك درداي مبهمي دارم ميترسم پريود شم....جوري كه الان از پريود ميترسم از داعش نميترسم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۵۴:۱۱
(ویرایش)

شهرزاااااادhappyanim2-25r30wi

۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۵:۰۵:۳۵
(ویرایش)

شهرزاد جون ، مَي توني بگي بيبي چك مثبت كاذب نشون داده. جنسا تقلبي شدن!

ولي دروغ بدي گفتي! ريسك بزرگي كردي درواقع. اون داره لذت ميبره و تَو دلشوره داري. الان اگه نشه هر دوتون حسابي حالتون گرفته ميشه! خيلي بدي! گناه دارين جفتتون! و بدترين ظلم رو در حق خودت كردي! 😔

بخدا بچه آش دهن سوزي نيست . تهش مَي خواد بشه يكي لنگه خودمون! تازه تَو اين دوره زمونه بچه ها هيولان! ما دوست داريم مادر شيم، اما از عوض شدن هيكل و تاثيرش روي سكس و روابط زناشويي گرفته تا خرج و مخارج الان و خودت رو بكشي براي آيندش ، بعد چشم سفيدي كنه ، كلي مَي سوزي! تازه بماند بچه اول مخصوصا خودش كلي باعث اختلاف بين زن و شوهر ميشه! شوهر مَي گه اين درسته و زن مَي گه تَو چه مَي فهمي ؟ من مادرم، شبانه روز بيدارم ، اين درسته، و .... كنارش فقط ازين كه يه موجودي از وجود خودت ساخته شده فقط و فقط توي مادر لذت ميبري ، بچه طلبكاره هميشه! بقيش رو هم نمي گم خودتون مَي دونيد. خيلي كمن اونايي كه بچه به دنيا بياد و اصلا دعوا نكنن با هم! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۵:۳۱:۱۳
(ویرایش)

آره عجب غلطي كردما...البته بهش گفتم بيبي چك خطا داره....خل شدم...ميبيني؟؟؟...مرز جنون و طي كردم....خدا رحم كنه.....يعني له لهم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۵:۳۲:۲۳
(ویرایش)

آخه يكبار بهم گفت اگه ايندفعه هم نشه ديگه بيخيال ميشم...يعني ديوونه كرد منو با اين حرفش

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۵:۳۵:۰۰
(ویرایش)

نه بهش كفتم به كسي نگه فعلا..البته كفتم بيبي خطا داره

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۵:۴۲:۳۲
(ویرایش)

ان شاالله تو هم بارداري عزيزم...از خدا ميخام اين استرس و دلشوره رو ازما بكيره و بهمون صبر بده..و يك ني ني ناز و سالم بهمون عطا كنه تا از اين جشم انتظاري دربيايم... 

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۶:۰۴:۳۷
(ویرایش)

ما بجنورديم...اين قضيه ك گفتم مال پارسال بود....پارسال ماه رمضون يكسره زلزله ميومد

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۲۰:۰۱:۵۴
(ویرایش)

آذر جون فدات شم ، پيامت رو هم خوندم !

٥ تا انگشت با هم يكي نيستن! حتي دوقلو ها! من اگه يه چيزايي رو گفتم براي اينكه بدوني تنها نيستي ! يه سري اخلاقا رو همه مردا دارن😂😂😂😂 غصه نخور فدات شم.

قهر طولاني هم خوب نيست! اصلا شايد اين داستان بچه فشار  فكري روش آورده ! مثل بقيه! من خودم وقتي تَو اقدام بودم يه ماه مَي شد اصلا همكاري نمي كرد و دعوامون ميشد. منم مَي گفتم جهنم. اين تنش و اعصاب خوردي رو به همسرامون هم انتقال ميديم ناخودآگاه! خيلي اخلاق خوبي دارن ، گل سر سبدم مَي شن! 

هر چيز كوچيك مَي تونه جرقه باشه براي براي اختلاف دعوا! 

راستي يه نعمتي كه من دارم اينه كه ما جفتمون اينجا هيج كس رو نداريم جز هم، آخرش باهم حرف مَي زنيم. ولي شماها مثلا با مادر و يا خواهر يا دوستي  كسي ، صحبت مَي كنيد. همين باعث مَي شه كمتر خودتون باهم صحبت كنيد.  اينم هست. 🤔

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۰۹:۴۶:۰۱
(ویرایش)

شهرزاد جون چی شدی..بیا یه خبر بده از خودت

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۰:۲۳:۳۴
(ویرایش)

سلام به روی ماهت بانو

خوبی؟

حالا که فعلا نیومده...صبر کن ببینیم چی میشه...ایشالا میشه...آذر دوست منم در کمال ناباوری بعد ده یازده ماه اقدام باردار شد...از اون موقع من انرژی گرفتم...یعنی پس بالاخره میشه

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۰:۲۹:۱۶
(ویرایش)

سلام...هنوز ك پري نشدم..رفتم بيبي چك كرفتم ميترسم بزارم

*خداجون اميدم تويي*
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567