تعداد بازدید : 945823
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۲۳:۱۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام سودا جون من دارم با دیلاتور تمرین میکنم  و 1 ماه با این انجمن آشنا شدم به علت ترس از نزدیکی 11 ساله به غیر از شب اول عروسی که پردم پاره شد نزدیکی نداشتم و حالا با دیلاتور تمرین میکنم

امروز سایز 8تا 8:30  رو امتحان کردم ولی 1 مشکلی که دارم این ژل لوبریکانت بر پایه آب زود خشک میشه و تمرین رو کمی سخت میکنه و راستی در پوزیشن زن رو واقعا دخول با دیلاتور راحتره من از این روش اصلا استفاده نکردم 

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۲۳:۱۱:۵۳
(ویرایش)

سلام سودا جون من دارم با دیلاتور تمرین میکنم  و 1 ماه با این انجمن آشنا شدم به علت ترس از نزدیکی 11 ساله به غیر از شب اول عروسی که پردم پاره شد نزدیکی نداشتم و حالا با دیلاتور تمرین میکنم

امروز سایز 8تا 8:30  رو امتحان کردم ولی 1 مشکلی که دارم این ژل لوبریکانت بر پایه آب زود خشک میشه و تمرین رو کمی سخت میکنه و راستی در پوزیشن زن رو واقعا دخول با دیلاتور راحتره من از این روش اصلا استفاده نکردم 

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۰:۱۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

ممنون sevda جان بابت راهنماییت😘💜💜💜

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۰:۴۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

ممنون سودا جون بابت روحیه دادنت. flower

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۱:۱۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم

من امروز زیاد نتونستم تمرین کنم همش نیم ساعت،و سایز 13 رو بیشتر از نصف نتونستم وارد کنم،انشاالله فردا بهتر و بیشتر تمرین کنم🌹🌹

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۳:۲۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی خسته نباشید وقتتون بخیر من هفته پیش حضوری اومدم الان با دستکش سایز ۷ راحت شدم حالا باید چیکار کنم ؟ 

خط ثابت ندارم ک تماس بگیرم 

خدای مهربونم شکرت❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۱:۵۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۷:۲۴:۱۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان خدا رو صد هزار بار شکر

ایدین هستم 6 ساله ازدواج کردم ولی اصلا نزدیکی نداشتم . خیلی ناراحتم بچه میخام شوهرم نسبت به من سرد شده اصلا دیگه منو دوس نداره cryخودمم خیلی خستم شب تصمیم میگیرم صبح یادم میره . امشب مبخام با خانم خیابانی صحیت کنم شاید راهکاری بهم بدن خسته شدم . ببخشید

خدایا دوست دارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۳:۳۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Sisily جان

سعی کن فکرتو به یه چیزی متمرکز کنی فیلم ببینی یا آهنگ گوش کنی تا انقباضت کم بشه. تو میتونی عزیزم با انگیزه ادامه بده.

اختاپوست جان

خدارو شکر که راه درمان رو پیدا کردی و قصد درمان داری انگیزه خیلی موثره. تا این سایز اومدی چیزی تا موفقیت نمونده . 

میتونی یه آبپاش کنارت داشته باشی وقتی ژل خشک میشه بپاش روش روان میشه . بچه ها اینکارو انجام دادن نتیجه داشته. زن رو خیلی راحته امتحانش کن به حالت دستشویی بشین و دیلاتور رو وارد کن. موفق باشی عزیزم.

سنا جان 

خیلی خوبه گلم . تمرینات رو ادامه بده که چیزی تا بانو شدنت نمونده.

آهو جان

دیلاتورت رو اندازه بگیر ببین چه سایزی هست و بعد یه سانت بهش اضافه کن . همین روند رو ادامه بده تا به سایز همسرت برسی. موفق باشی .

آیدین جان شما که راه درمان رو پیدا کردی نباید ناراحت باشی باید با انگیزه تمرین کنی و به هدفت برسی. عزیزم وقت رو از دست نده برای نجات زندگیت تلاش کن. راه حلش همینه. با خانوم خیابانی هم حتما صحبت کن عزیزم خیلی خوبه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۴:۳۷:۱۳
(ویرایش)

سلام سودا جونم خیلی ممنونم به خاطر راهنماییت چشم حتما به حرفات گوش میدم و انجامش میدم  تشکر

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۶:۰۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۶:۳۹
(ویرایش)

سلام بچه ها امیدوارم حال همگی خوش باشه میخواستم بدونم بین شما کسی هست که پردشو جراحی کرده باشه میخوام بدونم چجوری دردش زیاد یاقابل تحمل بیحس میکنن یا بیهوش 

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۸:۲۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۰۵:۲۳:۰۱
(ویرایش)

سلام من تازه با این انجمن آشنا شدم متاسفنه یکم دیره هفت ساله ازدواج کردم اوایل ازدواج خیلی ترس نداشتم پردم پاره نمیشد به دو نفر دکتر مراجعه کردم که گفتن انقدر واژنت کوچیکه که شوهرت تا آخرعمرهم تلاش بکنه نمیتونه برش داره و باید جراحی بشی بالاخره دکتر پرده رو برداشت و من اون موقع هم با دکتر. معاینه خیلی مشکل نداشتم اما بعد از اون هم  الت خیلی داخل نمیره خیلی وقتا بوده ک من تحریک شدم و بدون ترس رابطه داشتم اما با این حال الت خیلی داخل نمیشه. مشکل اصلی من ترس از الت و رابطه نیس .من بیشتر از یک پوزیشن اونم حالت مثل معاینه که پاها کاملا بازه دارم و بدتر از اون ترس وارد کردن انگشت با الت همسرم و رابطه با اون ترسی ندارم . من الان بااردارم و واقعا نمیدونم با این مشکل چیکار کنم هفته ششم هستم و ترس از معاینه و زایمان 

فقط خدا
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۹:۰۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱ ۱۰:۳۴:۱۰
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز.من بعدیه وقفه بخاطرپریودی دوباره تمرین شروع کردم.باسایز۱۲راحت شدم.سایزهمسرم۱۲.۵۰.همش نگرانم میترسم نتونم باهمسرم رابطه برقرارکنم.هرچی به آخرتمرینام میرسم استرسم بیشترمیشه

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۹:۰۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام.بتول جان اکه نوع پرده ات تیغه ایه و دکتر تشخیص داده باید عمل بشی،نترس درد نداره ولی اگ برای ذرمان واژینوسموس میخوای عمل کنه فایده نداره.یکی از بچه ها تو اتاق روحیه چند روز پیش عمل کرده،البته به تشخیص دکترش.میخوای بیا اتاق روحیه ازش بپرس.موفق باشی عزیزم

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۹:۱۰:۳۳
(ویرایش)

سلام ماهیارجان نگران نباش اتفاقا اقدام خییلی راحتتر از دیلاتوره،فقط سعی کن حتما بادیلاتور سایز همسرت راحت بشی،بعد بری اقدام.تو اقدام باید به این فکر کنی که التم یمی از دیلاتوراته و هیچ فرقی نداره و بعد با تنفسهای عمیق و ریلکسیشن اقدام خوبی خواهی داشت.

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۹:۱۴:۱۵
(ویرایش)

سلام.طنازجان خیلی از دوستامون بدون همکاری شوهرشون تمرین کردن و موفق هم شدن ولی اگه بتونی شوهرتو همراه کنی باخودت سرعت پیشرفتت خیییلی بهتر میشه.قسمت خاطرات بچه های واژینوسموس برو هم خودت انگیزه میگیری هم به شوهرت نشون بده،انشالله اونم نظرش تغییر میکنه.به زودی بانو میشی گلم،نگران نباش.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران