تعداد بازدید : 945804
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۲:۱۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

بتول جان

تا جاییکه می دونم بستگی به پرده داره بعضیا با بیحسی ولی بعضیا هم با بیهوشی باید دکتر معاینه کنه و نظر بده ولی مطمین باش درد نداره . زودتر برو عزیزم تا دیر نشده.

Tanaz جونم

آفرین خیلی خوبه دیگه به سایزای آخر رسیدی . آره حتما تمرین کن تا باهاش راحت بشی. منتظر خبرهای خوبت هستیم

Mahyar جان 

چقدر خوب که به آخر تمرینت رسیدی . همون طور که نسیم جان گفت موقع اقدام هم فکر کن تمرینه و بدون استرس و با کگل اقدام کن. خیلی راحتتر از دیلاتوره. مطمئنم موفق میشی عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۲:۱۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Nasrin جان

الان که به سلامتی باردار هستی باید تلاش کنی و استرس معاینه رو از خودت دور کنی تا بتونی زایمان راحت داشته باشی. 

ان شاالله بعدش اگه خدای نکرده مشکل دخول داشتی باید ببینی واژینیسموس هستی یا نه? 

بازم خانوم خیابانی و مشاورای عزیز بهتر میتونن راهنماییت کنن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۲۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

سلام بچه ها.من واقعا خوشحالم که باهاتون آشنا شدم.خیلی روحیه می گیرم اینجا.

امشب رفتم سایز ۶ سانتی.اصن فک نمی کردم بشه.اولش اصن وارد نمی شد.ولی کم کم تونستم و نیم ساعت راحت تمرین کردم.

امیدوارم زودتر به سایزای بالاتر برم😊

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۳۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم خوبید. من امروز با سایز 10_11. یه ساعت تمرین کردم. خداروشکر راحت بودم با هر دو پوزيشن. همین روزا میخام برم اقدام... دعا کنید دوستتون دارم flower

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۳۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱ ۱۰:۳۴:۱۰
(ویرایش)

ممنون ازشمابزرگواران.مرسی ازامیدواری وهمراهی شما.

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۳۸:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۸:۱۸:۴۸
(ویرایش)

سلام بچه ها من بانوشدم یه بانوی کاملanim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

امشب آلت همسرم داخل شدکامل.تونست عقب جلو هم بکنه البته ببخاطراینکه من درد داشتم زیاد نبودanim2-thumbsupsmileyanimanim2-thumbsupsmileyanim

ولی خیییییییلی خوشحالم امیدوارم هرچی ازخدامیخواین بهتون بدهanim2-4d564ad6anim2-thumbsupsmileyanim

love

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۴۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۹ ۲۰:۵۸:۵۲
(ویرایش)

سلام سلام به همگی من امروز هیفده روزه که بانو شدم بانوی 380بودم تو این مدت چندین بار رابطه داشتم حتی یه بار بدون ژل میخام بهتون بگم مطمن باشین با این روش درمان میشین من متاسفانه همش سهل انگاری کردم وتمریناتمو شروع نکردم سه سال این مشکلو داشتم بیشتر از بیستا دکتر رفتم تو شهرهای مختلف دوتا پزشک آخری گفتن باید پردتو با عمل زیر بیهوشی برداریم من چون ترسیدم قبول نکردمو اومدم با ناامیدی کامل شروع کردم به تمرین باورم نمیشد وقتی یه گوش پاکن رفت داخل کلی گریه کردم ولی به لطف خدا ودوستان تونستم تو نوزده روز بانو بشم بدون کمک از همسرم پس شما هم میتونین اگه بخاین زودتر شروع کنین این بهترین وتنهاترین راه درمانه

توکل برخدا
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۴۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۹ ۲۰:۵۸:۵۲
(ویرایش)

آیلین جان مبارکه امیدوارم زندگیتون پر از عشق باشهvalentine

توکل برخدا
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۲۳:۵۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۴۸:۱۳
(ویرایش)

ایلین جون تبریک میگم بهت بانوووو. ایشالا خوشبخت باشی عزیزم flower

خدایا سپاسگزارم
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۰:۲۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۸:۱۸:۴۸
(ویرایش)

مرسی صدف وزری جون anim2-thanksاایشالا به امید خدا همه ی بچه ها تا آخر دی ماه بانوشنanim2-painting

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۰:۲۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلااام. آیلین جان بهت تبریک میگم. انشالله لحظات خوشی رو در کنار همسرت داشته باشی عزیزم.

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۰:۳۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

طناز جان تو صفحه اصلی همون بالا، کنار تالار گفت و گو و...خاطره ها هم نوشته، اونجا کلیک کن. تو قسمت موضوعات به روز شده هم اتاق روحیه برای بچه ها ی تمرین نوشته که میتونی کلیک کنی.

بچه هایی که نیاز به روحیه و انگیزه بیشتر دارید میتونید علاوه بر اینجا بیاید اتاق روحیه و اینجا بیشتر سوالات تخصص رو بپرسید تا مشاوران و سودا جان و بقیه پاسخ بدن.

sayan جان چقدر خوب خییییلی جلویی عزیزم،سایز 6 اونم اول تمرین عالیه.

zari71جان توکل کن به خدا و با اطمینان به تمریناتت برو اقدام. ان شالله موفق میشی، شک به دلت راه نده!

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۱:۱۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم.من همچنان با سایز 13 درگیرم و هنوز موفق نشدم😞😞😞😞یکم میره ولی جلو نمیره خیلی هم کگل کار میکنم ولی فوقش یکی دوبار میره داخل و وقتی در میارم دیگه نمیره،دارم با الت هم تمرین میکنم هم زن رو هم زن زیر ولی اونم مثل دیالاتور جلو نمیره.

ببخشید به نظرتون طبیعیه که الت هم داخل نمیره؟یا اینکه باید حتما با این سایز کاملا راحت بشم بعدش الت داخلش میره؟تو رو خدا بگین چیکار کنم خیلی داره تو ذوقم میخوره؟😭😭😭😭

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۱:۲۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

آیلین جان بهت تبریک میگم عزیزم🌹🌹🌹

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۲:۳۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)
دوستان من عضو جديدم از سال ٨٨نامزد كرديم و چهار ساله اومديم سر خونه خودمون بماد تو اين چهار سال من چه ها ك نكشيدم واژينسموس شدن ي درده ابرازش ب ديگران ي درد ديگ تشخيصش هم ك ديگ بدتر كلي جادو جنبل وطسم و هزار كوفت ديگ روم تشخيص داده شد تابلاخره فهميدم ك فقط من اين مشكل رو ندارم وتنها نيستم و مشكلم عجيب و غريب نيس بعد از تشخيص واژينسموسم كلي دكتر رفتم تمرين انگشت بهم داد تا سه انگشت همسر پيش رفتم ولي وقتي ب مرحله دخول الت رسيدم نشدك نشد همش حس ميكنم همسر بلد نيست واصلا بهش ازادي عمل نميدم الان هم وسايل ديلاتور رو تهيه كردم جرات شروع ندارم چون ميدونم با ديلاتور ميتونم ولي با الت نميشه لامصب مخصوصا زن رو اصلا نميشه خيلي پكرم وشديدا بچه ميخايم لطفا راهنمايي كنيد
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران