تعداد بازدید : 945826
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۳:۲۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

تبریک عزیزم ....بهترینارو برات آرزو دارمanim2-thankslove

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۸:۲۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۸:۱۸:۴۸
(ویرایش)

الهام وسنا ونسیم عزیزم

ممنون ازمحبت وتوجه شماanim2-40anim2-40anim2-40

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۹:۳۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هوراااااا

تبریک میگم بهت آیلین جان. آفرین به تو.

یه مدت زیاد رابطه داشته باشید تا راحت و بدون درد بتونید لذت ببرید.

روزهای خوشی رو براتون آرزومندم.flower

ماه پیشونی جان بیا که دو تا بانو داشتیم

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۹:۴۱:۳۷
(ویرایش)

سنا جان

اصلا نگران نباش و به این فکر نکن که چرا داخل نمیشه. انقد تمرین کن که با سایز 13 راحت بشی. اونوقت راحت می تونی رابطه داشته باشی. کگل کار کن و حواست رو پرت کن تا انقباضت کم بشه . 

درجه انقباض هر کی با دیگری فرق می کنه و دلیلی نداره که همه زودتر از سایز اصلی بتونن برن اقدام.

تو می تونی عزیزم به تلاشت ادامه بده.smile

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۹:۴۷:۵۴
(ویرایش)

Hanieh جان

خداروشکر که راه درمان رو پیدا کردی مطمئن باش این راه حله.

اگه از نظر نوع پرده معاینه شدی و مشکلی نداری شروع کن کگل زیاد تمرین کن. می تونی با دیلاتور 5 سانت شروع کنی. از ژل لوبریکانت هم استفاده کن برای روان کنندگی. سوالی داشتی اینجا بپرس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۰:۱۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۸:۱۸:۴۸
(ویرایش)

Sevdaجون ممنونم چشم هرشب رابطه برقرامیکنم که راحت شمanim2-28

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۲:۳۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۶ ۱۷:۲۹:۱۵
(ویرایش)

سلام به همه دوستای انجمن

من یک ماهه با انجمن آشنا شدم و الان تصمیمم رو برای درمان جدی کردم و  ثبت نام کردم 😊

یک ساله عقد کردم و سه ماه از ازدواجم میگذره ... تو دوران عقد خودمون نخواستیم دخول انجام شه اما از وقتی اومدیم سر خونمون و خواستیم ،نشده 😢 وقتی عمل دخول میخواد انجام شه دلهره میاد سراغم و احساس میکنم واژنم کوچیک میشه ، سوزش دارم و وقتی درد میکشم همسرم دلش نمیاد ادامه بده میگه حس بدی دارم انگار دارم بهت بزور تجاوز میکنم😰

دکتر رفتم هفته پیش، بهم گفت پرده ت حلقوی معمولیه و فقط مشکلت روانیه بهم لیدوکایین و قرص اگزازپام داد برای شل شدن ... اما یه بار امتحان کردیم و بازم نشد اما اینبار بخاطر لیدوکایین سوزش نداشتم خودم ترس داشتم 😐

اگه میشه راهنماییم کنین

تمرین کگل باید نشسته انجام شه؟

من وارسی رو انجام دادم پرده م رو دیدم...

یه چیز دیگه هم برام سواله اینه که منظور از سایز دیلاتور چیه ؟؟ مثلا سایز 6 یعنی چی ؟ طول ؟ عرض ؟ به سانتی متر؟؟؟

خدایا به امید تو . . .
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۳:۴۰:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)
ممنون سودا جان امروز ميرم ك ديلاتورمو بسازم برام دعا كنين فقط ي سوال اتاق روحيه كجاس من متوجه نشدم ممنون از همه
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۳:۵۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)
نميدونم چرا چند بار ارسال شد معذرت
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۴:۲۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۶:۳۹
(ویرایش)

عرض ادب خدمت دوستان عزیزم 

ممنون نسیم جان وSevde عزیزم ولی میخوام یه چیزی بگم من دیشب براحتی انگشتما از داخل یکی از سوراخام (پردم تیغه ای دوسوراخه است)بردم داخل نگهم داشتم اون حالت چین خوردگیها را هم لمس کردم اما فقط مشکلم یه تیکه وسط که گوشتیه(تیغه) میگم کاش میشد یه جوری بدون عمل حل میشد

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۴:۴۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۶:۳۹
(ویرایش)

راستی نسیم جان اتاق روحیه دقیقا کجاست نمیبنمش گلم

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۶:۰۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

ممنونم sevda جون باشه حتما ایقد تمرین میکنم که باهاش راحت بشم

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۶:۰۷:۰۹
(ویرایش)

مشرقی جان

چه خوب که زود راه درمان پیدا کردی. همسرت رو هم در جریان تمرینت قرار بده حتما.

منم لیدوکایین و قرص و امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم. 

تمرین کگل رو در هر حالتی میتونی انجام بدی. نشسته ایستاده سرکار ولی حتما انجام بدی.  بعد از اینکه خوب تمرین کردی میتونی با دیلاتور شروع کنی.

صفحه اول انجمن کامل توضیح داده شده. با متر دور دیلاتور رو اندازه میکنی . 

اولش می تونی تمرین رو با سایز صفر که یک گوش پاکن هست که دورش پنبه میذاری و داخل دستکش می کنی شروع کنی تا 7 تا گوش پاکن بعد بری سایز یک.

سایز یک از پنج سانتیمتر شروع میشه. طول دیلاتور به اندازه 9 _10 سانت کافیه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۶:۱۴:۳۴
(ویرایش)

Hanieh جان موفق باشی عزیزم

گلم اگه می تونی  برو رو ویرایش و پیامای اضافی رو حذف کن. ممنون

بتول جان 

این کار اشتباهه. همونطور که خانم خیابانی گفتن نباید با این پرده تمرین کنی. عزیزم عمل کنی اولش شاید یه کم سخت باشه ولی بعدش راحت میشی.وقت رو از دست نده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۶:۵۵:۳۹
(ویرایش)

دوستان در حال تمرین من تو صفحات قبلی خلاصه  روش درمان رو دیدم که یکی از عزیزان گذاشته بود. گفتم براتون دوباره بذارم. اینو حتما بخونید و اینجا گزارش بدین.anim2-40

1. اول از همه یه بسم الله و یه توکل قوی و یه عزم جزم لازم دارین. در طی این تمرینات پرده بکارت بدون درد و خون ریزی کنار میره لطفاهمسرتونو در جریان بذارید. اگر اصرار به برداشتن توسط خودشون بود بهتره قانعشون کنید ک در صورت عدم درمان دخولی  صورت نمیگیره ... پس بهتره درمان بشید و از رابطه عمیق و خوبی لذت ببرید. اگر باز هم قانع نشدن حضوری یا تلفنی با خانم خیابانی مشاوره کنید.

نکته : در طی درمان اقدام به دخول نباید انجام بشه تا اتمام تمرین چون ناکامی در این امر باعث مشکلات جنسی مردانه میشه و انگیزه و روحیتونو از دست میدید. رابطه تنها مثل نامزدی فقط لمسی و معاشقه.

2. تمرین کگل رو دقیقا مطابق صفحه اول انجمن انجام بدید . روزی 3 بار و هربار 20 مرتبه کگل بلند و 20 مرتبه کگل کوتاه. چند روزی انجام بدید و زمانی که تونستید 8 تا 10 ثانیه هر کگل بلند رو انجام بدید نقطه شروع کار با دیلاتوره. 

نکته : وارسی کنید و واژن رو پیدا کنید . جایی ک خون پریود و همه ترشحات خارج میشه واژنه ... خیلی واضحه !!!!

3.  توی تشت آب گرم کگل انجام بدید و بعد روی 1 گوش پاک رو کاندوم بکشید یا داخل دستکش جراحی بذارید و خوب آغشته به لوبریکانت کنید حواستونو پرت کنید و گوش پاک رو روی دهانه واژن بذارید و آروم رو به پایین ( در جهت مقعد ) وارد کنید هرجا گیر افتادید فقط کگل کنید و اروم جلو ببرید فشار نیارید و بعدم 3 گوش پاک کن و 7 گوش پاک کن رو امتحان کنید

نکته : دوستان راحت شدن با دیلاتور زمان نداره نداشتن سوزش و کشیدگی واژن که شاید 1 دقیقه و شاید چند روز زمان میبره راحتی ینی راحت داخل بره تند عقب جلو بشه و در دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بشه. این ینی راحت و اگر راحت شد برید رو تعداد بیشتر گوش پاک کن و وقتی 7 تا رو راحت شدید روی سایز 1 ک ابتدا 5 هست

نکته : پوزیشن زن زیر : دراز بکشید پشت کمرتون بالشت بذارید و ریلکس باشید پاهاتونو کامل باز کنید درحایکه زانو خم هست و کف پا روی زمین. برای پوزیشن زن رو همونطور ک دیلاتور داخله واژنه آروم بچرخید دو زانو روی زمین باشه و دست ها هم روی زمین مثل حالت چهار دست و پا رفتن بچه ها. یاااا اینکه مثل حالت دستشویی بشینید.

4. سایز دیلاتور چیه و چجوری ساخته میشه ؟؟ دستکش جراحی رو بردارید داخل اون رو با پنبه حسابی پر کنید ک سفت بشه برای سایز پایین از انگشت کوچیک دستکش و برای سایزهای بالاتر از انگشت شست یا وسطی... دیگه یکم فکر کنید میفهمید. باید دیلاتور سفت سفت باشه صفحه اول کاااامل توضیح دادن. دور ابتدای انگشت دستکش و انتهاش رو اندازه بگیرید هم اندازه باشه چه بهتر اگرم نبود نهایتا نیم تا یک سانت اختلاف داشته باشه. دورش رو با متر اندازه بزنید و طولش هم اوایل 7 و در انتهای تمرین به 12 برسه

نکته : در گزارش ها دقیقا سایز ابتدا و انتهای دیلاتور رو بگید.

نکته : من تا سایز 14 ساختم باهمین دستکشا پس اگر کسی بگه نشد بی حوصله کار کرده اگرم واقعا نتونستید بجای دستکش در سایزای بالا از کاندوم استفاده کنید

نکته مهم : از کاندوم ساده و بدون عطر استفاده کنید. از لو.بریکانت ساده غیر معطر استفاده کنید .

نکته : اگر احساس عفونت کردید داخل آب گرم کمی نمک در حدی که آب نمکی بشه و نه شور و به اندازه حدودی نصف استکان سرکه سفید بریزید و بشینید داخلش و کگل کنید. این کار فقظ ماهی یک بار فقط ماهی یک بارررر.

نکته خیلی مهم : وقتی دیلاتور وارد میشه به خاطر انقباضات و فشار به مثانه حس ادرار دارید ک این هیچ اشکالی نداره فقط کگل کنید خوب میشه پس این مشکل نیس طبیعیه

نکته مهم : اگر خون آبه یا خون ریزی داشتید تا التیام پیدا کردن واژن تمرین رو قطع کنید و کگل زیاد تمرین کنید. و اگر طولانی شد به دکتر مراجعه کنید

5. در روزهای نزدیک پریود واژن حساسه شاید سوزش یا درد داشته باشید خیلی به خودتون فشار نیارید و بیشتر کگل کنید تا تمرین با دیلاتور

نکته : بعد از پریود اول با سایز کوچک واژن گشایی کنید و بعد سایز های بزرگترو وارد کنید.

6. در سایزهای بالا خیلی صبور باشید . اگر امکانش هست در این سایز ها با همسرتون با هم دیلاتور رو وارد کنید تا ترستون از همسرتونم بریزه

7. قبل از اقدام به رابطه حتما با سایز آخر واژن گشایی کنید. برای اقدام پوزیشن زن رو خیلی خیلی راحت تره.

نکته مهم : ماه اول ادامه درمانه . کگل همچنان انجام بشه. تعداد رابطه هم هر چه بیشتر باشه درمان کامل تر میشه.

نکته مهم : بعد از بانو شدن به دیلاتور وابسته نشید به جز دو تا 3 مرتبه اول از دیلاتور برای واژن گشایی استفاده نکنید.

نکته خیلللییی مهم : خانم هایی که همسراشون دورن یا مشغله دارن لطفا هر یک روز در میون با دیلاتور سایز آخر تمرین کنن . در ضمن قبل رابطتون هم با دیلاتور تمرین کنید.

در آخر خیلی صبور باشید و مدتی سختی رو تحمل کنید با دیلاتور دوست بشید و امید فردای روشن رو داشته باشید. امید روزهایی پر از عشق و بدون تحقیر... امید داشتن کوچولوی سالم توی دلتون ... به امید بانو شدن همتون

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران