تعداد بازدید : 50068
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۴ ۰۹:۴۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

شینا جون چی شد بارداری عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۱۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۵ ۰۳:۲۵:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه ها من پس فردا موعد پريوديمه امروز بيبى چك مديكور زدم منفى بود احتمال حاملگى نيست يعنى؟!

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۱۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیزانم. شیناجون خداروشکر که جواب آزمایشت خوب بود.حالا دیگه با خیال راحت اقدام کن. آزمایش چی رفته بودی که باید تاریخ پریودی رو می گفتی؟ یلداجون خوبی؟ انشاءالله تو هم آزمایشت نرماله. کی میری آزمایش؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۲۱:۵۹
(ویرایش)

سلام دوست عزیز. منم از مدیکور استفاده کردم منفی بود بعدش پریود شدم.نگران نباش شاید هم زود بی بی زدی. از من به تو نصیحت تا زمانی که 2 روز از پریودت عقب نیفتاده بی بی نزن آدمو دپرس میکنه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۳۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام دوست جونی ها

نه پری جان فعلا فقط پریودم دو روز عقب افتاده...اما تصمیم ندارم بی بی بزنم

آذر جون آزمایش های هرمونی دادم که از همه چیز خیالم راحت باشه...برای آزمایش هرمونی تاریخ پریود رو ثبت میکنن

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۳۴:۱۹
(ویرایش)

آذر جون اخه ديدم سينه ام تير ميكشه ٢روز پيش تهوع داشتم فك كردم خبريه

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۳۵:۰۶
۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۳۶:۳۴
(ویرایش)

سلام شینا جووونم. خوبی؟ خودت فکر نمیکنی باردار باشی؟ آزمایش هورمونی؟!!!!! پس من اینو نرفتم.چیا رو توش نوشته؟ من یکی رفتم از طرف مرکز بهداشت آزمایش پیش از بارداری بود 

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۳۸:۲۷
(ویرایش)

اشکالی نداره عزیزم. خدابزرگه.منم از این کارا زیاد کردم زود زود بی بی زدم.چند ماهه اقدامی؟

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۴۳:۵۳
(ویرایش)

والا یه سری علایم مثل تنگی نفس- تیر کشیدن و سفت شدن سینه - تکرر ادرار و نفخ شکم دارم...ولی حسم میگه باردار نیستم و به زودی پریود میشم:(

واسه همین دارم به ماه بعد و روز از نو و روزی از تو فکر میکنم

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۵۱:۲۴
(ویرایش)

ماه اوله

خوردن شربت تمر هندى اشكالى نداره يعنى مشكلى پيش نمياد؟

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۱:۵۵:۰۵
(ویرایش)

مریم جان من شنیدم نباید فعلا چیزای ترش بخوری...چون برای لانه گزینی جنین ضرر داره...ولی نمیدونم چقدر این موضوع علمی باشه...حالا که داری اقدام می کنی چیزایی که برات مشکوکه رو نخور

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۲:۰۵:۰۵
(ویرایش)

عزیزم. فعلا به چیزی فکر نکن.نه به بارداری نه به از نو روزی از نو. خودتو مشغول کن به کارای خونه.ماه پیش کی پریود شدی؟  این ماه کی باید میشدی؟ 

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۲:۰۷:۴۳
(ویرایش)

پس هنوز اولشی. بنظرم اگه میخوای زود باردار بشی از کیت تخمک‌گذاری استفاده کن. من ده ماه اقدامم. این ماه میخوام از کیت استفاده کنم 

چیزای ترش رو نمیدونم عزیزم 

۱۳۹۶/۲/۴ ۱۲:۵۳:۳۳
(ویرایش)

شنبه 2 اردیبهشت باید پریود میشدم...طبق معمول که 26 روزه هستم...حالا شاید این ماه عقب افتاده

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران