تعداد بازدید : 50073
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۰۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

واقعا درکت میکنم. اونم خونه جاری happyمنم چون همیشه زود زود پریود میشدم اولین بار که 31 روز گذشت و پریود نشدم فکرکردم باردارم مثل تو خیلی ذوق زده بودم ولی تا بی بی زدم منفی شد گریه کردم همیشه پریود میشدم گریه میکردم. شما پریودی هات منظمه؟ چند روزست؟  من که غاطیه ولی تا از 31 روز بیشتر نشه باورم نمیشه باردار باشم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۱۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

مال من دوره هام 28 روزست..ولي از وقتي اقدام كرديم قاطي شده...اون ماهي هم ك 8 روز عقب افتاد شد 35 روزه...حتي بيبي چك خريدم و گذاشتم ولي منفي بود اما انقد جوزده بودم ك با خودم ميگفتم حتما جواب بيبي چك اشتباهه ..يعني انقد از خودم مطمئن بودما..anim2-25r30wi

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۱۵:۴۱
(ویرایش)

شاپرک جون پس من هم باشما و شهرزاد جون هم دوره اقدامیم. خوشحالم از آشنایی.کی وقت پریودته؟ انشاءالله که باردارباشی 

ی سوال من 26 فروردین شب پریود شدم.3 اردیبهشت که میشه روز هشتم پریودی نزدیکی داشتم دیروز که میشد 10 پریودی کیت گذاشتم خط بالا پررنگ خط پایان کمرنگ بود دیشب نزدیکی داشتم گفتم چون اگه امروز که 6 اردیبهشته کیت بذارم خط پایینی پررنگ تر بشه یعنی24 تا 36 ساعت دیگه یعنی 7 اردیبهشت تخمک‌گذاری میشه. برای همون 5 اردیبهشت نزدیکی کردم که 7 اردیبهشت نزدیکی کنم که شب در میون بشه بنظرتون درست انجام دادم؟!!!!

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۱۸:۰۲
(ویرایش)

حالا این دفعه این جوری که من گفتم استفاده کن از کیت. من از خانم خیابانی اینو پرسیدم همین راه رو به من گفت 

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۱۸:۳۴
(ویرایش)

مرسي شاپرك جووون..انشاالله شما همين ماه باردارشي..خداكنه هممون تا قبل از تابستون بارداربشيمstar

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۲۸:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام آذرجون خوبی.من امروزخیلی بی حالمcry

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۳۸:۱۸
(ویرایش)

سلام عزیزدلم. خوبم. چرا بی حال باشی؟anim2-21

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۵:۳۳:۱۲
(ویرایش)

شاپرک جون پس من هم باشما و شهرزاد جون هم دوره اقدامیم. خوشحالم از آشنایی.کی وقت پریودته؟ انشاءالله که باردارباشی 

ی سوال من 26 فروردین شب پریود شدم.3 اردیبهشت که میشه روز هشتم پریودی نزدیکی داشتم دیروز که میشد 10 پریودی کیت گذاشتم خط بالا پررنگ خط پایان کمرنگ بود دیشب نزدیکی داشتم گفتم چون اگه امروز که 6 اردیبهشته کیت بذارم خط پایینی پررنگ تر بشه یعنی24 تا 36 ساعت دیگه یعنی 7 اردیبهشت تخمک‌گذاری میشه. برای همون 5 اردیبهشت نزدیکی کردم که 7 اردیبهشت نزدیکی کنم که شب در میون بشه بنظرتون درست انجام دادم؟!!!!

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۵:۳۵:۴۸
(ویرایش)

آذرجون اسپرما دوسه روزي تو رحم زنده ميمونن نگران نباش ولي ب نظرم امشب اقدام كن..آخه ب گفته پيامبرمون نبايد اول و وسط و آخر ماههاي قمري نزديكي انجام بشه چون اگه همون نزديكي نطفه اي ايجاد كنه امكان داره بچه سالمي نباشه بيست و نهم و سيم و چهاردهم ماههاي قمري بده

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۵:۴۱:۴۳
(ویرایش)

آخه من دیشب اقدام کردم. مگه فردا چندمه ماهه؟ میدونم عزیزم اولا همه اینا رو سعی میکردم رعایت کنم به خواهرم گفتم گفت اگه بخوای به اینا نگاه کنی شاید همون یک شب رو هم از دست بدی. اگه شوهرم راضی بشه امشب میرم اقدام 

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۵:۴۸:۲۳
(ویرایش)

خب عزیزم امشب شب آخر ماه رجب و فرداشب شب اول ماه رجبه کی اقدام کنم پس anim2-sad

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۵:۵۲:۱۷
(ویرایش)

شهرزاد جان چقدر دیر جواب میدی؟ 

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۵:۵۷:۰۳
(ویرایش)

امروز 28 رجبه امشب اقدام كني عيبي نداره...ي 29 و30 و14ماههاي قمري نبايد نزديكي بشه

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۰۰:۰۸
(ویرایش)

آره آذرجون خ سخته من خودمم هميشه روزاي حساسم ميخوره ب اول و آخر ماهhard

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۶:۰۰:۱۵
(ویرایش)

عزیزم وقتی امروز 28 رجبه یعنی امشب میشه شب 29 رجب این ماه 29 روزست در نتیجه فرداشب میشه شب اول ماه شعبان. پس نه امشب نه فرداشب نباید اقدام کنم.درسته؟ 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران