تعداد بازدید : 50066
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۱:۳۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

مرسی عزیزم. انشاءالله حاجت روا بشی.

خب من 3 اردیبهشت اقدام کردم.امروز که 5 اردیبهشت بود ظهر کیت گذاشتم خط بالا پررنگ خط پایین کمرنگ بود.گفتم امشب اقدام کنم که اگه فردا کیت زدم 2 خط پررنگ شد پس فردا که میشه 7 اردیبهشت اقدام کنم چون وقتی دو خط پررنگ میشه یعنی 24 تا 36 ساعت بعد تخمک‌گذاری انجام میشه. من اگه خونه باشم زیاد میام بیشتر ظهر 3 به بعد میام شب هم 12 یا زودتر یا دیرتر 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۱:۴۰:۱۰
(ویرایش)

خوش اومدی به جمع ما عزیزم. نگران نباش منم 10 ماه اقدامم بیشتر بچه ها 6 ماه به بالا هستن. اینجا با روحیه دادن به هم و مشورت می تونیم باردار بشیم.از تجربه دیگران استفاده کنیم.

ببین عزیزم ما این ماه داریم از کیت تخمک‌گذاری استفاده میکنیم تا تاریخ دقیقش رو بدونیم و همون موقع نزدیکی کنیم تا نتیجه بگیریم. بنظرم تو هم کیت بگیر.

البته اول از همه خودت برو دکتر معاینه و سونوگرافی و آزمایش. شوهرت هم آزمایش اسپرموگرام بره اگه مشکلی نبود که غصه نخور. با خیال راحت به اقدامت ادامه بده و استرس رو کنار بذار. با روحیه عالی و شاد حتما مامان میشی.anim2-28

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۸:۳۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

سلام صبح بخير دوستان...مرسي آذرجون....مرداد ماه پارسال بود ك آزمايش رفتم و همه چيم نرمال بود...پري هامم منظمه و خدارو شكر عفونت ندارم...ولي از وقتي ك اقدام كرديم بعضي وقتا پري هام جلو عقب ميشه مثلا يادمه يه ماه 8 روز جلو افتاد و سه ماه هم يه بار 8 و4و2 روز عقب افتاد ك بي سابقه بودن...دوستم ميگفت بدنت داره واسه بارداري آماده ميشه چون خودشم همينطوري بود بعد باردار شد....منم هي جلو عقب ميندازم ولي معلوم نيس كي قراره آماده بشه اين تنبل خان؟؟hard

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۸:۳۳:۴۲
(ویرایش)

من از وقتي ك پاك ميشم تا ده روز يك در ميان اقدام ميكنم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۸:۳۴:۱۱
(ویرایش)

من از وقتي ك پاك ميشم تا ده روز يك  روز در ميان اقدام ميكنم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۹:۰۲:۲۰
(ویرایش)

وااااي بچه ها داره بارون مياد واستون دعا ميكنم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۹:۰۴:۴۵
(ویرایش)

الان تقريبا يك هفتس ك سينه هام تير ميكشه اين يعني چي؟يك هفته بعد پاك شدن.....البته من هيچوقت زمان تخمك گذاريم سينه هام تير نميكشيد

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۹:۰۶:۱۸
(ویرایش)

آذر جون شما ني ني اولته ك ميخاي؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۹:۱۰:۱۵
(ویرایش)

من سه تا خواهرشوهر دارم ك هنوز هيچكدوم بچه دار نشدن....وقتي ب اونا نگاه ميكنم استرس ميگيرم...البته تا جايي ك بتونم راهنمايي ميكنم..ان شاالله ك اوناهم زود باردار بشن آخه خ غصه ميخورن.....هروقتم ك بهم ميگن چرا بچه نمياري الكي ميگم فعلا نميخايم ولي از دلم خبر ندارن...

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۹:۱۲:۲۷
(ویرایش)

بچه ها شما ك درحال اقدامين بگين چه نشونه هايي بعد از اقدام دارين آخه من هر نشونه اي ك تو خودم ميبينم بعضي وقتا دلخوش ميشم بعضي وقتا نگران

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۰۹:۱۳:۵۷
(ویرایش)

واي ببخشيد ك خيلي حرف زدم...آخه نميدونم اينارو ب كي بگم...خداروشكر ك شماها هستينanim2-thanks

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۰:۴۰:۱۴
(ویرایش)

آره شهرزاد جون منم بچه اولمه که میخوام باردار بشم. منم مثل تو ام عزیزم قبل اقدامم پریودی هام جلوتر میومد یعنی یک بار 25 روز یک بار 23 روز یک بار 27 روز یکبار 29 روز خلاصه به 30 روز نمیرسید ولی از وقتی اقدام کردم به 30 روز و 31 روز هم رسیده. منظم تر شده نسبت به قبل.منم فکر میکنم دوستت راست میگه انگار رحم داره آماده میشه برای نی نی. منم نشونه هایی مثل نفخ زیاد.دل درد.سفت شدن سینه دارم فکر میکنم باردارم ولی اینا علایم پریودیه خیلی هم به علایم بارداری شباهت داره.من دارم کیت استفاده میکنم بنظرم شما هم استفاده کن ضرر که نداره 

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۰:۴۴:۳۹
(ویرایش)

چه زنداداش خوبی هستی که آنقدر خواهرشوهراتو دوست داری. خواهرشوهرای منم خوبن. دوسشون دارم. انشاءالله همگی مامان بشیم.البته یک بچه سالم و اهل صالح خدا بهمون بده.منم خیلی دوس دارم بچه دار بشم 

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۰:۴۵:۵۶
(ویرایش)

من تاحالا دوبار از كيت استفاده كردم ولي باز باردار نشدم....

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۰:۴۹:۴۴
(ویرایش)

شاید درست استفاده نکردی برات توضیح میدم 

ببین عزیزم هر بسته کیت تخمک‌گذاری 5 عدد داره شما 2 بسته بگیر که جمعا بشه 10 عدد. از روز دهم پریودی تا بیستم پریودی روزی یک دونه استفاده کن. من خودم مارک max14 خریدم. داخل بروشورش توضیح داده ولی منم برات میگم.هر روز داخل یک لیوان یکبار مصرف به اندازه 1 سانتی متر ادرار میکنی بعد کیت رو از داخل بستش خارج میکنی تا خط max روی کیت داخل ادرار فرو میبری(بیشتر نه) تا 60 میشماری بعد کیت رو خارج میکنی از لیوان و روی دهنه ی لیوان به صورت افقی میذاری از روی ساعت نگاه میکنی 7 تا 10 دقیقه بعد جوابش رو میری میخونی. اگه 2 تا خط پررنگ مثل هم ظاهر شد یعنی 24 تا 36 ساعت بعد تخمک آزاد میشه پس توی این مدت نزدیکی میکنی. اگه هم خط بالا پررنگ و خط پایین کمرنگ بود یعنی داری به تخمک‌گذاری نزدیک میشی یا تخمک‌گذاری انجام شده و تموم شده.

امیدوارم کامل توضیح داده باشم ولی بازم کیت گرفتی بروشورش رو بخون 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران