تعداد بازدید : 50068
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۱:۰۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

یلدا جونم و شیناجونم چرا این روزا انقدر کم میاید من حوصله ام سر میره. هیچ کی نیست حرف بزنم sad

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۱:۰۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

مرسي آذرجون بابت راهنماييت...يا اصلا امكان داره ك اسپرم و تخمك باهم قاطي بشن ولي بارداري صورت نگيره؟آخه من يك روز درميون اقدام ميكنم ...

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۱:۱۹:۳۸
(ویرایش)

نه عزیزم فکرنکنم امکان داشته باشه. وقتی لقاح انجام میشه جنین که البته جنین نیست و رویان هست به دیواره رحم میچسبه و کم کم که بزرگ میشه جفت و کیسه آب و.. تشکیل میشه.از بین اون همه اسپرم فقط یکیشون میتونه پیروز بشه اونم فکرکنم فقط چند ساعت مهلت داره تا راه نفوذ به تخمک رو پیدا کنه.شوهرت آزمایش اسپرموگرام رفته؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۰۵:۱۹
(ویرایش)

ن شوهرم نرفته....آخه من شنيدم اگه استرس داشته باشي يا دلايل ديگه باعث ميشه تخمك لقاح يافته نتونه تو رحم لانه گزيني كنه

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۲۸:۵۶
(ویرایش)

anim2-ahi5slcgm04mi8jqqkl9 آذرجون شما چندسالتونه؟

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۳۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام آذر جون.یلداجون.و شهرزاد عزیز.خوش اومدی شهرزاد جان

خوبید بچه ها

من امروز نرفتم سرکار

میخوام عصر برم پیش دکترم...

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۴۰:۲۴
(ویرایش)

من 26 سالمه. اول از همه شوهرتو راضی کننده بره آزمایش. اگه اسپرم ضعیف باشه و شما هم سالم باشی ممکنه باردار نشی. بهتره بره اگه هم ضعیف باشه شاید با یک نسخه دارو مشکل برطرف بشه 

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۴۳:۰۱
(ویرایش)

خوبم شینا جون.کجایی؟ دیر دیر میای؟ آره عزیزم برو دکترت تحت نظر باش. فقط ناراحت نباش عزیزم. ما همه مثل همیم. بخند به روی دنیا. دنیا به روت بخنده anim2-28anim2-40

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۴۹:۳۶
(ویرایش)

سلام شينا جون..مرسي فدات...anim2-40valentine

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۵۵:۲۳
(ویرایش)

الان احساس پري دارم...ولي هنو 10 روز ديگه وقتشهanim2-21

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۵۵:۳۹
(ویرایش)

البته استرس هم خیلی مهمه.من خودم هم خیلی استرسی و جوشی هستم ولی خداروشکر این ماه خودمو شاد میکنم بیخیال میشم. روحیه و امید خیلی تاثیر گذاره. انرژی مثبت. باید پر از انرژی مثبت باشیم.باید احساس خوشبختی کنیم.من شوهرم رو خیلی دوست دارم و رمانتیک هستم ولی شوهرم اصلا مثل من نیست شاید منو خیلی دوست داشته باشه ولی ابراز نمیکنه.فکرمیکنه رمانتیک و احساسی لوس بازیه. موقع آشتی کردن هزاران قول میده ولی بعدا میگه من یادم نمیاد چنین قولی داده باشم.خلاصه اخلاق خاصی داره 

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۲:۵۸:۴۲
(ویرایش)

منم اینجوری میشم.ولی به اقدامت ادامه بده.شاید داره تخمک‌گذاری انجام میشه. 

۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۰۰:۵۰
(ویرایش)

يادمه ي بار 8 روز پريودم عقب افتاد همچين نيشم باز  شد ك نگو...دوستمم همون موقع تازه باردارشده بود بهش گفتم وااي چه خوب باهم باردارشديم...ولي من بعد چند روز پري شدم ولي باز ب خودم اميد ميدادم ميگفتم شايد اين مال لانه گزيني باشه ولي بعد از يكي دو ساعت شروع شد و ضدحاااال....اون روزم رفته بوديم خونه جاريم خ دپرس بودم...خخخخخخshysmile

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۰۶:۲۱
(ویرایش)

چيزاي گرم خوردن هم خ تاثير داره يكي از دوستام ميگف هفت ماه بود ك اقدام داشتيم ولي نميشد و رفت دكتر و هم چيزاي گرم ميخورد مثلا ميگفت خرما..روغن زرد با عسل..كشمش و گردو....ولي من خودم اصلا روغن زرد دوسندارم بوش بخوره ب دماغم فرار ميكنمanim2-thumbsupsmileyanim

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۶ ۱۳:۰۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۲۰:۵۸
(ویرایش)

دوست عزيز من 9ماهه تو اقدامم يك سال پیشم ی سقط داشتم,هم خودم هم شوشو آز دادیم سالمیم دکتر گفت عجله نکن هنوز وقت هست,بعضی از زوجا با اینکه سالمن تا دوسال هم طول میکشه بچه دار شن

من این ماه کیت و BBT استفاده کردم و با کمال تعجب دیدم ک تخمک گذاریم روز دوازدهم بوده نه چهاردهم حالا هم منتظر روز پریودیم برام دعا کنید ک پری نشمcry

و مهمترین چیز استرسه,هم خودت هم شوشو سعی کنید اصلا استرس نداشته باشید,موقع پروژه فک کنید اینم یه رابطه معمولی مث شبای دیگس و خودتون رو بیخیال بگیرید

ایشالا ک باردار میشی

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد☝
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران