تعداد بازدید : 50013
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۲۳:۰۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

شینا جان اولشه تا محکم بشه یه کم به خودت استراحت بده،،،، اگه دو هفته خونه جارو نشه به خدا اتفاقی نمیوفته،،، واقعا تا یکی دوهفته بیشتر دراز کش باش،،، اگه سر کار میری یه کم مرخصی بگیر،،، بچه های این دوره زمونه ن دیگه،،،،، اومدنشون ناز داره 

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۲۳:۰۱:۲۹
(ویرایش)

منظورم یلدا بود،،،،

ایشالا به همین زودی ها خبر مامان شدن شینا

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۲۳:۱۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

بخدا همش دراز کشیدم.خب ی وقتی واسه آدم مهمون میاد نمیشه که خوته کثیف باشه منم حساسم.من یازده ماه اقدام بودم ماه دوازدهم گرفت.بعد این همه انتظار لکه بینی دیگه چیه خو.هیییییییی

۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۰:۲۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

یلدای عزیزم خدا بزرگه..خدایی که اون کوچولو رو بهت هیده داده خودش مواظبشه...نو هم مواظب باش و ایشالا این دوران رو هم به خوبی سپری میکنی

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۰:۲۹:۱۸
(ویرایش)

ممنون رعنای عزیزم...دوباره نزدیکه پریوده و غمهای عالم اومده سراغم...واقعا اینبار اگه پریود بشم خیلی غصه می خورم

خدا ایشالا کمک هممون بکنه

۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۰:۴۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

یلدا جان منم تو هفته هشت با جاروبرقی لک دیدم شافتو دوتا کن استراحت کن لکه بینت قطع شه جهنم که خونهکثیفه دیگه از بچت مهم تر که نیست بزاز شوشو بیاد جارو بکشه من به دکترم گفتم جاروبرقی کشیدم گفت تو تازه لکه بینیت تموم شده چرا کار میکنی انقد مریض داشتم که با جاروبرقی بچه انداختن کار نکن خواهری من تمام کارای خونمو سه ماهه اول شوشو انجام میداد

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۱:۱۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

شینا جون ناامید نباش منو دیدی چقد پوست کلفت بودم.برو گردش برو مسافرت باشگاه خودتو از بند دنیا آزاد کن عزیزم.بهش فکر نکن عزیزم.

عزیزم پری جون من خیلی مراقبم امااین لک لعنتی اعصابو روانمو بهم ریخته همش میگم نکنه سقط بشه نکنه قلب تشکیل نده و هزار تا فکر دیگهcry

۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۱:۲۵:۱۱
(ویرایش)

یلدا جان لکه بینی ربطی به تشکیل نشدن قلب نداره عزیزم منم لکه بینی داشتم اما قلبشم کامل تشکیل شده بود فقط سه ماه اول رعایت کن دیگه استراحت کن نزدیکی اصلا نکن کارسنگین نکن

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۱:۲۷:۱۰
(ویرایش)

باز تو فکرای منفی کردی بسپر به خدا اگه بخاد نگه داره تو بدترین شرایطم نگه میداره اگرم خدای نکرده نخاد لای پر قوم باشی نمیخاد پس استرس و فکرای ناجور بریز بیرون عزیزم

۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۱:۴۵:۴۱
(ویرایش)

یاراد نداره اگه لکه بینی نداری علایم زیاد مهم نیست منم هیچ علایمی نداشتم الان چند هفتته النا جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۱:۵۱:۰۲
(ویرایش)

عزیزم دوهفته دیگه برو سونو هم برای مطمعن شدن از قلبش هم سن جنین بهت میگن تو هفته بین 7-8 برو که با سونو شکمی نشون بده زودتر بری سونو واژینال باید بشی که به درد نمیخوره اذیت میکه هم تورو هم جنین

۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۱:۵۸:۴۰
(ویرایش)

عزیزم شاغلی کارت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۲/۳۱ ۱۲:۰۱:۱۸
(ویرایش)

چندساعته ساعت کاریت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۰۴:۱۹
(ویرایش)

سلام دوست جونی ها

کجایید پس؟

چرا خبری نیست از هیشکی

۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۸:۵۲
(ویرایش)

سلام شینا جون من که فرآیند اقدام رو شروع کردم، به امید خدا تا بببنم چی میشه