تعداد بازدید : 50201
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۵:۰۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

مرسی عزیزم.حتماً خیلی لذت بخشه مخصوصا وقتی بچت به دنیا بیاد.از 3 ماه که بگذره ویارت هم تموم میشه. چه دارویی مصرف میکردی؟  

من هرشب هم اقدام کردم یک شب در میون هم اقدام کردم ولی نشد. دکتر هم رفتم هم خودم معاینه شدم و سونوگرافی رفتم هم شوهرم آزمایش رفته دکتر گفت مشکلی نداریم فقط هرشب یک دونه اسیدفولیک بخورم و جلوگیری نکنم باردار میشم.الان ده ماهه که جلوگیری نمیکنم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۵:۰۹:۱۳
(ویرایش)

انشاءالله این ماه با هم میریم رعنا جون anim2-28

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۶:۵۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

يلدا جون زياد ب حرف دكترا تكيه نكن هنوز كه سونو ندادي انشاالله ك خارج از رحمي نيس..من يه مدت سمت تخمدان راستم خيلي ناجور درد ميكرد رفتم دكتر گفت كيسته..تو اينترنت زدم گفت كيسته..رفتم سونوگرافي اونجا يه زنه بود بهم گفت صد در صد كيسته..انقد نااميد بودم كه چي..نذر كردم ..بعد يه ساعت بعدش سونو دادم خداروشكر چيزي نبود و كيست نداشتم..تا سونو نرفتي خودتو نگران نكن عزيزم.

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۹:۱۸:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان.همگی خوبید.خدا راشکر بخیر گذشت نی نی سرجاش بود.الان پنج هفته و یه روزمه.هنوز قلبش تشکیل نشده ولی وقتی فهمیدم که سالمه کلی گریه کردمو یادشماها افتادم.ممنونم که برام دعا کردید دوستان.دوستون دارم

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۹:۱۹:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۹:۴۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

خب خداروشكر..ديدي الكي نگران بودي؟انشاالله قلبش هم تشكيل ميشه..انقد نگران نباش..استرس واست خوب نيس گلم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۳/۳ ۲۲:۳۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

الحمدلله یلدا جان، خوشحالم کردی

۱۳۹۶/۳/۴ ۰۹:۵۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

خداروشکر یلدا جونم بهت گفتم توکل کنی به خدا اون خودش برات بهترینارو رقم میزنه خوب دختر حالا دیگه فکر وخیال بزار کنار فقط مامان خوبی باش برای نی نی فعلا سعی کن تا سه ماهه اول بخاطر لکه بینیت نزدیکی با دخول نداشته باشی عزیزم تشدید میکنه 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۴ ۱۰:۰۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مواد مغذی زیاد بخور مخصوصا روزی دولیوان شیر با هشت لیوان آب که هم سموم بدنتو دفع کنه هم آب کیسه آبتو تنظیم کنه بادام خام پسته و گردو خام بخور موز وعدهای غذایتو زیاد کن تو حجم کم غذاهای کنسروی و سوسیس و کالباس بزار کنار عزیزم الان دیگه باید فقط به فندق برسی تا جاش سفته سفت بشه 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۴ ۱۲:۵۸:۵۲
(ویرایش)

خب پس خداروشکر. انشاءالله قلبش هم تشکیل میشه فقط استرس نداشته باش عزیزم 

۱۳۹۶/۳/۴ ۱۴:۵۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

وای خداروشکر یلدااااا

چقدر خوشحال شدم.خدا خیلی مهربونه

مواظب خودت باش

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۷ ۱۸:۱۲:۰۲
(ویرایش)

سلام بچه ها.پس شما کجایید؟!!!! چرا نیستید؟ 

یلداجون چطوره؟

شیناجون شما چطوری؟  عقب انداختی یا نه؟

روزه نمازهاتون قبول باشه برای منم سر افطار دعاکنید. آنقدر امروز زیر دلم درد میکنه که چی.نمیدونم داره تخمک‌گذاری انجام میشه!!!!

شوهرم میگه من خسته شدم مطمئنم این بار هم نمیشه.میگه بریم مشهد جای یه دکتر خوب. دعاکنید این بار حامله بشم طاقت ندارم دنبال این دکتر اون دکتر بیفتم دوسدارم خودم به صورت طبیعی باردار شم نه با دارو. از دارو میترسم میگن احتمال چند قلویی داره.من چکار کنم 

۱۳۹۶/۳/۷ ۱۸:۱۷:۰۲
(ویرایش)

شیناجون آنی عزیزم. پس چرا ساکتی؟

۱۳۹۶/۳/۸ ۰۸:۵۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام آذر جون

خوبی

منم خیلی خستم...دارم امیدم رو از دست میدم

برام دعا کنید

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۸ ۱۳:۳۲:۲۸
(ویرایش)

یعنی عقب انداختی؟  امیدت به خدا باشه عزیزم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران