تعداد بازدید : 50018
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۱:۱۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

راستش آذر جون منم یه ماه باکیت اقدام کردم ولی نشد ،،،، ولی برا بعضی ها خیلی خوب جواب داده

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۱:۲۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

من 23 اردیبهشت پریود شدم امروز هم پاک شدم.شما کی پریود شدی؟شنیدم از روز 11 تا 20 سیکل باید شب در میون اقدام کنی.من که هر راهی رو رفتم این ماه میخوام از روز 13 سیکلم اقدام کنم. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۱:۲۸:۵۶
(ویرایش)

منم این ماه میشه ماه یازدهم. پس با هم همسابقه ایم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۱:۲۹:۵۰
(ویرایش)

مرسی شهرزاد عزیزم 

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۲:۱۵:۵۴
(ویرایش)

آذر واقعا هم سابقه ایم من۲۳ ام وای هنوز پاک نشدم

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۹:۵۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام آذرجونم.خوبی خوشی؟چخبرا؟منم خوبم لکه بینیم بخاطر شیافا قط شده خداراشکر.ممنونم که دعام کردی عزیزم.والا من اگه این ماه حامله نمیشدم یه سال بود که منتظرش بودم بخدا درک میکنم که چقد ناراحت کنندس ولی هرچی بفکرش نباشی بیشتر میاد طرفت من این ماه که حامله شدم سه بار نزدیکی داشتم از15پری هم رفتم مسافرت دیگه شوهرمو ندیدم تا چارروز ب پری.تازه باشوهرمم قهر بودم.انشاا... خدا دله همه را روشن کنه

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۳:۰۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

آذرجون منم مث تو ميشم 11ماه..دارم پياز درماني ميكنم خداكنه جواب بده..خيلي بدمزست ولي مجبورم

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۳:۴۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم..خوبید همه؟

تازه مامان هامون چطورننننننننننننن...یلدا مامانی خوبی؟ حالا مامان شدی بیا برامون ناز کن ما هم نازتو می خریییییم

آذر جونم تو خوبی؟ خوشحالم که بهتر شدی...شهرزاد بانو در چه حالن؟ پیاز درمانیت ایشالا جواب میده و به زودی خبرا خوب میدی به ما

رعنا بانو منتظر خبرای خوب شما هم هستممممممممم

راسی یلدا سعی کن زیاد از موبایل و اینترنت استفاده نکنی..الان زیاد برات خوب نیست

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۵:۰۸:۵۷
(ویرایش)

سلام یلدا جان.خداروشکر که بهتری. بازم مواظب خودت باش.نمیتونم بفکرش نباشم.تا دارم فکر میکنم که شاید این ماه باردار بشم یک دفعه ای یادم میاد که نه نمیشم. حالم یهویی گرفته میشه و ناامید میشم.من واقعاً خسته شدم. نمیدونم چکارکنم کنم میخوام برم موهامو مش کنم. همینجوری الکی. واسه پرشدن وقتم.اگه بشه بعد ماه رمضون هم میرم باشگاه.اگه این ماه باردار بشم نمیرم باشگاه.دعا کن.حالم خیلی گرفتست 

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۵:۱۵:۳۱
(ویرایش)

سلام شینا جون. مرسی عزیزم. شما چطوری؟  انشاءالله این ماه مامان شده باشی.من دوباره میخوام برم اقدام. دعا کن ماه رمضون باردار بشم دیگه خسته شدم. روزهای تکراری. کارهای تکراری cry

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۵:۲۰:۳۶
(ویرایش)

چه جالب پس باید با هم اقدام کنیم.من از فرداشب میرم اقدام. چرا هنوز پاک نشدی؟ مگه از 7 روز بیشتره پریودیت؟!!! 

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۵:۲۱:۲۷
(ویرایش)

انشاءالله جواب میگیری عزیزم 

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۵:۳۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آفرین آذر جونم کار خوبی میکنی...نا امید نباش...با این که خودم خیلی داغونم ولی باید سعی کنیم دیگه..چاره ای نداریم...آره حتما برو موهات رو مش کن...خوشگل کن...باشگاه برو...کلی روحیه میگیرییییییی...فکر کنم این بهترین کاره

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۵:۳۹:۲۶
(ویرایش)

آره آذر جون من نه روزه م،،،، انشالا به زودی مامان میشیم

ممنونم شینا جون

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۲۰:۵۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

من که خیلی حالم گرفتس باردار نشدن ی درده باردارشدن صدتا درد.امروز جاروبرقی کشیدم دوباره لک دیدم یعنی من هیچ کاری نباید بکنم همش باید استراحت کنم این دیگه چ نوع بارداریه.بخدا نمیدونید چ دوران سختیه بچه ها.دارم دیونه میشم تا ازجام بلند میشم لک میبینم واقعا که کفری شدم.ناز کردنم کجا بود شینا جون تا دسشویی نمیتونم برم دربدر شدم بخدا.خدایا کمکم کن برام دعا کنید دوستان

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران