تعداد بازدید : 50020
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۴:۴۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۹ ۰۱:۲۸:۳۶
(ویرایش)

سلام خوبین من تازه ازدواج کردم چ ازمایشایی باید بدم یبار سونو دادم دکترفت کیست نداری  

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۴:۴۷:۳۵
(ویرایش)

منم شوهرم نیست الان نزدیک تخم گذاریمم خیلی ناراحتم.

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۴:۴۷:۳۹
(ویرایش)

منم شوهرم نیست الان نزدیک تخم گذاریمم خیلی ناراحتم.

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۶:۳۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۳:۵۱:۴۱
(ویرایش)

بچه ها من نه روز عقب انداختم دوبار بیبی چک زدم منفی بود چرا اینجوریه پس؟؟؟؟؟ چقد امکان داره بی بی چک اشتباه کنه؟ علایمی هم ندارم sad

تو نیم دیگر من نیستی ... تمام منی 3>
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۱:۱۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیزم. آره انشاءالله ماه بعد 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۱:۳۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

سلام بچه ها من موندم از دست این آقایون،،،،

هر ماه من باید کلی یواشکی ببی چک میگرفتم و امتحان میکردم چون جناب همسر بیبی چک قبول نداره و میگفت که وقتی از روزم نگذشته چرا میرم آزمایش، حالا خودش دو سه روز قبل میگه چرا بیبی چک نمیذارم؟what ،،، بهش میگم همسر گرامی آخه تو و پیشنهاد بیبی چک؟ بعدشم تقریبا ده روز تا روز موعدم مونده

نه به اون نق زدن ها نه به این

۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۲:۵۲:۲۰
(ویرایش)

النا جان خیلی خیلی مبارک باشه، انشاالله تا آخر نه ماه بارداری خوب و راحتی داشته باشی

۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۳:۰۰:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

النا جون خیلی مبارکه عزیزم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۳:۰۱:۰۹
(ویرایش)

بچها یلدا چی شد دیگه حامله شد رفت حاجی حاجی مکه 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۵:۱۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۵ ۱۴:۲۰:۱۲
(ویرایش)

سلام بچه ها بی بی چک چهار روز مونده به پریود نشون میده ؟؟؟؟؟؟

الهی رضا به رضاک و تسلیما به امرک
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۵:۲۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام بچه ها.پس کجایید؟  چرا دیگه نمیاید و پیام نمیذارید؟ یلداجون شیناجون کجایید؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۱۳ ۰۹:۰۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستای عزیزم

سلام آذر جون

خوبی عزیزم

از یلدا خبری نداریم...ایشالا که حال خودش و نی نی گلش خیلی خوبههه

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۱۴ ۰۲:۱۸:۲۷
(ویرایش)

این ماه هم هیچی

حالم بد بود رفتم دکتر ، وقتی میحاست قرص بنویسه گفتم ممکنه باردار باشم ، اونم برام آز اورژانسی نوشت و منم آز دادم و جواب منفی بود

از یه لحاظ خوب شد الان فهمیدم ،چون هنوز ۵ روز به موعدم مونده و خوشبختانه هنوز حال مزخرف قبل پریود رو ندارم،،، خیلی بده آدم اون موقع اعصاب و روانش داغونه بعد باردار نبودن رو هم میفهمه، خدارو شکر این ماه این دوتا اتفاق تو یه زمان نمیوفته

۱۳۹۶/۳/۱۶ ۰۸:۵۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم...همگی خوبید؟چرا اینجا اینقدر خلوت شده...نا امید نباشید لطفا

پری جان توی اون تاپیک خوندم که نی نی گلت دختره...میدونم انتظار پسر داشتی...ولی نمیدونی خدا چه نعمت بزرگی بهت داده....یه مونس و همدم همیشگی...حرفمو یادت باشه و یه روزی یادم کن...مطمئن باش به حرفم می رسی...خدا خیلی دوست داشته پری جون...من اگه یه روزی بار دار بشم و برم بهم بگن بچه ات دختره دیگه هیچی از خدا نمی خوام..خداروشکر

کوچولوی توی دلت همه حس های تو رو می گیره...پس این حس رو بهش نده که از حضورش ناراحتی...گریه نکن برای این که دختره...این دختر تمام زندگیت خواهد بود...ایشالا نی نی بعدیت هم خدا بهت یه پسر میده...هوای فندقت رو داشته باش

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۱۶ ۰۹:۵۳:۱۴
(ویرایش)

شینا جونم ممنونم بابته حرفات عزیزم من فقط از ناراحتی شوشو و خانوادش ناراحت شدم این بود که اذیتم کرد این چندروز اما ناشکری نمیکنم خداروشکر ایشالله خدا یکی به تو بده 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران