تعداد بازدید : 50016
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲ ۱۵:۴۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آره برو شاید قرصی آمپولی چیزی دادن ماه بعدش شدی

البته ایشالا که این ماه میای خبرای خوب بهمون میدی عزیزم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۲ ۲۲:۲۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

ممنون عزیزم. ماه رمضون نزدیکه برام دعاکن 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲ ۲۲:۳۱:۵۵
(ویرایش)

ممنون عزیزم. ماه رمضون نزدیکه برام دعاکن 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۳ ۰۱:۵۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان 

چند وقتي ميشه با تاپيك شما آشنا شدم از آشنايي با شما خوشبختم

به اميد خدا قصد بارداري دارم 

متوجه شدم خيلي از شما عزيزان در حال اقدام هستين ان شالله به اميد خدا بحق اين ماه مبارك  رمضان دامن همه منتظرا سبز بشه من رو هم دعا كنيد خدا دامن من رو هم سبز كنه

۱۳۹۶/۳/۳ ۰۸:۲۹:۳۰
(ویرایش)

آذر عزیزم تو هم منو دعا کن

کتی جان خوش اومدی...ایشالا به زودی خدا به شما هم یه نی نی گل میده..فقط چون تازه دارین اقدام می کنین خواهش میکنم استرس نداشته باشید و هر ماه منتظر اومدن نی نی نباشید...فکر کنید یه راه طولانی در پیش دارید...اگه بهش فکر نکنی شاید همون یکی دو ماه اول بشه

۱۳۹۶/۳/۳ ۰۹:۴۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

سلام بچها چرا یلدا نیست نگرانشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۱:۲۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان خوبید.من همچنان لکه بینی دارم امروز سونو دارم برا خارج از رحمی دکترم گفته احتمال نود درصد خارج از رحمیه.منم مثله مرده ها افتادم تو تخت خیلی اوضاعم بده برام دعا کنید.اگه از دستش بدم میمیرم...

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۱:۳۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

یلدا جان صبور باش و همه چیز بسپر دست خدا عزیزم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۳ ۱۱:۵۵:۰۴
(ویرایش)

عزیز دلم صبور باش...تو شرایط سختی رو گذروندی و هممون درکت میکنیم..اما به خدا اطمینان داشته باش...هر اتفاقی بیافته خیری درش هست...فقط تحمل ما بنده ها کمه...ولی مطمئن باش به مهربونی خدا..عزیز دلم همش تو فکرتم...ایشالا خبرای خوب بهمون میدی.تو یه مامان محکم و قوی واسه نی نی میشی...مواظب خودت باش

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۲:۱۷:۱۷
(ویرایش)

روی چشمم شیناجون. من میخوام خودمو به بیخیالی بزنم ولی نمیشه اقدامات رو انجام میدم انشاءالله که بشه 

شما هم خوش اومدی به جمع ما کتی جان.شیناجون راست میگه فقط استرس نداشته باشی و بفکرش نباشی زود باردار میشی.دعات میکنم عزیزم شما هم ما رو دعا کن 

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۲:۲۳:۲۴
(ویرایش)

یلداجونم نگران نباش عزیزم اگه هم خارج رحمی باشه که نیست خودش قل میخوره میاد تو دلت anim2-25r30wiخجالتیه طفلی.انشاءالله توی این ماه عزیز خدا خودش مواظب نی نیت هست وقتی بسپاری به خدا دیگه جای نگرانی نیست فقط استراحت کن.کتاب بخون. فیلم ببین خلاصه خودتو سرگرم کن. انشاءالله چیزی نیست 

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۲:۲۷:۰۲
(ویرایش)

شما چطوری النا جان؟ بارداری خوبه؟ خوش میگذره؟  

شما چطوری باردار شدی؟ چه روزهایی نزدیکی کردی؟

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۳:۱۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

ممنون دوستان ان شالله شماهم  دامنتون سبز بشه

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۴:۳۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

سلام 

یلدا جون ناراحت شدم از این تشخیص دکتر،،،، ولی تو در هر صورت بسپر به خدا،،،، یکی از آشناهامون بهش گفتن بچه عقب مونده س و اصلا به دنیا نمیاد و اگر هم به دنیا بیاد زود میمیره،،،، وقتی به دنیا اومد سرش یه زائده داشت و لی بعد فهمیدیم به خاطر فشار رحم بوده و فشار هم به خاطر حال روحی مادر بعد از تشخیص دکتر تشدید شده بود ، الانم ماشالا بچه بزرگ شده و صحیح و سالمه،،، انشالا برات بهترین ها رقم بخوره، دعات میکنم

یلدا نمیتونم مخاطب قرار بدمت

۱۳۹۶/۳/۳ ۱۴:۳۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

انقدر دلم میخاد زودتر عزیمت کنیم به تاپیک بغلی،،،،، ان شا الله

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021