تعداد بازدید : 948198
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۰۷:۰۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

خسته نباشی مریم جونم😘💗🌹

نمیدونم چرا بعضی دوستان در تاپیک مثل چت کردن پیام میگذارن؟ بچه پیامهای خودتون را در یک کامنت بفرستین چون وقتی میاییم باید در حداقل صفحات پیامها رو بخونیم و جواب بدیم. پیامهای اضافی را پاک کنید. در ضمن تاپیکهای دیگه ای هم در سایت هست که اعضا با هم حالت چت و درد و دل صحبت می کنند ولی اینجا فقط هدف شرح بیماری و گزارش درمان و راهنمایی هست

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۰۸:۰۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان و سلما و مریم عزیزم.

من دیشب با سایز۱۰ به طول۱۲ سانت تمرین کردم رفتم سایز۱۱ به طول۱۵ سانت.مساله اینکه من با سایز۱۱ خیلی خیلی راحت بودم سایز ۱۰ راحت داخل نمیرفت طول میکشید ولی این خیلی بهتر بود.میتون بعد سایز۱۱ سایز۱۳ رو بسازم یا باید با ۱۲ باشه.دوست دارم قبل پریودم تموم بشه.

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۰۸:۴۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۳۱:۵۱
(ویرایش)

سلام به همه دوستان و فرشته هاى نازنينم سلما و مريم عزيز   ماهى جان بهت تبريک ميگم خوشبخت باشى.

گزارش تمرين:  من بعد از 10 روز ديروز تمريناتمو شروع کردم با سايز 9.5 خداروشکر موفق بودم امروزم با اين سايز تمرين ميکنم فردا اگه مشکلى پيش نياد ميرم سايز 10.5

من ميتوانم و بايد بتوانم
خدايا اااااا ممنونم ازت
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۱:۴۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱
(ویرایش)

سلام من دیشب هم تمرین کردم حسابی راحت شدم باهاش . امشب همونطور که گفتم میرم سایز جدید. توکل برخدا

khodaaaa
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۲:۲۵:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)

سسلام به همه

منم همین مشکل مریم رو دارم

دو روزه دیلاتور رو که وارد میکنم خونی میشه خونش تازه است

مریم جون بهم گفت اگه خونش تیره باشه مال پریوده ولی این رنگش روشنه و مثل خون آبه است

از طرفی فردا هم روزه پریودمه

الان نمیدونم ادامه بدم یا ندم؟

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۳:۵۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۰۹:۵۹:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان 

من مدتی خواننده این پیج بودم و امروز عضو شدم 

من هم مشکل دارم و یکسال و نیم ازدواج کردم امیدوارم با کمک شما و تلاش مشکلم حل بششه

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۳:۵۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۰۹:۵۹:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان 

من مدتی خواننده این پیج بودم و امروز عضو شدم 

من هم مشکل دارم و یکسال و نیم ازدواج کردم امیدوارم با کمک شما و تلاش مشکلم حل بششه

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۵:۲۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

عطرين جان حتما سايز ١٢ رو بساز، شما كه انقد زحمت كشيدي و مراحل اخري پس عجله نكن تا با موفقيت بانو بشي

خداي خورشيد جان خوش امدي خوشحالم كه راه درمان و پيدا كردي، لطفا صفحه ي اول و بخون و تمرين كن هر روز گزارش بده تا هم انگيزه ات بره بالا و هم اگه ايرادي توي تمرينت هست برطرف بشه، منتظر گزارش تمرينت هستيم ، در ضمن گلم بي زحمت برو اون بالا روي نام كاربريت و قسمت تالار گفتگو و يه پيام تكراريت و پاك كن

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۵:۲۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

نسسيم جان تا زمانيكه پريود نشدي به تمرينت ادامه بده و تو ايام پري هم كگل تمرين كن و بعد از پري توي يه تشت اب ولرم بشين و كگل كن و بعدش با يك يا دو سايز قبل واژن گشايي كن و بعد برو سايز جديد

Mona2 و nona جان خوشحالم كه انقد خوب داريد پيش ميريد، به اميد روزهاي بهتر به تمرينتون با انگيزه ي بيشتر ادامه بديد

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۵:۲۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

سلما جان سایز یک بودم لحظه ورود مشکل دارم.اول سایز یک رو میتونستم وارد کنم الان اونم نمیتونم.هرچقدر کگل کار میکنم وارد نمیشه که نمیشه.

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۵:۳۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)

مریم جانم مممنونم

چشم

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۵:۳۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۸ ۱۳:۱۷:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان.... من تازه عضو شدم با راهنمایی دوستان کارم رو تازه شروع کردم تمرین کگل رو مرتب انجام می دم . اولین مرحله ام . گوش پاک کن رو تو این دو روز با بدبختی به خودم قبولوندم که وارد کنم و شد این دو روز با همون تمرین کردم چون هنوزم با اینکه سایزی نداره اولش دو حس داشتم همون ترس و و این که خودم می خوام این کار رو بکنم حالم و بد می کرد . الان ترس ندارم دیگه واسه او سایز راحتم باهاش ولی این حس بدی که ازش دارم نمی دونم چیه .  نمی دونم این فقط مشکل منه یا همه ام این حس و داشتن؟ فقط دوستان هنوز با این ادامه بدم ؟ 

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۷:۱۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۹ ۱۱:۱۹:۳۲
(ویرایش)

سلام ... من هم از امروز میخوام تمریناتم رو شروع کنم ... امیدوارم به زودی موفق شم...
چند روز دیگه هفتمین ماهگرد ازدواجمون هم از راه میرسه و هنوز نتونستیم ارتباط داشت باشیمsad

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۸:۳۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۱۴:۰۰:۰۶
(ویرایش)

سلام.من 2سال و نیمه ازدواج کردم.پریودم چند روز دیگه تموم میشه.دعا کنید بتونم تمرینارو انجام بدم

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۸:۳۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۰:۰۷:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستان و با عرض خسته نباشید خدمت سلما و مریم جون،من خیلی وقته که نبودم و تمریناتم رو همون سایز ابتدا 10 انتها 11 مونده بودیعنی یه هفده روزی بود دیگه تمرین نداشتم ولی کگل انجام میدادم امروز تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم با همون سایز قبل شروع کردم مشکلی اصلا نداشتم و برعکس همیشه که اولش اذیت بودم اینبار راحت انجام دادم بعد به مدت نیم ساعت سایز ابتدا 11 انتها 12 را انجام دادم دیدم خییییلییی دیگه راحت وارد میشه و تند تند میتونم حرکتش بدم رفتم سراغ سایز 13 اولش فقط دمش وارد می شد که با کگل کامل داخل رفت و یه نیم ساعت هم با این سایز کار کردم هم زن زیر هم زن رو الان دیگه میتونم رابطه داشته باشم یا دوباره برگردم مرحله به مرحله انجام بدم؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران