تعداد بازدید : 948178
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۰۸:۱۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم.

گزارش دیشب من: من یک ساعت و نیم با سایز ۱۰ کار کردم.تقریبا راحت شدم.فقط اینکه دیشب خیلی خسته بودم احساس میکردم خیلی کوچولو ته واژنم درد میگرفت و اولش که میخواستم وارد کنم سریع تو نرفت اروم اروم وارد کردم.اون راحتی که دوست داشتم نبود.خودم فکر میکنم بخاطر خستگی زیادم بود اونقدر که همسرم اومد دیلاتورو ازم گرفت گفت باید بری بخوابی بدنت چرا اینقدر سرد شده! برای همین تغییر سایز ندادم.

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۰۸:۲۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

الهه جون قرار نیست جوری باشه که حس نکنین چیزی داخله. اتفاقا باید حس کنین فقط نباید درد و سوزش شدید داشته باشین.

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۰۹:۰۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۳:۴۳:۵۵
(ویرایش)

وااااااییییییــــــــــــــــــــــــی تبریک میگمloveبرای من هم خیلی دعا کن

امیدوارم مشکل همه ی ما حل بشهanim2-sad

...*Try again this time with*God
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۰۹:۲۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۳:۴۳:۵۵
(ویرایش)

من قبلا اسمم لیزا بود هرکاری کردم با حسابم وارد نشد.serious

واقعا ازسلما جان ممنونم چون من حتی قبل از این نمیدونستم راه درمانی هست، بهترین ها رو براتون آرزو دارمanim2-40امیدوارم خیلی زود مشکل من هم حل بشه چون پس از نامزدی طولانی ازدواج کردیم ویخاطر احساس گناهی ک نسبت به همسرم دارم حتی یک لحظه نمیتونم شاد باشم... به امید روزی که همه مون درمان بشیمanim2-sadمن 2 گوش پاک کن داخل کردم و الان در دوران پریودی به سر میبرم

...*Try again this time with*God
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۱:۵۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۳ ۰۶:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام من اين چند روزه كه نتونستم تمرين كنم خيلي كگل كار كردم

الانم با سايز ١٠ راحت شدم خييييلي احساس خوبيه

دارم با هر تمرين اميدوارتر ميشم

اينده اي خواهم ساخت كه گذشته ام جلويش زانو بزند،الهي به اميد تو
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۱:۵۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱
(ویرایش)

سلام به همه. من دیشب تمرین کردم با اینکه بعداز پریودیم بود ولی خیلی سخت نبود باهمون سایز مثل قبل پریودیم بودم. حالا امشبم باهاش میخوام تمرین کنم ایشالا اگه راحت بودم فردا شب برم سایز جدیییییییییییییییییید. البته ایشالا. دعام کنید.

khodaaaa
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۲:۲۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۳:۰۸
(ویرایش)

بچه هااااا منو یادتون میاد که؟من ناامیدترین و تحت فشارترین عضو گروه بودم ولیییییی دیروز بانو شدم. تا سایز ۱۰ ۱۱ پیش رفتم دیگه از نظر روحی خسته بودم .چون همش از همسرم فرار میکردم این دو ماه که آزمایش حتی رابطه سطحی نخورد چون میترسید یهو داخل کنه. دیروز هیچ برنامه ریزی نداشتن واسه دخول . فقط دیدم همسرم بهم گفت ببین چند وقته نبوسیدیم همو. خیلی دلم واسش سوخت. رابطم نیست شده بود مثله خواهربرادرا. یه لحظه تصمیم گرفتم باید امروز این عذاب رو تموم کنم. رفتم توی آب گرم نشستم . چون شوهرم نمیدونست تمرینات رو، نمیشد با دیلاتور واژن گشایی کنم واسه همین دو تا انگشتم داخل کردم و کلی کار کردم. بعد از خدا کمک خواستم که این کابوس رو تمام کنه. رفتم جلو و یهو دیدم خیلی راحت داخله. پوزیشنم هم زن رو بود.من میگفتم انگار داخل نیس شوهرم میگف داخله. فک میگردم شوهرم الکی میگه داخله که دلم خوش شه،که بلندم کرد و نشونم داد که داخله. خیلی خوشحالم. سلما و مریم جان یه عمر مدیونتونم من. سکینه یادم من تمریناتم رو با تو شروع کردم از تو هم شرایطم بدتر بود ببین توهم میتونی پس. بچه ها الان من دیگه هرموقع بخوام رابطه داشته باشم مثله دیروز واسه راحته دیگه؟؟

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۲:۳۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۱۰:۵۳:۱۷
(ویرایش)

خوش به حالتون من پریودم. همش دلم میخواد پریودم تموم شه بتونم تمرینمو شروع کنم

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۳:۰۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلااام به همه 

من امروز سایز 7.5 - 8 تمرین کردم اولش سخت وارد شد اما کم کم مشکلم حل شد اگه پریود نشم فک کنم فردا هم با همین سایز کار کنم باهاش کاملا راحت شم.من با عقب جلو کردن مشکلی ندارم فقط وارد بشه بقیش حله ;)

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۵:۳۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

Nilofar و mona2 خوشحالم خوب پيش رفتيد، مطمئنم بزودي مشكلتون حل ميشه، مثل هميشه روي كگل خيلي تاكيد ميكنم، منتظر گزارش تمرين بعديتون هستم

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۵:۴۵:۴۹
(ویرایش)

Mahi72 جان بانوي ١٧٥ هوراااااا افرين بتو كه بخاطر عشق به شوهرت تلاشت و كردي و موفق هم شدي ، بهت تبريك ميگم و اميدوارم عشقتون پايدار بمونه، شما راهت بازه و بانو شدي و مطمئن باش هر رابطه از رابطه قبل برات بهتر ميشه ، فقط يك ماه اول از هر فرصتي براي رابطه استفاده كنيد، نكات بهداشتي رعايت كن تا بانو بشي، پيش هر پزشك زنان يا مامايي رفتي از بيماري و نحوه ي درمانت كامل بگو تا سطح اگاهي بالا بره، نام كاربريت و به (175)mahi72 تغيير بده، ميبوسمت عروس خانم

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۵:۵۵:۱۱
(ویرایش)

Marryaam جان اولش واژن خشكه طبيعي هست يكم توي وارد كردن اذيت بشي، قبل تمرين ميتوني يكم توي تشت اب ولرم بشيني و كگل كني و بعد تمرينت و با يك يا دوسايز قبل شروع كن و وقتي واژنت شل شد برو سايز بعدي، لوبريكنت هم زياد بزن

Mina7070 جون يه ديلاتور بساز كه ابتدا ٥ انتها ٦ باشه و تمرين كن و حتما ديلاتورت سفت باشه، مدلي كه تمرين ميكني خوبه فقط وقتي با اين سايزي كه بهت گفتم تمرين كردي و راحت شدي و تونستي بدون درد و سوزش و راحت عقب جلو كني بعدش دست همسرت و بگير و باهم وارد كنيد و هرجا سختت بود كگل كن و نفس عميق بكشو بعدش هم بذار همسرت به تنهايي برات وارد كنه

ژاله جان لطفا پيام خالي نفرست اگه شما هم مشكل واژينيسموس داري بنويس و اگه نميتوني بهم ايميل بزن و نام كاربريت و توي موضوع ايميل بنويس

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۵:۵۸:۲۰
(ویرایش)

متين جان اولين باره پيام ميذاري؟ لطفا يه شرح حال از خودت بده و حالا كه پريودي خوبه كگل زياد تمرين كني تا ايشالا بعد از پري تمرينت و شروع كني ، منتظر گزارش تمرينت هستيم

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۶:۰۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

ماهی جوووووون😍😍😍😍😍 خیلی برات خوشحال شدم دختر. تو جزو یکی از افرادی بودی که به خاطر مشکل خاصت همیشه به یهدت بودم و واقعا نگران بودم که کی موفق میشی. خدارو شکر که راحت شدی. دیگه ازین به بعد همه چی بهتر میشه به امید خدا. هرگز یادت نره که چطور تنهایی از پس این مشکل براومدی و یادت باشه در پستی بلندی های زندگیت هم باید همیشه همینطور با اراده و تلاش خودت مشکلات را شکست بدی. خوشبخت باشی عزیزم😘💗🌹🌹🌹🌹

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۶:۲۹:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۳:۰۸
(ویرایش)

مرسی بچه ها. چشم. فقط من بازم با دیلاتور ا تمرین کنم؟میترسم باز تنگ شه واژنم:-) مریم جان گفتی نکات بهداشتی را رعایت کنم ینی چی دقیقا؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران