تعداد بازدید : 948178
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۸ ۱۶:۳۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۶ ۲۲:۳۳:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستان...منم ازین بیماری رنج میبرم و خیلی ناراحت و افسرده شدم...تازه با این سایت آشنا شدم میخوام با توکل به خدا و اراده تمرینا رو شروع کنم ...فقط یه سوال دیلاتورایی که میگید با دستکشه چطوریه سایز بندی میشه وتا چه سایزی میشه درست کرد؟؟؟

اندکی صبر، سحر نزدیک است...
۱۳۹۵/۱/۱۸ ۱۶:۵۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

بچه ها سايزها از يك گوش پاك كن تا ٧ تا شروع ميشه، بعد كه با ٧ تا سايز راحت تونستيد وارد كنيد، ديلاتور مي سازيد و بايد اندازه ي ابتداي ديلاتور كه با متر اندازه ميگيريد ٥ سانت باشه و انتهاش نهايت ٦ سانت باشه البته اگه بتونيد ديلاتور و طوري بسازيد كه اندازه ي ابتدا و انتهاش يكسان باشه كه خيلي بهتر

همينطور كه قبلا گفتم اختلاف سايز ابتدا و انتهاي هر ديلاتور وهمچنين اختلاف هر سايز با بعدي نبايد بيش از نيم تا نهايت يك سانت باشه

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۸ ۱۷:۰۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

سارا جون با متر دور دیلاتور را اندازه میگیری. الان مریم جونم اندازه هارا گفتن

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۸ ۲۰:۴۹:۳۲
(ویرایش)

بهار٦٧ جان برو توي تشت اب ولرم بشين و كگل كن، بعدش با دو سايز قبل تمرينت و شروع كن، لوبريكنت زياد بزن و وقتي شل شدي برو سايز بعدي ، حواست و حتما پرت كن و مشغول موبايل يا اهنگ يا تي وي باش، و تمركزت و از تمرين بردار

۱۳۹۵/۱/۱۸ ۲۳:۳۱:۴۸
(ویرایش)

منظورم ٧-٨ سانت هست

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۰۰:۰۵:۵۵
(ویرایش)

زندگي ١ جان خوشحالم كه راه درمان و پيدا كردي، صفحه ي اول همه چيز كامل توضيح داده شده، اگه انگشت قبلا وارد كردي ميتوني سايز يك ديلاتور يعني دور ديلاتور و با متر اندازه بگيري و ٥ سانت باشه شروع كني، كگل هم تمرين كن به مرور با تمرين بيشتر ميتوني مدت زمان بيشتري و ميتوني منقبض و شل كني، درمانت ١٠٠٪‏ هست پس زمان و از دست نده و تمرين كن و هر روز گزارش بده تا ايشالا زود درمان بشي

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۰۰:۱۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

سلام مریم جونم.

من امشب با همون سایز۱۱ تمرین کردم راستش باپرویی تمام باز از سایز قبل شروع نکردمچون دیشب باهاش خیلی راحت عقب جلو کردم میخواستم امشب برم سایز ۱۲ اما راستش از تمرین امشبم خیلی راضی نبودم اولش دیلاتور کتد رفت داخل نمیدونم چرا یه دفعه استرس گرفتم دیلاتورو یهو کشیدم بیرون خیلی اذیت شدم.برای همین ترجیح دادم فقط با همین سایز فعلا کار کنم تا کاملا راحت شم.البته بعدش که وارد کردم ذرست شد و دیلاتور راحت عقب جلو و در تمام جهات توی واژنم سریع حرکت دادم خیلی خوب بود.ولی همچنان در حرکتی که اولش کردم موندمgood

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۵/۱/۱۹ ۰۹:۱۵:۱۰
(ویرایش)

عطرين جان چيزي به موفقيتت نمونده ها، هرچه زودتر تمرين كن، استرس و از خودت دور كن ، ريلكس باش ، بزودي موفق ميشي، كگل يادت نره

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۰۹:۲۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۱۴:۴۹:۲۷
(ویرایش)

سلما جون 

حدود2ماهه ازدواج کردم.بدون دخول.انقد اذیت میشم ک همسرم دیگه میگه هیچکاری ندارم فقط آروم باشsad

خوندم صفحه اولو.ممنون از راهنماییت عزیزlove

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۱۲:۰۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۳۱:۵۱
(ویرایش)

سلام به مريم عزيز و سلما جون و همه دوستان

گزارش تمرين من امروز با سايز 10-11 تمرين کردم اولش با سايز 9 و 9.5 شروع کردم و بعد سايز جديد و وارد کردم اولش سخت بود اما کامل رفت داخل فقط نمى دونم چرا اولش يه کم سخت ميره داخل الانم يه کمى سوزش دارم.

من ميتوانم و بايد بتوانم
خدايا اااااا ممنونم ازت
۱۳۹۵/۱/۱۹ ۱۲:۴۳:۲۹
(ویرایش)

Nona جون اولش چون واژن خشكه طبيعيه، قبل تمرين توي تشت اب ولرم بشين و كگل كن، بعد با يك يا دو سايز قبل تمرينت و شروع كن و لوبريكنت زياد بزن و كگل كن تا درد و خشكي اول واژنت كم بشه

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۱۲:۴۵:۵۷
(ویرایش)

مه سيما جان خوبه كه خيلي زود متوجه بيماريت شدي، نگران نباش و خيلي زود تمرينت و شروع كن ايشالا بزودي موفق ميشي مثل ١٧٦ نفر ديگه اي كه بانو شدن، فقط دمان و از دست نده و هر روز تمرين كن و بيا گزارش بده، ما در كنارتيم و بهت كمك ميكنيم

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۱۲:۴۸:۵۰
(ویرایش)

Mina7070 جان ممنون از محبتت، خوشحالم داري خوب پيش ميري بهت قول ميدم تو هم بزودي جز بانوهامون خواهي بود، با اينه تمرين كن كه اعتماد بنفست بره بالا ولي بعد كم كم كه پيشرفت كردي ديگه اينه رو بذار كنار

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۱۳:۰۰:۲۰
(ویرایش)

سلاله جون شما از همسرت ميترسي و ناخوداگاه منقبض ميشي و فقط وارد كردن ديلاتور كافي نيست، بايد بتوني راحت عقب جلو كني، ببين ديگه با خيار تمرين نكن، با دستكش و پنبه طبق صفحه ي اول تمرين كن و مدام كگل حين تمرين انجام بده تا انقباضت از بين بره و حس دستشويي هم كه بهت دست ميده از بين بره، هر روز تمرين كن و بيا گزارش بده و حتما ديلاتور و عقب جلو كن تا مرحله سايز ١٣ سانت تمرين كن بعدش برو اقدام ، بيا گزارش تمرين بده تا اگه ايرادي توي تمرينت هست برطرف بشه

۱۳۹۵/۱/۱۹ ۲۰:۰۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۱۸:۳۶:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه خانمای گل. منو یادتون هست؟ یه ماه پیش اومدم اینجا پیام دادم .خیلی تنبلی کردم یعنی بیشتر از روی ترس تمریناتو شروع نکردم اما امروز تصمیم گرفتم شروع کنم خسته شدم دیگه از ترسو بودن. میخوام عادی زندگی کنم تورو خدا کمکم کنید

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران