تعداد بازدید : 948198
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۷:۰۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۱۰:۵۳:۱۷
(ویرایش)

بله من تازه اومدم تو گروه. ۶ ماهیه که عقدم. چند باری تلاش کردیم رابطه داشته باشیم. ولی اینقد خودمو منقبض میکنم که از درد گریم میگیره. همسرم هم دیگه ادامه نمیده. خیلی ناراحتم و دوس ندارم رابطم جور دیگه ای باشه. لیدوکایین و لوبریکنت رو هم امتحان کردم هیچ فایده ای نداشت. امیدوارم بتونم تمرین کنم منم مثل بقیه موفق شم

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۷:۴۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱
(ویرایش)

ماهی جون مبارکت باشه عروس شدنت.خداروشکرد. چشم مریم جون تمرینمو ادامه میدم.

khodaaaa
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۹:۱۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۳۰ ۲۲:۳۲:۱۳
(ویرایش)

سلام امروز حدود 40دقیقه باسایز 10 تمرین داشتم وتونستم راحت حرکت بدم حالا اگه بشه شب هم تمرین میکنم وگزارش میدم ممنونم.

تازنده ام امیدم روازدست نمیدم
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۱۹:۱۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۴۳:۴۱
(ویرایش)

من وقتی با دیلاتور کار میکنم دیلاتورم کمی خونی میشه اما خون پرده نیست چون خون تازه نیست زمان پریودیمم هست اما خون فقط تو واژنم انگار چون پریروز فقط لکه بینی داشتم و هنوز پریود نشدم.بنظرتون من میتونم به تمریناتم ادامه بدم؟ اینم بگم که اولین بار که من لکه میبینم و پریود نمیشم تا حالا برام اینجوری پیش نیومده.

من زمان تمرینم خیلی کم نهااااایتش نیم ساعت بعدش انگار خسته میشم :/

۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۱:۱۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلام خوبید

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۱:۱۶:۴۵
(ویرایش)
خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۱:۱۷:۴۷
(ویرایش)

بچه هامنم لکه بینی دارم اونم وقتی میرم دستشویی نمیدونم چکارکنم

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۳:۲۸:۲۰
(ویرایش)

نزدیک پریودم.سینه هامم رگهای ابی دراومده.دردمیکنه

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۳:۳۰:۲۳
(ویرایش)

تخمدونام هم متل سوزن میزنه گه گداری

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۳:۳۱:۱۶
(ویرایش)

یعنی کیسته؟

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۶ ۲۳:۳۷:۵۲
(ویرایش)

oh

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۰۰:۲۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۸ ۱۸:۵۸:۰۵
(ویرایش)

سلام دوستان 

خيلي خوشحالم كه امروز بعد از ٣سال از اين دكتر به اون دكتر و بي نتيجه بودن بالاخره با كمك يه مشاور خوب مشكلمو فهميدم  و خوشحالترم كه در جمع شما ها هستم كه تنها كساني هستين كه دركم ميكنين 

ان شاءالله از فردا ميخوام تمرينامو شروع كنم برام خيلي دعا كنين كه خوب شم و ديگه درد نداشته باشم شايد باورتون نشه ولي يه بار از شدت درد افت فشار داشتم و غش كردم😔 

ان شاءالله با ياري خدا و كمك شما دوستاي خوبم زودتر خوب شم و شوهرمم ازم راضي باشه و  بتونم مامان شم☺️

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۰۰:۴۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

Narjes جان خوش امدي خوشحالم راه درمان و پيدا كردي، لطفا صفحه ي اول و بخون و مو به مو اجرا كن كانال تاگرام و اينستا هم خيلي مطالب مفيد داره، هر روز گزارش تمرين بده تا هم انگيزه ات بالا بره هم اگه ايرادي توي تمرينت هست برطرف بشه، مطمئن باش تو هم ميل ١٧٦ نفر ديگه بانو ميشي پس زمان و از دست نده و تمرين كن

Mina7070 جان من هميشه ج شما رو ميدم و مخاطب برارت ميدم هر بار مياي ميپرسي بعدش اون بالا كنار نام كاربريت كره هست روش بزني كساني كه مخاطب قرارت دادن معلوم ميشه

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۰۰:۵۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

آيلين و samirA جون از كمك و همياريتون خيلي ممنونيم ايشالا كه بازتاب كار خيرتون و تو زندگيتون ببينيد 🌹🌹

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۰۷:۰۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

پیشرفتت خوبه ارغنون جان. فقط سایز بعدی را میتونی ابتداشو نیمسانت بزرگتر بسازی و انتهاش هم بیشتر از یکسانت تفاوت با ابتداش نداشته باشه. اول تمرین با همین 10 شروع کن عضلات شل شد بعدی را وارد کن. اینکه همسرت همکاری داره عالیه. در ضمن قبل تمرین کگل خوب کار کن و یکمی شیب دار تر بگیر که بهتر اولش داخل بره

Instagram: vaginismus.ir
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران