تعداد بازدید : 946101
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۲ ۱۵:۱۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۳:۴۹:۱۴
(ویرایش)

با سلام به همه دوستان خوبم

من دوازده تیر درمان شدم واولین تجربه دخول را پیدا کردم والان هفته دوازده بارداری خستم واین خوشبختی وآرامش را مدیون خانم خیابانی عزیز هستم که با دوجلسه مشاوره من را درمان کردن.....

۱۳۹۵/۷/۲ ۱۸:۳۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سلام 

يعني مشاوره حضوري اينقدر طول درمان كم ميشه ؟؟؟ اگر اينطوره من حضوري برمanim2-21

بسلامتي مبارك باشه خانم شاپرك هم درمانتون هم بارداري💐💐💐💐انشالله بسلامتي و شادي عزيزم❤️❤️❤️

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۲ ۲۱:۵۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

گزارش امشب من flower

با دیلاتور 9 تمرین کردم روون شدم و بعدش با دیلاتور ابتدا و انتها 9.5 نیم ساعت تمرین کردم خوبه ،،،من فک میکردم 10 که اندازه گرفتم دیدم 9.5

من سوالم اینه که هر دیلاتوری که تا بحال وارد کردم اصلابیشتر از طول 10.5 نمیتونم وارد کنم بیشتر فشار میدم اصلا نمی ره و درد و سوزش شدید دارم طول الت همسرم 12 یا نهایتش 13 سانته اما من تا 10.5 میتونم این اشکال داره؟؟؟

سوال دیگم اینه که زیر شکمم الان خیلی درد میکنه مثل درد پریودی حتی موقعی که دیلاتورو تند حرکت میدادم خیلی درد میگرفت چراااا؟؟؟anim2-21

۱۳۹۵/۷/۲ ۲۲:۰۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۰ ۲۰:۴۷:۰۷
(ویرایش)

سلام .خوشاحلم که تو جمع شما دوستای گلم هستم .10 سال ازدواج کردم و اگه خدا بخواد از فردا تمریناتم رو شروع میکنم .امیدم اول بخدا بعد کمک شما دوستای گلم

۱۳۹۵/۷/۲ ۲۲:۲۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۳ ۱۸:۲۲:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان

۱۳۹۵/۷/۲ ۲۲:۳۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۳ ۱۸:۲۲:۰۳
(ویرایش)

من تا حالا خواننده خاموش بودم و هر از گاهی کگل کار میکردم...بعد از ۷ ماه موفق به رابطه دخول نشدم...تا اینکه امروز عزم خودمو جزم کردم که تمرینات رو شروع کنم و بر خلاف تصورم تا ۷ تا کوش پاک کن رو به راحتی با کگل داخل کردم و تکون دادم...خییییلی خوشحالم...از فردا باید افزایش سایز دیلاتور داشته باشم؟یه سوال دیگه اینکه طول گوش پاک کن خیلی کمتره نسبت به آلت.مشکلی نیست؟

۱۳۹۵/۷/۳ ۰۲:۲۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۱:۳۷:۰۷
(ویرایش)

سلام. من امروز بالاخره فرصت کردم تمرین کنم. حدود ۴۵ دقیقه با دیلاتور سایز ۹ به طول ۱۰ کار کردم. راحت بودم باهاش ولی نتونستم جلو عقب کنم، فک کنم واسه روز اول تمرین با این سایز خوب باشه.

شاپرک جون بهت تبریک میگم. ایشالا به سلامتی نی نی خوشگلتو به دنیا بیاریflower

عاشق زندگی، همسر و خانواده مم.
۱۳۹۵/۷/۳ ۰۹:۰۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۳ ۱۳:۵۵:۰۶
(ویرایش)

میشه یکی عکس دیلاتورا رو برا من بفرسه؟ من بلدنیسمbad

خوشابه حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه ی آنهاست...
۱۳۹۵/۷/۳ ۱۲:۳۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

​سلاااااام روز همگی بخیییرanim2-40

گزارش امروز من اول با دیلاتور 8 وازن گشایی کردم با دیلاتور ابتدا 8.5انتها9 تمرین کردم بعدش ی ربع هم با دیلاتور ابتدا 9.5 انتها 10 تمرین کردم ،،،،با آهنگ شااد تمرین کردم و راضی بودم فقط اینکه چرا هر سری دیلاتورامو با متر اندازه میزنم کوچیکتر میشن:؟؟؟

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۳:۳۷:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام به مریم و سلمای عزیز امروز یه تایم کوچیک پیدا کردم حدود ۴۰دقیقه باز سایز ۹.۵تمرین کردم.اما هنوز حس انقباض دارم تو این سایز فکر کنم هنوز نیاز به تمرین داره چون من تمرینم ۲روز یکباره.ایشالا تو این هفته مامانم خونه میخره دیگه میرهsmile

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۳ ۱۴:۵۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام من هنوز همون سایز دو هستم ابتدا 6 انتها 7  ی ماه شدcry

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۶:۵۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستان تمرین دیروز من با دیلاتور ۵/۵،۶/۵ واژن گشایی کردم بعد ۶/۵، ۷/۵ رو دوباره وارد کردم و ایندفعه تا اخر رفت و عقب جلوش کردم ولی یکم ته واژنم احساس درد کمی داشتم واسه همین فک میکردم طول ده سانت زیاده واسم 

ولی امروز بازم همین سایز رو تمرین کردم که خداروشکر اوکی بود و در دوحالت راحت عقب جلو کردم امشب مهمان دارم ان شالله اگر فردا زود رفتن میرم برای سایز بعدی یادتون نره برای هم دعا کنیم😍😘

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۵/۷/۳ ۱۷:۴۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۰ ۲۳:۵۴:۳۱
(ویرایش)

سلام و صد سلام به همه ی دوستای گلم anim2-ad54ad

دلم براتون تنگ شده حسابی anim2-40

یه مدت نبودم سفر بودم تازه برگشتم 

از کانال دنبال میکردم

تبریک به همه ی بانوان عزیز ان شاء الله که همیشه موفق باشید 

سلمای عزیزم و مریم جان گل بازم ممنون بابت زحماتتونflower

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۸:۱۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۰ ۲۳:۵۴:۳۱
(ویرایش)

یه سوال دارم

من از 24 ام تا 31 ام پریود بودم و تا به امروز هم چون سفر بودیم هیچ رابطه ای نداشتم اما امروز ظهر تو خواب توی واژنم احساس درد میکردم هنوز هم خیلی خفیف درد دارم

راستش این مساله خیلی نگرانم کرده....مشکل از چیه؟!

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۸:۵۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۹:۲۷:۱۷
(ویرایش)

سلام عزیزان 

من 1هفته بود مسافرت بودم قبل اون تا سایز 7راحته راحت بودم امروز سایز 8رو درست کردم اول خواستم با سایز قبل یکم تمرین کنم اما دیدم سایز 7ب زور داره داخل میره شدید هم سوزش داشتم بعد یکم که راحت شدم سایز 8با طول 12رو وارد کردم اما شدید سوزش داشتم تا نصف داخل رفت امادگ دیدم سوزشم زیاده بیخیال شدم چند روز دیگم وقت پریودمه ناراحتم خیلی

خداکته منم بتونم امید بر خدا
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران