تعداد بازدید : 946116
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۶:۵۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۶ ۱۹:۳۸:۰۶
(ویرایش)

سلام به مریم و سلمای عزیز و دوستای گلم.

من دیروز نتونستم تمرین کنم امروز یک ساعت و ربع تمرین کردم دیلاتور سایز7.5 رو درست کرده بودم ولی اصلا داخل نشد فقط یکمیش میرفت و بقیش گیر میکرد

ب اجبار برگشتم سرسایز قبلی یعنی 6.5ک البته امروز بااونم موقع عقب جلو کردن سوزش داشتم درصورتی ک پریروز باهاش راحت بودم😞

من میتونم
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۷:۰۹:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۰ ۱۵:۱۲:۲۷
(ویرایش)

سلام مريم جون و سلماجون مهربون

من ٣روزِ كه با سايز ابتدا ١٢انتها١٣ واژن گشايي ميكنم و ١ساعت با سايز ابتدا١٣و انتها١٤كار ميكنم كه سايز همسرم هست، توي ١ساعت تغريبا نيم ساعتشو فقط كگل با ديلاتور ثابت كارميكنم ولي هنوز اذيت ميشم و كلي سوزش دارم يعني اخراي تمرين خوب ميشم ولي فردا دوباره سوزش دارم.ميخواستم بدونم كي ميتونم برم اقدام

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۹:۳۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۴ ۱۹:۴۵:۵۹
(ویرایش)

سلام به دوس جوني ها

من امروز ديلاتور سايز ٥ رو درست كردم و شروع كردم و چون قبلا بانو شده بودم خيلي راحت رفت داخل اما بعد بيست دقيقه ديگه واقعا حس ميكردم بدنم نمي كشه،داشت درد ميگرفت و سوزش،خيلييي نااميد شدم گفتم ملت اولش سختشونه و بعد با ديلاتورشون اكي ميشن ولي من هرچه بيشتر ميگذره بيشتر دردم ميگيره،گفتم شايد خشك شده اوردمش بيرون يكم ژل دوباره بهش زدم ولي بازم دردم ميومد نشد ادامه بدم،خيليييي ناراحتم...

به اميد روزاي خوب😍😍
۱۳۹۵/۷/۴ ۲۰:۱۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام سلمای عزیز

من امروز بعد از دوروز دوباره تمرین کردم با همون سایزای قبلی..باز هم سوزش و انقباض داشتم ...هنوزم سایز ده رو نتونستم حالت زن زیر انجام بدم و زن رو انجام میدم.... سایز ده ونیم هم خواستم ببرم داخل که نشد

ولی خب بازم تمرین میکنم.....انشالله موفق بشم

نمیدونم چرا سایز ده رو نمیتونم حالت زن زیر ببرم داخل..با اینکه  تو حالت زن زیر پاهام بیشتر از حالت زن رو باز میشه ....خداکنه زود این انقباض و سوزش از بین بره

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۴ ۲۲:۰۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

گزارش امشب من anim2-4d564ad6

همه دیلاتورامو تا سایز 12 که سایز همسرم هست ساختم و با سایز 9 وازن گشایی کردم با سایز 10 تمرین کردم روون شدم سایز 11 هم وارد کردم یکم سخت بود و تونستم ارووم ارووم حرکتش بدم ولی خیییلی خوشحاالم که تا همینجام تونستم پیش برم امیدوارم مرحله اقدام موفق باشمanim2-40

۱۳۹۵/۷/۴ ۲۳:۰۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

تبريك به فاطم جون بانوي ٣١٥ ، برات ارزوي خوشبختي ميكنم، نامت و به فاطم جون(٣١٥) تغيير بده و يه شرح حال برام ايميل كن، موفق باشي

نيكو جان مرسي كه براي وقتي كه برات گذاشتيم ارزش قائل بودي، مقدار هديه اصلا مهم نيست، قدرشناسي شما براي ما دنيا مي ارزه، روزهاي خوشي براتون ارزو ميكنم

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۷/۴ ۲۳:۱۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

خوشحالم كه ميبينم همگي داريد خوب پيش ميريد،جواب كساني كه ندادم يعني دارند خوب پيش ميرن

زهرا٢٩٦ جان بعد از ٢٠-٣٠ رابطه پشت سرهم كم كم ياد ميگيريد چه حالت مدل بگيريد كه راحت باشيد و لذت بيشتري داشته باشه، فعلا انتظار ارضا شدن نداشته باشيد تا كم كم رابطه جنسي با لذت با همسرتون و ياد بگيريد هرچند بايد درباره مدلها در اينترنت سرچ هم كنيد

قاصدك جان بعد از پري باز تمرين كن تا مطمئن بشي راحتي بعد برو اقدام

Sisily66 جان خوش امدي، چند روز پيام بچه ها رو بخون تا ترست بريزه

تيناتو جان گاهي تمرين خوب پيش نميره نمران نباش، البته ممكنه در تغيير سايز عجله كرده باشي

پرنيان دددد جان باز تمرين كن و وقتي واژنت شل شد همون موقع برو اقدام

مريم اميدوار جان بايد با سايز كم شروع كني و كگل كن و حواست و پرت كن حين تمرين

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۷/۴ ۲۳:۳۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۹:۱۱:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستای گلم 

امشب من 1ساعت تمرین کردم چون تازه شروع کردم سایز شماره2  هستم که 6.5 هست خیلی خوب بود و احساس خوبی دارم خدا بخدا با انرژی فردا هم بقیه تمریناتو انجام میدم و پیش میبرم موفق باشین

نگاهم به بالاست چون بالاسرم خداست
۱۳۹۵/۷/۴ ۲۳:۳۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

valentineسلام به همه

امروز با سايز ٧.٥ به راحتي واژن گشايي كردم و نيم ساعت هم با سايز ابتدا ٨ انتها ٩ تمرين كردم

متاسفانه نشد بيشتر تمرين كنم و با ديلاتور ٩ هم تمرين كنمanim2-65d6a5d6s

انشالله فرداanim2-40

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۵ ۰۰:۵۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۲۲:۰۷:۳۳
(ویرایش)

سلام مريم جون وسلماجون

سلام دوستان 

من بعداز١٢روزپريودي ومسافرت برگشتم كه اين مدت كگل هرروز بغير٣روز اول پريودي انجام دادم (كگل بلندم به٨مين رسيده)ديروز تمرينم رو شروع كردم كه بعداز ورودديلاتور كمي لكه ديدم وادامه ندادم اما امروز خوب شده بودم وامشب بمدت٤٥مين تمرين كردم كه از سايز٦شروع كردم

ديلاتور٦راحت بمدت٥مين

ديلاتور٧انتها٨بمدت١٥مين وتقريبا راحت(اين اخرين ديلاتور قبل پريودي بود)

ديلاتور٨زن زيربه سختي كه اول نميرفت فقط ورود داست اما ازانجا كه زن رو خيلي راحتم امتحان كردم وباكمي مشكل وارد شد كه زود تندتندانجام دادم٥مين بعد زن زير به مدت١٠مين وبعدزن

دراين تمرين فقط كمي سوزش داشتم كه با كگل ثابت حل شد

ببخشيدطولاني شد

اگرچه حس ميكردم بعدپري عقب برم ايطور نبود وخيلي راحتتر بودم(كگل وصبر)

ممنون 

هر جا كه ترسيدي،خدا را به ياد بياور.
۱۳۹۵/۷/۵ ۰۱:۱۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۵۷:۰۵
(ویرایش)

سلام ، من با اينكه رفته بودم سايز ٨ سانت ولي اين دو روز چون حال و هوام زياد خوب نبود فقط با سايز ٧ سانت تمرين كردم ، اخرين بار صبح تمرين كردم ، الان كه رفتم دستشويي ديدم لباس زيرم لكه داره ، من تازه ١٠ روزه پريوديم تموم شده ، اصلا سابقه نداشته كه لكه ببينم ، يعني چي شده ؟ اگه پردم اسيب ديده چرا الان اخه ؟ من كه خيلي وقته با اين سايز تمرين ميكنم ؟ 

۱۳۹۵/۷/۵ ۰۹:۲۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلام بچه ها، اين گزارشه ديروزه كه هر كاري كردم ارسال نشد محبور شدم امروز گزارش بدم

ديروز ١.٣٠ دقيقه در دو نوبت تمرين داشتم اول باسايز ٨-٧.٥ واژن گشايي كردم وبعد باسايز ٨.٥-٨تمرين كردم . بيست دقيقه هم با سايز ٩-٨.٥ تمرين كردم كه چون جديد بود يكم اذيت كرد ايشالا با تمرين بتونم شاخ اين سايزو بشكنم😜😜

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۷/۵ ۰۹:۲۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۱۱:۳۱:۱۳
(ویرایش)

سلام گزارش دیشب من:

تمرینها رو با گوش پاکن ها شروع کردم تا اینکه با سایز 2  یعنی 6.5 هم راحت بودم و درد نداشتم خدود2 ساعت تمرین کردم و خیلی خوشحالم anim2-4d564ad6

با روحیه می خوام ادامه بدم موفقیت مال ماستanim2-40

اگه بشه چی میشه......
۱۳۹۵/۷/۵ ۰۹:۵۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم،من چند وقت پیش با این سایت آشنا شدم و خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم که هستن کسانی که مثل خودم بعد ازدواج رابطه نداشتن و الان مشکلشون حل شدsmile

دوستان  من هنوز تمرین هامو شروع نکردم اخه حس خوبی به دیلاتور ندارمworry

میشه یکم راهنماییم کنید و اینکه ببخشید البته اما این تمرین ها تو حالت عادی باید صورت بگیره یا وقتی که حشری هستی

ممنونم از همتون به امید بانو شدن تک تک دوستان

۱۳۹۵/۷/۵ ۱۱:۴۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

مریم و سلمای عزیز ببخشید قطر آلت رو چه چوری اندازه بگیرم؟وسط آلت یا انتهای اون که قطر بیشتری داره؟وسطش رو اندازه گرفتم ۱۱ بود تقریبا

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران