تعداد بازدید : 946116
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۷:۰۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

دوستان عزیزم سلام🌹

امیدوارم که همگی حالشون خوب باشه و تمرینات داره به خوبی پیش میره.

ممنون از مریم جون که این چند روز که من گرفتار بودم اومدند و انجمن پاسخگو بودند

دوستان لازمه چند تذکر بدم

اول اینکه شما سوالتون را بپرسین فرق نمیکنه من یا مریم جون هرکدوم بتونیم جواب میدیم حتی اگر مارو مخاطب هم نکردین مشکلی نیست چون بالاخره ما همه پیامها را میخونیم و در حد توانمون جداب میدیم.

ما هم مثل خود شما کاربر معمولی هستیم که عزا و عروسی و گرفتاری و کار و زندگی خانوادگی و شخصی داریم. استخدام اینجا نیستیم. حقوق هم نمیگیریم. این خواسته شخصی ما از روز اول بوده که کمک کنیم  ما هم گاهی نیاز به استراحت و کمی وقفه در کار داریم.

ما هم دلمون از بعضی چیزها گرفته و میگیره ولی با همه این شرایط به کارمون تا الان ادامه دادیم

بعضی دوستان لطف می کنند بعد درمان قدرشناسی شون را با ارسال هدیه نشون میدن که ازشون بی نهایت سپاسگزاریم چون باعث انگیزه بیشتر ما برای ادامه کمک در انجمن میشن و در این امر خیر سهیم میشن.

به بانوهای جدید تبریک میگم و برای بقیه دوستان در حال درمان هم آرزوی موفقیت هرچه سریعتر دارم.

با نام و یاد خدا شروع میکنم جواب دادن پس لطفا سوال جدید نپرسین وسط پاسخگویی تا از چشمم نیافته. فدای تحملتون😘😘

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۷:۱۶:۳۶
(ویرایش)

سیسیلی جان اول اینکه جلوی اسمت(...) بگذار که بدونیم در حال درمانی.برای عکس دیلاتورها به مریم جون ایمیل بزن. نگران نباش اولین قدم را شروع کردی هم جای تبریک داره. ریلکس باش همه این مراحل را گذروندن. دور گوش پاک کن یکم پنبه بپیچ که نرمتر بشه.قبلش تو اب گرم بشین. شیبدار وارد کن.ژل را جای خنک نگذار. باز هم طبق ص اول با هر پوزیشنی که راحت تری شروع کن. بالاخره موفق میشی

شهزاد جان یادم نیست سوالت. ما هم گاهی دلمون میگیره گاهی سوالا از چشممون میافته . پست بالا همینارو گفتم عزیز😳

یاسمین جان از لطفت ممنون ولی من و مریم نداره هرکدوم بتونیم ج میدیم. من متوجه نمیشم تو چرا چندتا دیلاتور نیمه راحت شده را با هم داری تمرین میکنی. تا با یکی در دو پوزیشن کاملا راحت نشدی نرو بعدی. هر جلسه با یک دیلاتور  جدید کار کن جلسه بعد با همون باز کار کن دیدی خیلی راحته برو بعدی. دختر چرا حرف گوش نمیکنی تو؟؟؟😭 حالا که اینقدر پیشرفت کردی این مراحل اخر را اصولی طی کن😊یادت بیاد روزهای اول و با الان مقایسه کن. سایزهای اخر صبرو حوصله بیشار میخواد.

مریم گلی و بقیه دوستانی که میگین کمر و زیر دلتون درد میگیره بعد تمرین .حتما خیلی پوزیشنی که تمرین میکنین راحت نیست  یک بالش پشت کمر یا زیر باسن بزارین در راحت ترین پوزیشن و خیلی ریلکس تمرین کنین به تمام اعضای بدنتون موقع تمرین فشار نیارین. وقتی دوباره تمرین کنین که هیج درد و ناراحتی نداشته باشین چون موثره در تمرین.یکم ورزش کنین😉

پشمک جان تا ایجاد موقعیت اقدام تمرین روزی یکبار با اخرین دیلاتور کار کن. ایشالا موقعیت جور میشه و بزودی بانو میشی.

سمیرامیس جان خیلی خوب پیش میری. نگران نباش برسی به سایز اخر ترست میریزه. مخصوصا اگر همسرت برات وارد کنه دیلاتورها رو عالی میشه.

شهزاد م جان عالیه بزودی بانو میشی😊

فردوس جان نگران نباش. ببین ادامه داره یا نه. قطع شد تمریناتو شروع کن.

پرنیان جان مبارکه🌹🌹🌹🌹🌹😍 مریم جون میاد شمارتو اعلام میکنه

۱۳۹۵/۷/۶ ۱۷:۱۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

من الان سایز ۱۱ رو کار کردم دوازده یکمی مشکل بود ولی خیلی خوشحالم که اینقدر خوب جلو میره

ممنونم ازتون

خیلی امیدوارم خیلی زیاد

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۷:۳۸:۴۰
(ویرایش)

شیدا جان نگران نباش. قبل پریود تمرین سخت تر پیش میره بزار بعد پریود ادامه بدی.

مریم گل بانو جان. یکماهی میشه اینستارو غیر فعال کردیم. فقط تو انجمن پاسخ میدیم.اگر نتونستی زن رو تمرین کنی اشکال نداره. گرچه در اقدام زن رو راحت تره. بده همسرت وارد کنه دیلاتور را که ترست بریزه.

ماهی سیاه تو هنوز تازه عروسی و نمیشه گفت واژینیسموس داری باید یکم پوزیشنها را یاد بگیری.حتما از لوبریکانت استفاده کنی. ترست از تماس بدنی مدتی بریزه و رابطه بدون دخول داشته باشین و کگل هم طبق صفحه اول کار کنی. انشالا که مشکل حل میشه. اگر در چندبار تلاش نشد دیگه بیا درمان اصولی. اگر خونریزیت ادامه دار بود حتما برای معاینه برو.

تیناتو جان باید واژن حالت اکاردیونی یا خرطومی داره و این برامدگیها رو همه دارند باید مانور بدی و ردشون کنی بعدها اصلا اونارو حس نمیکنی. ادامه بده عالیه.

سمیراجان تا با یک سایز راحت نشدی بعدی رو امتحان نکن. عالیه ادامه بده با همین روحیه😊

۱۳۹۵/۷/۶ ۱۸:۰۸:۰۵
(ویرایش)

آیناز جان پیامت را خوندم. راستش اینستا غیر فعاله. سرچ کنی ورزشهایی برای بهبود رابطه جنسی هست یک لینک اینجا میگذارم ببینی.

http://www.beytoote.com/wedlock/learn/useful3-exercises1-better.html?m=1

همینطور این تصویر میتونه در مورد ورزشها به همگی کمک کنه

یعنی هر خانمی برای بهبود رابطه جنسی و افزایش توانایی انجام پوزیشنها میتونه ازین ورزشها کمک بگیره

اینکه میکین کمرم و دلم درد میگیره گاهی به خاطر اینه بدنتون ورزیده نیست

۱۳۹۵/۷/۶ ۱۸:۱۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

های سلما جون،چیطوری؟ بازگشت غرورآفرین شما استاد گرامی و عزیزدل همگان را تبریک عرض می کنم، خداییش خسته نباشید، زندگیتون شیرین

من که جیک و جیک میکنم برات!!! توروخدا دعوام نکن،امروز نشد تمرین کنم،،خیلی کسلم،احساس میکنم یرقان گرفتم. یه روز درمیون مثل مرده ها میشم، خونه مامانمم

متشکرم،لینک مفیدی بود،انجامش میدم

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۸:۱۸:۵۳
(ویرایش)

درود آیناز 🙋

حالا که اینگلیسیت خوبه سایتهای خارجی را برای بهبود رابطه جنسی ببین.

مثل اون جمله زیر تصویری که اضافه کردم را سرچ کن.

یرقان را از کجا آوردی؟؟😄 چرا دعوات میکنم. یکی تو یکی یاسمین رو من باید حتما هر روز دعوا کنم 😂. دیگه آب و هوام که داره بهتر میشه. بچسب به تمرینات.

۱۳۹۵/۷/۶ ۱۸:۴۳:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلااام به همگی گزارش امروز من

چندروزه درگیرسایز 9 و 10 هستم دو روز پیش تونستم تا سایز 11 برو راستش اشتباهم اینه که این قد عجوولم چند سایزو پشت هم وارد میکنم در صورتی که با سایز قبلیش زیااد اوکی نشدم ،،،واس همین بدنم خیلییی درد میکنه آخه تو زندگیم ی مشکلی پیش اومده مجبورم زودتر این مشکلو زووود تمومش کنم بخدااا خسته شدم 

۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۲۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

با عرض سلام و خسته نباشيد

منم مؤفق شدم بعد خدود ٢٠ رووووووز ي ديلاتور ٣سانت رو وارد كنم

البته ٤سانت

خيلي شادم

ممنووووون ازتون

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۵۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام سلما جان و مریم جان.خسته نباشید

من دو روز که بعد از تمرین زیر دلم درد میگیره.دوساعت در روز هم تمرین میکنم.وهر بار یکساعت مداوم تقریبا کگل با دیلاتور ثابت کار میکنم.ممکنه به خاطر کگل زیاد باشه؟ ایا ادامه بدم یا ساعت تمرینو کم کنم یا کگل با دیلاتور ثابت یا خلاصه چیکار کنم؟😀 نزدیک پریود نیستم که بگم مال اونه.

کاش زودتر پرسیده بودم چون تازه جواب بچه ها رو دادین فکر کنم یه کم طول بکشه تا جواب بدین😉

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۵۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه عزیزانی که با تلاش پیش میرنanim2-smiliess8..من امروز دوباره با سایز ۱۱ تمرین کردم..ورودی اولش درد داره و یه کم به سختی وارد میشهanim2-21..کگل کردم بعدش عقب جلو راحت شدم..حس ادرارم کمتر شدanim2-a2d3..ولی باید بیشتر تمرین کنم..سایز همسرم انتها ۱۲.۵..البته هنوز درست اندازه نگرفتمanim2-25r30wi..ولی میخوام امتحان کنم ببینم نمیرهanim2-smiliess

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۰:۱۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

پرنيان دددد جان بانوي ٣١٦ بهت تبريك ميگم و روزهاي خوشي برات ارزو ميكنم،لطفا نامت و به پرنيان دددد(٣١٦) تغيير بده و يه شرح حال برام ايميل كن، در صورت پرداخت هديه در سايت اعلام كنيد، موفق باشي

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۰:۲۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

خوشحالم همگي خوب پيش ميريد

سارا جان هركس شرايط بدني خودش و بهتر ميدونه طوري تمرين كن كه بهت فشار نياد

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۰:۲۸:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام سلماا جوووونمممممم......

خب ببخشید چکار کنمممممممم....مریم خانومم خیلی راهنماییم کرده و واقعا ازش ممنونم .

سلما خانوم من میخوام زود بانو بشم بخاطر همین همش عجله میکنم اخه دوس ندارم تو ماه محرم با همسرم رابطه داشته باشم و تو اون ماه بانو بشم میترسم گناه باشه یا خوب نباشه...فقط همین هفته رو وقت دارم

تورو خدا دعوام نکن من دختر خوبیم..

اگه بانو بشم بعد میخوام یه اعترافی بکنم که اگه بفهمین  ..شما و ایناز منو میکشین پس ترجیح میدم اخر سر بگم که بعدشم فرار کنم که دستتون بهم نرسه..هه هه هه

ببخشید همش اذیتتون میکنم.. بوووووووس

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۶ ۲۳:۱۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام

سلما و مریم جون، من خیلی ناراحتم😢😭 امشب نتونستم خوب تمرین کنم، فقط یک ساعت تمرین کردم ، فقط تونستم سایز ۹ رو وارد کنم ، هر کاری کردم ۱۰ وارد نشد ، چه برسه به ۱۱ anim2-sad

نمیدونم چرا اینجور شد،دیشب که خوب بود ولی امشب خیلی درد داشتم ، اعصابم خورد شد ، دیگه ادامه ندادم میدونستم فایده ای نداره. 

من زود پریود میشم. میترسم نتونم زود پیش برم 😔 

خدایا کمکمون کن 😥🙏

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314