تعداد بازدید : 946134
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۱ ۲۰:۳۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سلام دوست جونا

امروز دو تا ١ ساعت كار كردم و با سايز ٧.٥ واژن گشايي كردم و با سايز ٨ تمرين كردم. نيم ساعت آخر هم با سايز ٩ تمرين كردم كه بدك نبود

ياسمن جون وقتي با سايز ١٠ راحت نشدي رفتي ١١ برا همين اين احساسو داري☺️☺️

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۱ ۲۱:۲۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

سلام

من امروز سایز بالا ۷.۵ پایین ۹ رو با لول ۱۱ امتحان کردم اولش مثل سایز قبلی خوب بود ولی بعد از یه ربع ساعتی می افتم روی سوزش

خدایا ممنونم 😍😍😍😍
۱۳۹۵/۷/۱ ۲۳:۴۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۲ ۰۰:۲۲:۱۹
(ویرایش)

سلام مریم عزیز, بذارین به حساب هول بودن و هیجان درمان!!!anim2-thanks

باز هم ممنون و سپاسگذار

دیگه چی بنویسم؟
۱۳۹۵/۷/۲ ۰۰:۰۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۷ ۰۹:۴۲:۵۷
(ویرایش)

سلام مریم و سلمای عزیزم.من بعد دو هفته بالاخره اومدم.یک هفته مسافرت بودم و بعدش هم پریود شدم...خیلی نگران بودم که برگشته باشم به خونه اول اخه کگل رو هم خیلی مرتب تمرین نکرده بودم اما خدا رو شکر مشکلی نبود و دیلاتور جدیدم با ابتدا 6.5 رو ساختم و یک ساعت تمرین کردم.فقط توی وارد کردنش مشکل دارم و اولش اذیت میکنه وقتی میره داخل راحت عقب و جلو میشه.نمیدونم چرا توی همه سایزا چرا وارد کردنش انقدر سخته ...

۱۳۹۵/۷/۲ ۰۱:۱۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۵ ۰۱:۳۵:۱۶
(ویرایش)

مریم خانوم و سلما خانوم لطفا ب منم کمک کنید 

۱۳۹۵/۷/۲ ۰۱:۲۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۵ ۰۱:۳۵:۱۶
(ویرایش)

من ک شهرستانم نمیتونم مراجعه حضوری داشته باشم حالا باید چیکار کنم؟ینی میتونم از راه دور مشکلمو حل کنم؟از طریق راهنماییهای شما؟ینی میشه؟

۱۳۹۵/۷/۲ ۰۲:۰۷:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام شبتون بخیر من دوسه روزی مهمون داشتم تمرین نکردم ولی کم و بیش کگل انجام دادم امشب ی ساعتی تمرین کردم سایز ۵،۵/۵ با طول ۸سانت راحت بودم سایز ۵/۵ابتدا ۶/۵ انتها با طول ده سانت هم خداروشکر اوکی بودم دیگه سوزش و کشیدگی نداشتم برای همین سایز ۶/۵ ابتدا ۷/۵ انتها با طول ۱۰سانت که راحت داخل شد اما یکی دوسانت اخر داخل نرفت یکم سوزش داشت و نتونستم زیاد عقب جلوش کنم فردا دوباره تمرینش میکنم خوشحالم که دارم پیشرفت میکنم خداروشکر مرسی از وجودتون 

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۵/۷/۲ ۰۸:۵۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۶ ۱۷:۲۸:۳۹
(ویرایش)
سلام دوباره رفتم اقدام هم زن زیر هم زن رو راحت بودم بدون درد و کشیدگی و سوزش راحتم فقط قبلا تا نصفه رفت الان یکم بیشتر رفت ولی هنوز تا ته نرفت تا ۱۰سانت میره کگل هم حین اقدام کار میکنم که بهتر میشه
Hese khob
۱۳۹۵/۷/۲ ۰۹:۰۱:۵۸
(ویرایش)
خیلی ازتون ممنونم خدا بهتون عمر با عزت سلامتی بده هم به خودتون هم به خانوادتون از این که وقتتونو واسه ما میزارین از وقتتون میزنین میاین به بانو های ایندمون کمک میکنین خیلی ازتون تشکر میکنم
Hese khob
۱۳۹۵/۷/۲ ۰۹:۴۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

فرناز جان هروقت وارسی و کگل را راحت انجام دادی برو مرحله دیلاتور. صفحه اول را دقیق بخون.

یاسمین جان تا با سایزی دردوپوز یشن کاملا راحت نشدی نباید بری سایز بعد. اکر با هر سایز خیلی درد و سوزش داری یعنی هنوز باید با سایز قبلی باید کار کنی. عجله نکن خودت ضرر میکنی.

تیناتو جان خوبه ادامه بده.فقط دیلاتورت سفت باشه که موقع تمرین جمع نشه و اندازش تغیییر کنه

Smr ابتدا و انتهای دیلاتورت حداکثر باید یکسانت تفاوت باشه برای همین اذیت میشی. کگل روزانه کار کن.

سیم سیم جان طبیعیه چون اول واژن خشکه تو اب گرم بشینی قبلش و کگل کار کنی و ژل بیشتر بزنی کمکت میکنه.

هانر جان خوش اومدی. صفحه اول را دقیق بخون و از وارسی و کگل شروع کن و مثل بقیه همینجا تمرین کن و گزارش بده.

السا جان خوشحالم که پیشرفت داشتی ولی اینکه کامل وارد نشه یعنی درمان کامل نیست. اکر با دیلاتور سایز همسرت تا اخر وارد میکنی و کاملا راحتی باید ذر اقدام هم راحت باشی عزیز

بقیه هم عالی عالی موفق باشین💪✌

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۷/۲ ۰۹:۵۷:۵۴
(ویرایش)
اره میدونم بیشتر تلاش میکنم فقط چند سانت مونده کگل کار میکنم
Hese khob
۱۳۹۵/۷/۲ ۱۱:۲۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام...

سلما جون خیلی ممنون بابت راهنماییت ... بازم تلاش میکنم انشالله که موفق بشم

شیدا جان از تو هم ممنونم بابت راهنماییت

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۲ ۱۳:۱۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلام..من سه روزه تمرین نکردم مهمون داشتیم..امیدوارم بتونم امشب یا فردا تمرین کنم..با سایز۸

به همه بانوان عزیز تبریک میگمanim2-40

کاش زود موفق بشم قبل از اینکه دوباره پرید بشم.راستی من حالت زن رو خیلی به واژن و بدنم فشار میاد و بیشتر از یکی دو دقیقه نمیتونم..باید چند دقیقه در این حالت باشم؟

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
۱۳۹۵/۷/۲ ۱۴:۲۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۵۷:۰۵
(ویرایش)

سلام منم با سايز ابتدا و انتها ٧ سانت راحت شدم ، رفتم سراغ سايز ٨ سانت ، اونم رفت داخل ، چند ثانيه اولش سوزش و يكم درد داشتم ولي زود دردم از بين رفت ، اما وقتي ميخواستم برگردم و زن رو تمرين كنم نميتونستم ، يه حس بدي داشتم ، تا برميگشتم ديلاتور داخل اونجام سفت ميشد و ميترسيدم

۱۳۹۵/۷/۲ ۱۵:۰۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم، ديشب خوابم برد و نتونستم گزارش بدم بهتون

ديروز: ١.١٥دقيقه اول با سايز ٨-٧.٥ و بعدش با ٨.٥-٨ 

با سايز دومي  خيلي راحت نبودم

امروز:١.١٥ دقيقه با همون دو تا سايز كار كردم.  تقريبا يك ساعت از تمرينمو با سايز ٨.٥-٨ كار كردم بهتر از ديشب بود و تقريبا باهاش راحت بودم. 

با اين سايز جديدا كه كار ميكنم لحظه ورود ديلاتو احساس ميكنم از يه ديواره اي كه احتمالا همون ورودي رحمه رد ميشه يكم اذيت ميشم😥😥

امروز باز هم تمرين خواهم كرد مه باز اخر شب گزارشمو ميدم

اشوبم ارامشم تويي....
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران