تعداد بازدید : 947576
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۸:۱۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام

شیوا جان من دقیقا این روزای تو رو درک میکنم . چون خودم همین وضعیت رو داشتم و با توجه به مراجعات به دکتر روانشناس و تشخیص جدایی اونا خیلی ناامید بودم. اما وقتی با اینجا آشنا شدم و روش درمان رو فهمیدم عزمم رو جزم کردم که زندگیمو نجات بدم. 

تو هم که الان روش درمان رو خداروشکر می دونی پس باید تمام تلاشت رو کنی که بر این ترس غلبه کنی. تنها راه حل مشکلت همینه. اینجا بچه هایی بودن که از تو هم بیشتر ترس داشتن و اصلا نمی تونستن مرحله وارسی رو انجام بدن اما هر طور شده موفق شدن.

پس تو هم وقت رو از دست نده و شروع کن. اول کامل وارسی رو انجام بده. تمرینات کگل رو هم که انجام دادی. 

یه دیلاتور با پنبه تو انگشت کوچیکه دستکش درست کن دورش حدود 4 تا پنج سانت باشه و با اون تمرین کن. سعی کن واردش کنی . حواست موقع تمرین پرت کن مثلا فیلم ببین. ژل فراون بزن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۸:۲۵:۳۰
(ویرایش)

همدل جان نمیشه دو تا دهانه واژن داشت. یکی واژن هست یکی هم محل خروج ادرار. صفحه اول انجمن رو بخون کامل با تصویر توضیح داده شده. من متوجه نشدم دخول داری یا نه?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۸:۲۹:۲۰
(ویرایش)

حوریه خاتون خوش اومدی. اینجا خیلیا مثل تو بودن و درمان شدن. صفحه اول انجمن رو کامل بخون روش درمان رو توضیح داده. وقت رو از دست نده و شروع کن به تمرین. با وارسی و کگل شروع کن. 

معاینه پرده شدی? همسرت رو در جریان تمرینت قرار بده. توکل کن و شروع کن. وقتی توتستی کگل کنی برو کار با دیلاتور.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۹:۲۱:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

مرسي املي جون 😘❤💋، يعني پنبه رو بصورت فشرده پر نكردين و نرمه؟ يعني راحت حالت ميگيره و كج ميشه؟ 

مريم جون، سلما جون ، منتظر راهنماييهاي شمام، صفحه اول و خوندم، كگل بلدم ، همش دارم تمرين ميكنم ، و ميتونم ١٠ ثانيه نگه دارم و بعد شل كنم، فقط با ورود اوليه مشكل دارم، توروخدا زودتر بگين تا عيد چيزي نمونده😔😢

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۹:۲۱:۴۸
(ویرایش)

مرسي سودا جون ، براي وارسي كردن و بايد چقد وقت بزارم، چون ميدونم دقيقا كليتوريس ، لبهاي بزرگ و كوچك و مجاري ادرار و واژن كجان، من فقط با ورودش مسكل دارم ، ديلاتور با ٤ يا ٥ سانتيمتر دور ، براي شروع زياد نيس؟😔😢ديروز وقتي با ديلاتوره دور سه سانتيمتر نتونستم خيلي نااميد شدم ، دوستان با تجربه براي غلبه به ترسم ، راهكار ديگه اي دارين تا پيشنهاد بدين؟

پرت كردن حواس برا من خيلي سخته چون خيلي فشار رومه، در حدي كه دلم ضعف ميره😔😔😔

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۹:۲۶:۳۹
(ویرایش)

عزیزم پنبه رو بپیچ و به اندازه چهار سانتش کن و دورش نخ بپیچ تا سفت بشه. نه خیلی سفت و نه خیلی شل که خم بشه. بذار داخل انگشت دستکش. و سعی کن واردش کنی. حتما حواست پرت باشه. دختر تلاش کن می شه و هیچ مشکلی پیش نمیاد. بر ترست غلبه کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۹:۴۰:۱۹
(ویرایش)

ممنونم سودا جون، بالاتر هم جوابتون و دادم منتها تازه ياد گرفتم مخاطب قرار بدم تا پيغامم برسه بهتون، خدا كمك كنه تا بتونم، آخه از لحاظ روحي تو ضعيفترين حالت ممكنم هستم، هر نيم ساعت يهو ياد بدبختيام ميفتم و هق هق گريه ميكنم، اصلا دست خودم نيس، هيشوقت اين حال و روز و نداشتم،هيش موردي بود كه مثه من حتي نتونه چيزي درون واژنش بكنه و الان موفق شده باشه؟ آخه من تا حالا هر كدومو ك خوندم در حد گوش پاك كن و انگشت خودشون، اوكي بودن، يا لااقل طي يكي دوروز تونستن گوش پاك كن و به ٧ تا برسونن، واسه همين يهو ته دلم خالي شد و فك ميكنم شرايط من فرق ميكنه

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۰:۱۳:۰۶
(ویرایش)

اره عزیزم بودن موردهایی مثل شما که حتی وارسی هم نمی تونستن انجام بدن. اگر فکر می کنی سایزش بزرگه با گوش پاکن شروع کن . چون گفتی حس خوبی نداری واسه همون گفتم از دیلاتور شروع کنی. وارسی انجام دادی پس یه مرحله جلویی. عزیزم کسایی بودن که حتی نمی دونستن دهانه واژنشون کجاست? ناامیدی چرا? فیلم دیدن خیلی خوبه. وقتی هم داری دیلاتور رو وارد می کنی اینه جلوت نذار سعی کن خودت شل کنی و واردش کنی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۰۱:۱۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۳:۰۵:۱۳
(ویرایش)

سلام سودا جون من اشتباه تمرین میکردم خالی گوش پاکن روسعی کردم بردم داخل اونم یه دونه.من ساخت دیلاتوربلد نیستم.راستی وقتی اینطورتمرین میکنی یعنی گوش پاکن داخل میکنی باید بعدش غسل کنی؟چون من بچه شیرمیدم

خداااا
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۰۱:۴۳:۵۹
(ویرایش)

نازی جان دور گوش پاکن پنبه بپیچ و داخل انگشت کوچیک دستکش جراحی بذار بعد تمرین کن. من تا اونجایی که اطلاع دارم چون تو این روش تحریک صورت نمیگیره نیازی به غسل نیست مگر اینکه تحریک بشی. 

عزیزم خیلی خوبه که موفق شدی. مداوم تمرین کن تا موفق بشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۵:۱۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

من اومدم

anim2-ad54ad

آتنا بانو ...عزیزم واقعا بهت تبریک میگم. همیشه شاد و خرم باشی ...خوشحالم که مشکل ت حل شد. تو بخش خاطرات (اینجا) اگر دوست داشتی خاطره ت رو بنویس که برای بقیه نقطه ی امیدی باشه .

نسیم بهاری جون ، طی تمرینات (خصوصا وقتی تو سایز پایین تر از ده هستی) اصلا سراغ تمرین با آلت همسر نرو. چون وقتش نیست .

رز جووون ...منتظر خبر خوب ت هستیم عزیزم...

رویا جون ، تند تند سایز عوض نکن ...برخی ها نیاز دارن حتی یک هفته ی تمام با یک سایز کار کنن تا راحت بشن باهاش.

ترنم بهار ، عزیزم شما باید تعداد دفعات نزدیکی ت خیلی زیاد باشه ...با آرامش کامل و پیش نوازی خیلی خوب و کافی انجام بدی با ژل زیاد و ...

بازهم اگر بعد مثلا ده بار ف نتیجه نگرفتی بهتره قبل تمرین با سایز بزرگ دیلاتورت کمی کار کنی.

whitejasmines ، عزیزم بدون معاینه نمیشه تشخیص دقیق داد که مشکل اصلی تون چیه . به هیچ عنوان چشم بسته کار نکن. ممکنه آسیب بزنی به خودت .

شیواااا  جون عزیزم کگل که درمان نیست ! میگی صد بار کگل میزنی . (یک راه کمک درمانه) . ولی تا وقتی شما نتونی دیلاتور وارد کنی فایده نداره .

افرادی مثل شما که سایت هم اومدن و با تمرین نتونستن دیلاتور وارد کنن ، بهشون توصیه میکنم بیان مطب .

بچه ها جون گوش پاک کن گذاشتن ، اجباری نیست . چون دیلاتور رو سفت میکنه و تمرین رو دردناک.

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۵:۴۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱ ۰۰:۰۶:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها 

سودا جون عزیزم من دو روزه با سایز دور ده و بلندی یازده دارم تمرین میکنم و باهاش مشکلی ندارم میتونم برم سایز یازده و سایز شوهرم سیزده هس کی میتونم برم برا اقدام

خانم خیابانی عزیز و مهربون من از وقتی تمریناتمو با کمک سایت شما شروع کردم خیلی روحیه خودم و شوهرم عوض شده امید وار تر و خوشحال تر شدیم 

همیشه خالصانه دعاگوی شما و دوستانی که اینجا به بچه ها جواب میدن هستم ان شاء الله که این سایت باپرجا بمونه و کمکی برای  امثال ما  باشه

.....
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۵:۵۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱ ۰۰:۰۶:۱۹
(ویرایش)

سلام شیوا جان 

عزیزم خوش اومدی مطمعن باش موفق میشی و خبر بانو شدنت رو به بچه ها میدی من هم خیلی ترس داشتم به اندازه ای که تحمل دست زدن به واژن نداشتم خدارو شکر با کمک این سایت دارم تمرین میکنم 

.....
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۷:۰۹:۴۹
(ویرایش)

سلام مريم گلي جون، ممنون از دلگرميت🙏🏼😘

الان خانم خياباني فرمودن بايد حضوري خدمت برسم ولي من تا قبل عيد برام مقدور نيس برم تهران، ميخواستم تا قبل عيد اين تابو رو بشكونم😔😔😔 توروخدا بگين چيكا كنم؟

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۸:۴۰:۱۵
(ویرایش)

مریم گلی جان عالیه. اگر با این سایز ده راحت هستی و می تونی بدون درد و سوزش عقب و جلو کنی. می تونی بری سایز یازده. اصول تمرین اینه که تا سایز همسرت تمرین کنی بعد بری اقدام. اما در کنارش از سایز 12 می تونی با آلت هم تمرین کنی تا ترست از بین بره. منتظر خبرهای خوبت هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران