تعداد بازدید : 947476
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۶:۲۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۵ ۰۱:۱۰:۳۲
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۶:۲۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۳۶:۴۱
(ویرایش)

دوستان کار سختی نیست، فقط به تمرین نیاز داره و ناامید نشدن...اگه همسرتون همکاری میکنه بدون دیلاتور هم میشه ولی قدم به قدم و با صبر و حوصله.

حالا یه سوال دارم از کسانی که اطلاع دارن، اگه خانم خیابانی پاسخ بدن که واقعا ممنون میشم.

من قصد بارداری دارم ولی به دلایلی نمیخوام به ماماهای شهرمون مراجعه کنم. میشه لطف کنید بفرمایید چه آزمایش هایی باید انجام بدم قبل از اقدام به بارداری؟ حتما باید پزشک این آزمایش ها رو بنویسه؟

۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۶:۳۴:۰۸
(ویرایش)

من هم‌تازه به جمعتون پیوستم .ولی با وجود پسر یک سالم تمرین برام سخته .مطالبتون رو که میخونم کلی انرژی میگیرم

❤❤❤
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۱۶:۳۷:۰۷
(ویرایش)

و باید بگم ۸ساله ازدواج کردم🙈🙈🙈ولی  ترس از نزدیکی دارم شدید 

همه چی خوب پیش میره ولی موقع نزدیکی پاهام مثل سنگ سفت میشه و قفل 😭😭

❤❤❤
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۲۰:۵۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Parande جان مبارک باشه بانو شدنت. عزیزم یکم احساس درد و سوزش طبیعیه . برای همین باید زود به زود رابطه داشته باشید تا انقباضت به مرور زمان از بین بره. البته واژینیسموس درجه بندی داره و این روش درمان شامل همه نمیشه. موفق باشی گلم.

سوالات رو هم می تونی از قسمت سوالات سایت از خانم خیابانی بپرسی که حتما جواب می دن و اینجا هم منشنشون کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۲۱:۳۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Parande 

بهتت خیلیییییی تبریک میگمanim2-thanks

ان شالله شیرین ترین لحظه هارو کنار همسرت داشته باشیanim2-thumbsupsmileyanim

شماره 416 و بذار جلو اسمت، مبااااارکت باشه بانوووanim2-smiliess8

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۲۱:۳۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

آرینا جان خوش اومدی. خیلی خوبه که شروع کردی. قفل شدن پا به خاطر انقباضه.  ان شاا... به زودی موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۲۱:۴۰:۵۱
(ویرایش)

آرینا ۶۳

به جمعمون خووووووش اومدی، ماشالله که یه گل پسرم داری، سعی کن زمانایی که کوچولوت خوابه حتما تمرین کنی، بالاخره که باید درمان شی پس سریع شروع کن و بیا اینجا گزارش بده که منتظرییییییمanim2-a2d3

۱۳۹۵/۱۲/۴ ۲۲:۳۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۹ ۲۰:۵۸:۵۲
(ویرایش)

سلام من بانوی سیصدو هشتادم هستم دو ماهی میشه که درمان شدم اومدم خبر بارداریمو بهتون بدم نه اینکه دلتونو آب کنه واسه اینکه به این روش شک نکنین وبدونین این تنها راهه منم که بانو شدن بقیه رو میخوندم میگفتم من فرق دارم مال من شدیدتره ولی خدا خاست وتلاشمو کردمو به لطف این سایت درمان شدم پس امیدتونو از دست ندین

توکل برخدا
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۲۳:۴۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۷:۲۲:۲۳
(ویرایش)

دوستان عزیز

اگر پیام منو خوندید لطفا راهنماییم کنید

خدایا دستانم را رها مکن ...
۱۳۹۵/۱۲/۴ ۲۳:۵۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۷:۲۲:۲۳
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز

از آشنایی با شما و این سایت بسیار خوشحالم و امیدوارم به کمک خدا و شما دوستان مهربان مشکل من هم حل بشه (دغدغه هر روز و شب من ...)

حدود 1.5 سال هست که ازدواج کردم ولی هنوز نتونستم یک رابطه کامل برقرار کنم و همیشه رابطه هایی با ترس و انقباض و ناقص داشتم و این ترس کلا تمرکز من رو گرفته. از خوندن مطالب این سایت یه امیدواری خاصی گرفتم و از خدا میخوام که کمک کنه تا با راهنمایی شما به نتایج خوبی برسم. ازتون میخوام که راهنماییم کنید ...

اول باید از ورزشهایی که صفحه اول هست شروع کنم (کگل، وارسی و دیلاتور)، درسته؟

خدایا دستانم را رها مکن ...
۱۳۹۵/۱۲/۵ ۰۱:۲۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۶ ۲۳:۱۰:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها من تازه اومدم کمک لازم دارم. قبل ازینکه با شما اشنا بشم خودم رفتم وارسی رو انجام دادم و همچنین از شوهرم خواستم که انگشت دستشو وارد واژنم کنه برام اذیت کننده بود ولی خب موفق شدیم و انگشت تا اخر وارد واژن شد.الان رفته ماموریت کاری دو هفته دیگه میاد ومنم پریودم. میخوام تا پایان پریودیم و برگشت همسرم راهکار مناسب پیدا کنم

۱۳۹۵/۱۲/۵ ۱۰:۴۷:۳۰
(ویرایش)

Sadaf 

واااای چه خوووووب،مباااارکت باشه، ان شالله سالم سلامت باشی و به دنیا بیاریش و از کنارش بودن لذت ببریanim2-thumbsupsmileyanim

تسنیم جان

خوش اومدی ، اینجا با تلاش و پشتکار ان شالله بانو میشی و حال این روزاتم خوب میشه.

ببین مرحله اول وارسیه،بعدش شروع میکنی به کگل کردن.

البته قبلش بهموون بگو، معاینه پرده شدی؟ از وضعیتت بهمون بگوanim2-ad54ad

۱۳۹۵/۱۲/۵ ۱۰:۵۴:۴۸
(ویرایش)

ندای آسمانی

سلام، خوش اومدی، به امید خدا با کمک خدا و راهنماییا میتونی بانو بشی.

یه اطلاعاتی از شرایطت بهمون بده ببینیم تو چه وضعیتی هستی، بعدم تو این مدت که پریودی کگل کن حتما‌، به اضافه اینکه صفحه اول انجمن و بخون، بخش خاطرات واژینیسموس و اینجارم مطالبش و دنبال کن.smile

۱۳۹۵/۱۲/۵ ۱۱:۴۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۶ ۲۳:۱۰:۳۸
(ویرایش)

سلام عزیزم مرسی از کمکت . چه اطلاعاتی از شرایطم لازمه که بدونی برا اینکه کمکم کنی من زیاد وارد نیستم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران