تعداد بازدید : 947560
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۷ ۰۰:۳۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۳:۰۱:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه شروع کردم تمریناتمو چون استرسم خیلی زیاد بود سعی کردم زودتر برم سایزای بالاتر اصلا نمیخام واژینیسموسو باور کنم 😢😢تا 4،5سانت که وارد میکنم سوزشه زیادی حس میکنم انگار ک ب مجاری ادرارم فشار وارد میشه دلیلش چی میتونه باشه خداکنه زودتر با این سایز راحت شم سایزه شوهرمم همین حده ،چیکار کنم حین تمرین ک سوزشم کمتر شه 

۱۳۹۵/۱۲/۷ ۰۰:۴۶:۰۹
(ویرایش)

نازی جان 

منم پرده م رو پیشه ی ماما هایمنکتومی کردم اولش که نمیتونستم دخول داشته بااشم فکر میکردم مشکل از پرده س بعد که پرده مو برداشتم بازم نتونستم دخول داشته باشم که تازه فهمیدم قضیه از چه قراره و شرو کردم تمریناتمو،البته از سایزای بالا شرو کردم چون خاستم زودتر خوب شم 

۱۳۹۵/۱۲/۷ ۰۰:۴۸:۲۱
(ویرایش)

با بی حسی موضعی برداشت دردش قابله تحمل بود حتی تشخیص داد ترس  از نزدیکی دارم چون درد احساس میکردم خودمو منقبض میکردم برام قرص آرام بخش نوشت بنظرتون برا بار اول که میخام اقدام کنم قرص آرام بخش رو بخورم یا نیازی نیست 

۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۱:۲۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان گل

نسیم بهاری جان حس ادرار علتش انقباضه و این فشار عضلات به مثانه باعث حس ادرار میشه که با کگل بیشتر باید این حس را از بین برد. اما از طرف دیگه باید تا زمان از بین بردن انقباض غیر ارادی کاری کرد فشار کمتری به مثانه بیاد تا تمرین راحت تر انجام بشه اونم از طریق فشار آوردن بیشتر دیلاتور به سمت مقعد البته نه خیلی زیاد و فشار اوردن به کناره های واژن هست یعنی از مثانه دورتر باشه دیلاتور. اما نکته دیگه ای که گفته شده اینه که برای فشار کمتر به دیلاتور حرکت دیلاتور در ابتدا خیلی اهسته باشه نه تند و پوزیشن دراز کشیده فشار کمتری به مثانه میاره نسبت به پوزیشن نشسته یا خم شده. پس در سایز های بالا این نکات را ضمن کگل با دیلاتور ثابت رعایت کن.

تصویر محل قرار گیری مثانه و واژن هم اینجا کامل نشون داده شده پس سعی کن دیلاتور رو به اون سمت هدایت نکنی.

http://s7.picofile.com/file/8254823700/Vesicovaginal_Fistula.png

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۱:۲۸:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۱ ۱۹:۵۹:۵۱
(ویرایش)

سلام به همه دوستای خوبم

خسته نباشین همگی.anim2-ad54ad

این خانمهای گلی که بچه دارند و این مشکل و دارند چطوری میشه؟من متوجه نشدم......دخولی بوده پسanim2-21

I Can...
۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۱:۳۲:۲۸
(ویرایش)

سارا جان با انجام این تمرینات نیازی به آرامبخش نداری عزیزم. در ضمن برای تغییر سایز عجله نکن و با این سایزت کاملا راحت شو. سوزش و حس ادرار مال انقباضه. سعی نکن با فشار زیاد دیلاتور رو وارد کنی. فقط با کگل ثابت و حرکت دورانی کم کم واردش کن. وقتی داخل رفت نگهش دار و کگل کن تا به این سایز عادت کنی. عزیزم با عجله کردن واژنت یه جا استاپ می کنه. با صبر و حوصله پیش برو. موفق باشی

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۱:۳۴:۴۶
(ویرایش)

سلام لیلی جان بدون دخول هم امکان بارداری وجود داره. فقط کافیه اسپرم داخل واژن بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۴:۱۷:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۰۲:۴۱
(ویرایش)

سودا جان خیلی ممنون از پاسخ کاملت

عکسی که فرستادی خیلی چیزها رو برام روشن کرد. اینکه گفتی کگل با دیلاتور ثابت، ینی دیلاتور‌رو داخل نگه دارم کگل بزنم؟ سوال دومم اینه که دیللتور‌ رو آروم عقب جلو‌کنم؟ چون همیشع میگفتن باید اینقد با یک دیلاتور راحت بشیم که تند عقب جلو بتونیم‌بکنیم

معذرت میخوام اینهمه سوال دارم. مورد سوم اینه که من موقع تمرینات گکل یاد گرفتم که واژنم رو چطوری باز کنم ولی وقتی خیلی باز میکنم خوب فشازی بهم وارد میشه.مثل اینکه بخوام زور بزنم.این ممکنه باعث ادرارم بشه؟ خوب من ناچارم واژنم رو باز کنم تا حدامکان، تا دیلاتور رو کمتر روی دیواره های واژنم حس کنم تا درد‌و‌سوزش‌نداشته باشم.وگرنه واژنم خیلی تنگ میشه

۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۶:۰۹:۴۷
(ویرایش)

نسیم جان درسته. دیلاتور رو داخل نگه دار مثلا یه ربع و فقط کگل کن.

آروم عقب و جلو کن تا بتونی مسیرش رو کنترل کنی و به مثانه فشار نیاری و حس ادرار نداشته باشی.

گلم نیازی به این کار نیست اصلا. تو با سایزای پایین که واژن گشایی کنی نیازی به زور و فشار آوردن به دهانه واژن نیست و وقتی با اون سایز راحتی هیچ درد و سوزشی نداری. خیلی راحت باید وارد بشه اصلا خودش لیز می خوره میره داخل. تو اون حالتی که میگی مسلما باعث ادرار میشه. فکر می کنم باید از سایزهای پایین تر دوباره تمرین کنی. 

کگل فقط جمع و شل کردن ماهیچه های اطراف واژنه . اصلا زور دادن توش نداره. این حالت فقط برای اینکه بتونی دهانه واژنت رو ببینی و پیداش کنی.

بازم سوالی بود بپرس عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۸:۴۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۷:۲۲:۲۳
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی عزیز

من اوایل ازدواجم معاینه رفتم و دکتر گفت پرده از نوع حلقوی دارم. من چند باری با همسرم رابطه داشتم ولی کمی بعد از دخول انقدر به خودم فشار وارد میکنم وعضلاتم رو منقبض میکنم که نه تنها پیشروی خاصی در دخول اتفاق نمی افته بلکه همسرم رو هم خسته میکنم و این خیلی منو اذیت میکنه ... 

البته امیدوارم که با کمک خدا و تمرینا و مشاوره هایی که شما دوستان عزیز بهم یاد میدید منم مثل شما موفق شم ...

خدایا دستانم را رها مکن ...
۱۳۹۵/۱۲/۷ ۲۳:۱۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

سلام من که با سایز یازده دیروز راحت شده بودم

امروز در شروع تمرین نصفه وارد میشد دیگه نمیرفت

برگشتم با سایز نه ربع ساعتی تمرین کردم بعد یازده رو گذاشتم تونستم آروم آروم واردش کنم و بعدش دیگه باهاش راحت شدم

با این اوصاف هنوز زوده با سایز یازده کار کنم؟باید هنوزم با سایز نه و ده کار کنم؟

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۰۰:۰۰:۱۰
(ویرایش)

تسنیم جان روش درمان صفحه اول انجمن کامل توضیح داده شده. می تونی با وارسی و کگل شروع کنی. با این روش حتما موفق میشی. وقتی کگل رو انجام دادی و راحت بودی بعدش می تونی بری کار با دیلاتور. همینجا گزارش بده و سوالات رو بپرس. اینجا همه کمکت می کنن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۰۰:۰۲:۵۰
(ویرایش)

رویا جان نیازی نیست فقط قبل تمرینت با سایزای نه و ده واژن گشایی کن بعد با سایز یازده تمرین کن تا باهاش راحت بشی. دیگه نزدیک بانو شدنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۴:۱۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

سلام به همه منم شش ماهی هست که تو این انجمن درمان شدم و به آرزوی محالم رسیدم !!! خوشحالم که این انجمن پابرجاست دوستان قدر بدونید و همه تلاشتون رو بکنید مطمئن باشید بهترین راه درمانتون اینجاست به توصیه هایه خانم خیابانی و مشاورین گوش بدین من خیلی خوب درکتون میکنم میدونم این مشکل چقدر زندگیتون و تحت الشعاع قرار داده ولی باور کنید که با تمرین منظم خیلی زود و راحت میتونید واژینیسموس و واسه همیشه شکست بدین امیدوارم سالی که پیش رو هست ساله شکست واژینیسموس واسه همتون باشه خانم خیابانی عزیزم سایه تون مستدام دعا گوی شما همیشه هستم .

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۴:۲۳:۱۱
(ویرایش)

سلام بهدوستان گلم 

خانومای در حال تمرین ، خانومای سایزای پایین ، خانومای سایزای بالا، خانمهای در مرحله اقدام

کجایید؟ تمرین می کنین؟ چرا گزارش نمیدین؟ 

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران