تعداد بازدید : 947478
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۲۱:۳۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۱ ۰۱:۴۸:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستان من یه سوالی داشتم که به این انجمن مربوط نمیشه و باید از خانم خیابانی بپرسم.چطور میتونم اینکارو بکنم؟

ممکنه راهنماییم کنید؟

ممنون میشمflower

دختران دشت! دختران انتظار!
دختران امید تنگ در دشت بیکران،
و آرزوهای بیکران در خلق های تنگ!
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۲۱:۴۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۰۲:۴۱
(ویرایش)

سلام به همه دوستان 

خانم خیابانی و‌سودا جان خسته نباشید

من خوشبختانه امروز پریود نشدم و‌با سایز ۸.۵_۹.۵ تمرین کردم و‌همونطور که گفتید‌کگل زدم باهاش.ولی زیاد خوب نبود چون من همیشه یکم زور میزنم و دیلاتور رو راحت عقب جلو میکنم. چون حالت عادی اگه بمونم واژنم اذیت میشه.من حتی دو سه بار تو‌حالت زن رو قبلا، آلت رو‌ داخل بردم. خودم سعی کردم خودمو باز کنم. موقع تمریناتم حواسم پرت نمیشه.چون واقعا حوصله ندارم موقع تمرین کار دیگه ای کنم. امروز وقتی خودمو باز نمیکردم واژنم اذیت میشد الکی و هیچی هم پیش‌نمیرفت.ولی وقتی خودمو باز میکردم راحت عقب جلو‌میشد.بعدش دیلاتور رو رو به مقعد گرفتم . چون اون داخل اینقد تنگه زیاد احساس نمیکردم فرق داره و وقتی سعی میکردم رو به مقعد بندازم باز ادرارم میومد. انگار واسه من اثری نداشت

۱۳۹۵/۱۲/۹ ۲۲:۲۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان

مریم گلی جان ببین عزیزم این حس برای همه اونایی که در حال تمرین هستن وجود داره اشکالی نداره. اگر برات ممکنه کم کم بده همسرت سایزای پایین رو وارد کنه اینطوری ترستم میریزه و انقباضت از بین میره. ادامه بده موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۲۲:۲۵:۱۳
(ویرایش)

دختران انتظار توی ماماسایت یه قسمت هست که می تونی مستقیم سوالات رو از خانم خیابانی بپرسی و ایشون طی 24 ساعت جوابتون رو می دن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۲۲:۴۴:۰۸
(ویرایش)

نسیم بهاری جان اینکه بدون باز کردن اذیت میشی یعنی اون سایز برات بزرگ بوده. با سایزی که بدون اذیت و بدون اینکه بخوای به خودت فشار بیاری تمرینت رو انجام بده. اصول تمرین اینطوریه. بعدش سایزت رو زیاد کن. حواست رو باید پرت کنی خیلی موثره. دوش آب گرم قبل تمرین خیلی موثره .

اگه تونستی آلت رو وارد کنی پس چرا تمرینت رو با آلت ادامه نمی دی تا کامل انقباضت رفع بشه? حس ادرار داشتی ?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۲۲:۵۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۱ ۰۱:۴۸:۱۴
(ویرایش)

ممنون عزیزمsmile

دختران دشت! دختران انتظار!
دختران امید تنگ در دشت بیکران،
و آرزوهای بیکران در خلق های تنگ!
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۰۲:۱۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۰۲:۴۱
(ویرایش)

سودا جان آروم آروم آلت رو‌ وارد کردم.به همسرم میگفتم تکون نخوره. چون وقتی تکون میخورد خیلی اذیت میشدم بعدش چون حالت زن رو بودم پاهام خسته میشد.همسرمم چون نباید تکون میخورد دوست نداشت اصلا. برا همین ادامه ندادیم.زیاد نمیتونستم تکون بدم و کاری بکنم. برا همین ادرارم نگرفت.معمولا بعد از پایین بالا کردن سریع، ادرار میاد.

این که‌میگم‌مال ۴ ماه پیشه که به سایز ۱۲ رسیده بودم. سایز همسرم ۱۴ هست.البته واژنم رو مثل الان خودم سعی میکردم باز کنم تو تمریناتم.با آلت هم همین طور

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۶:۲۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳ ۱۹:۲۶:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم اسفند ماهتون به خیر شادی امیدوارم همگی خوب باشین

دوستان من طی دو هفته خیلی پیشرفت داشتم در حدی که خودم باور نمیشه باورتون نمیشه شوهرم چقدر خوشحاله دیشب سایز 10 رو ساختم ولی چون زیاد دقیق نبودم شد ده و نیم امروز باهاش تمرین کردم یه کم سخت داخل شد ولی بعدش خیلی راحت شدم  وخیلی راحت عقب جلو کردم من با هر دیلاتور 2 روز تمرین میکنم اگه خدا بخواد دیگه پنج شنبه سایز اخرو تمرین میکنم سایز شوهرم 12 س  احتمالا اخر هفته اقدام کنم منی که اینقدر فراری بودم روز شماری میکنم کی تمرینام  تموم بشه  ایشالا این بار که بیام با خبر بانو شدنم میام بعد از چهار سال و نیم

با ارزوی موفقیت همگیkissvalentine

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۶:۵۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

سلام

من همچنان  بیست دقیقه با سایز نه واژن گشایی میکنم و بعد چهل دقیقه با سایز یازده تمرین

امروز بجای بیست دقیقه ربع ساعت سایز نه تمرین کردم بعدش یه کم سختم بود یازده رو وارد کنم

راستی من یک دیلاتور سایز یازده ساختم و هرروز با همون کار میکنم؟ایراد داره؟باید برای هرروز همون روز دیلاتور بسازم؟

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۶:۵۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

عزیزم شما روزی چندساعت تمرین میکنی که انقدر پیشرفتت زیاده؟

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۸:۵۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام من بانو شدم خیلی وقته ولی آنقدر درگیرم نیمدم بگم هدیه رو هم واریز میکنم

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۹:۳۵:۱۱
(ویرایش)

سلام 

نسیم بهاری جان اشکالی نداره. تمرین رو با سایزای پایین شروع کن بدون اینکه به خودت فشار بیاری و بخوای زور بزنی. عقب جلو هم اروم انجام بده تا حس ادرار نداشته باشی. 

رز عزیز خیلی خوبه دیگه تا بانو شدنت چیزی نمونده. ان شاا... با خبرهای خوب بیای.

رویا جان آفرین. ادامه بده . اشکالی نداره بعضی وقتا تمرین خوب پیش نمیره. نیازی نیست هر روز دیلاتور بسازی از همون قبلی استفاده کن. فقط قبل و بعد تمربن با آب ولرم بشورشون و داخل نایلون بذار تا آلوده نشن. روزی یک تا دو ساعت تمرین خوبه. درجه واژینیسموس هر کس فرق میکنه خودت رو با دیگری مقایسه نکن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۹:۳۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳ ۱۹:۲۶:۲۱
(ویرایش)

رویا جان من روزی نهایت نیم ساعت چون خیلی خیلی زود با دیلاتورا راحت میشم

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۹:۳۸:۴۱
(ویرایش)

اتنا بانو بهت تبریک می گم. خوشبخت باشید. ممنون از اینکه اطلاع دادی. flowerاگر امکان داره بخش خاطرات سایت هم شرح حالت رو بنویس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۰۰:۰۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۰۰:۰۱:۰۸
(ویرایش)

ممنون سودای عزیز

با دنیا قهر نکن...دنیا منت هیچ کس را نمیکشد.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران