تعداد بازدید : 947505
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۶ ۰۰:۱۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۳:۰۵:۱۳
(ویرایش)

سلام میخاستم که برای برداشتن سپتوم پرده باید پیش ماما برم یامتخصص زنان؟ایابرداشتنش دردناکه؟چطوری برداشته میشه؟اگه میشه راهنمایی کاملم کنید

خداااا
۱۳۹۵/۱۲/۶ ۰۰:۲۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۰:۴۳:۰۹
(ویرایش)

بله عزیزم معاینه شدم همسرم هم در جریانه ابتدا موافقت نمیکرد ولی راضی شد

یه گوش پاک کن وارد شد.

فردا میرم برای سه تا.

۱۳۹۵/۱۲/۶ ۰۱:۳۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۰۲:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم

من بعد از ۴ماه وقفه دوباره برگشتم سر تمریناتم. قبلا تا دور ۱۲ رسیده بودم تقزیبا.ولی وقفه افتاد نتونستم.الان دوباره از دور ۷ شروع کردم و بعد از روزها تمرین به همون ۱۲ رسیدم.ولی مشکلی که دفعه قبل داشتم و این دفعه هم دارم ادراره.که تا دیلاتور میندازم داخل ادرارم میگیره و باید برم دستشویی.مثلا تو یک ساعت ۱۰ بار باید برم.حتی الان که به سایزهای بالا زسیدم اگر دوباره دیللتور کوچیکترم رو مثلا دور ۷ رو هم بندازم ادرارم میگیره. دفعه پیش هم با اونهمه تمرین حل نشد.اصلا با کگل و هیچی خوب نمیشه. هرجور دیلاتور رو‌میندازم داخل بازم همینه.پایین میگیرم‌بالا مبگیرم فرق نداره.اصلا اینقد اون داخل تنگه نمیشه اونقد شیب رو عوض کرد.تقریبا یجور راحت میره داخل.شیب عوض بشه نمیره.واقعا خسته شدم.ادرار مانع تمریناتم میشه. من شهرستان هستم.تلفن ثابت هم ندارم تا به خانم خیبابانی زنگ‌بزنم.من نگرانم موقع آلت این بلا سرم بیاد و واقعا خیلی بده

خواهش میکنم‌کمک کنید

۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۲:۵۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

من اولین بار امروز صبح درمانمو شروع کردم و با سایز شش امتحان کردم راحت بودم

سایز شش رو گذاشتم کنار سایز۹ ساختمخدا رو شکر بازم باهاشراحت بودم

رفتم سایز یازده رو ساختم امتحان کردم داخل رفتنش سخت بود بعد که رفت داخل با انجام کگل کمی راحتتر شدم

همچنان با سایز یازده تمرین میکنم

فکر کنم زود درمان بشم

خیلی خوشحالم

مرسی خدا جون

مرسی هموطنان نوع دوستم

اگر به این سایت برنمیخوردم معلوم نبود چی به سرم میومد

دعا میکنم همه خانمایی که این مشکل رو دارن و در ابهام و افسردگی به سر میبرن با این سایت آشنا بشن و مشکلشون به راحتیه آب خوردن حل بشه

۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۲:۵۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

ایکاش میشد تلویزیون دررابطه با این مشکل و درمانش علنی صحبت کنه

بعد از ازدواجم فهمیدم ممکنه حتی خیلی از دوستان و اطرافیانم بدون اینکه ما بدونیم توی زندگی زناشوییشون دچار این مشکل باشن چون ترس از شباب زفاف رو خیلیها دارن!

۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۳:۰۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

نازی جان

دوستانی که این عمل رو انجام دادن میتونن کامل توضیح بدن. اتاق روحیه می تونی بپرسی منم اینجا منشن می کنم . ولی تا اونجایی که می دونم عملش خیلی راحته. بعضیا تو مطب با بی حسی انجام میدن و بعضی هم تو اتاق عمل. بعد عمل هم در حد سوزش و خونریزی هست. بعد دو تا سه هفته هم می تونی رابطه داشته باشی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۳:۲۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۰:۴۳:۰۹
(ویرایش)

طول دیلاتور باید چقدر باشه؟

۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۳:۵۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۶ ۲۳:۱۰:۳۸
(ویرایش)

سلام سودا جونم مرسی از کمکت چشم حتما

۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۴:۴۴:۵۹
(ویرایش)

نسترن جان خیلی خوبه. با تمرین مداوم و صبوری موفق میشی عزیزم. طول دیلاتور 9 تا 10 خوبه.

رویا جان دیگه چیزی تا بانو شدن نمونده. موفق باشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۴:۵۲:۵۶
(ویرایش)

نسیم بهاری جان مشکل ادرار رو فقط باید با تمرین رفع کنی. اول اینکه تا با یه سایز راحت نشدی تغییر سایز نده اگه تو سایز 7 احساس ادرار داری انقدر تمرین کن تا برطرف شه بعد برو سایز بعدی. هم زن رو و هم زن زیر امتحان کن ببین در هر دو حالت مشکل ادرار داری یا نه? وقتی دیلاتور رو وارد می کنی دو سه سانت که داخل شد به سمت مقعد شیب بده و حواست رو کاملا به یه موضوعی پرت کن تا خودت رو منقبض نکنی. 

به نظرم یه بار با سایز هفت تمرین کن ببین موفق میشی. قبلشم حتما دستشویی برو.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۸:۵۶:۴۸
(ویرایش)

Sevdaجان ممنون از پاسخت

من با هر سایزی راحت شدم، بعدش رفتم سایز بعدی. همیشه قبل تمرین دستشویی میرم. به سایزهای بالا که میرسم بازهم برمیگردم ۷ همینطورم.ینی حس‌ادرارم همونه.سری قبلم که تمرین میکردم اینطور بودم اصلا حس ادرارم فرق نمیکرد‌و‌بهتر نمیشد

اینکه میگید به سمت مقعد ینی وقتی دراز کشیدم عمودترش‌کنم؟من هرجوری که راحته و‌کمتر اذیت میشم اونجوری میندازم

بعدش موقع‌زن رو چون فکرکنم به حالت نشستن تو‌دسشویی نزدیکتره ادرارم تندتر اتفاق میفته

در حالت عادی مشکل ادرار ندارم.فقط موقع کار با دیلاتور اینطورم.اینقد اذیتم‌میکنه که واقعا دست از تمرین میکشم

واقعا تو اذیت و فشارم

۱۳۹۵/۱۲/۶ ۱۹:۰۲:۲۸
(ویرایش)

وقتی ادرارم میگیره فکر نمیکنم بخاطر انقباضه باشه. اتفاقا چون واژن خودم رو‌کامل باز میکنم تا دیلاتور بره داخل.وقتی واژن خودم رو زیاد باز میکنم ، پ واژنمم که با دیلاتور تحریک میشه بعدش ادرارم میاد

۱۳۹۵/۱۲/۶ ۲۰:۵۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۳:۰۵:۱۳
(ویرایش)

سلام سودا جون من رفتم زایشگاه ماما معاینه ام کرد وگفت پرده ات هیچ ایرادی نداره وراحت میتونی نزدیکی کن اگه هم سپتوم داشته باهمون یه بارنزدیکی ازبین رفته.اما من که تواینه وارسی میکنم میبینم یه تیکه گوشت ازبالا اویزونه من سردرنمیارم.بعدشم خوشبختانه یه گوش پاکن امتحان کردم رفت داخل امادوتا نشدیعنی فقط سرش رفت اونم خیلی اذیت شدم دست خودم نیس سفت میشم تورابطه هم همینم پاهام قفل میشه وانقدرزور داره که هیچی جلودارش نیس.خواهشا کمکم کنید میخام موفق شم

خداااا
۱۳۹۵/۱۲/۶ ۲۲:۳۶:۲۶
(ویرایش)

عزیزم با هر سایزی کار میکنی نباید احساس سوزش و درد و هم نباید احساس ادرار داشته باشی . انوقت میتونی سایزتو عوض کنی. 

به نظرم یه بار دیگه برو از سایز هفت سانت شروع کن . اینبار سعی کن دیلاتور رو شیب بدی به سمت مقعد یعنی در حالت زن زیر عمودترش کنی چون اگه شیبش رو رعایت نکنی به مثانه فشار میاد و باعث احساس ادرار میشه. سعی کن شیبش رو به سمت بیرون بدی. انقدر با همین سایز تمرین کن تا حس ادرار نداشته باشی. ان شاا... موفق میشی. بازم خانوم خیابانی بیان بیشتر راهنماییت می کنن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۶ ۲۲:۵۵:۰۷
(ویرایش)

نازی جان اگر مشکل پرده نیست و فکر می کنی راه واژنت بازه تمرینت رو ادامه بده. عزیزم برای وارد شدن گوش پاکن اولا ژل زیاد بزن. دوم حواست رو کامل پرت کن مثلا فیلم ببین یا موزیک گوش بده. قبلش دوش آب گرم بگیر. تلاش کن تا واردش کنی. اولش سخته ولی برای حل مشکل واژینیسموس باید تلاشت رو انجام بدی.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران