تعداد بازدید : 812725
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۵:۱۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱ ۰۲:۲۵:۲۶
(ویرایش)

مرسی سحر جونم ایشالله  خبر بانو شدن خودتم بشنوم و کلی خوشحال بشم,,,            

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۵:۱۹:۳۶
(ویرایش)

یاسمین جون,,,با توکل به خدا ما میتونیم چون بقیه تونستن,,,,,,,پس به امید زندگی پر از شور و نشاط تمام تلاشمونو میکنیم, تا غولو شکست بدیم,ولی من یکم کندم تا بخوام با سایز جدید دوست بشمanim2-ad54ad

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۶:۵۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۵ ۱۱:۳۱:۱۳
(ویرایش)

من اینجا با شما حالم خیلی خوبهanim2-28anim2-thanksموفقیت مال ماست

اگه بشه چی میشه......
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۷:۰۲:۲۶
(ویرایش)

روزگار جونم مچکرم ایشال... خدا از دهنت بشنوهvalentine

اگه بشه چی میشه......
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۷:۰۶:۲۲
(ویرایش)

شیوا قربونت برم ... باور میکنی تا به امروز همش گریه میکردم و نا امید بودم .... اما بسه هرچی غصه خوردم و فایده نداشت .... الان دیگه دنبال راه حلم و تلاش واسه درمان... چون فقط خودمون باید به خودمون کمک کنیمanim2-thumbsupsmileyanim

اگه بشه چی میشه......
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۷:۲۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)
سلام من دیگه دارم کم میارم.5 روز دیگه مونده تا پریودیم ولی 4،5 روزه روی سایز5 موندم تازه روز به روز هی شرایطش بدتر میشه متاسفانه
کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۷:۳۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۹ ۱۵:۴۹:۲۶
(ویرایش)

مانانای عزیزم من فعلا پریودم تمرین تعطیله، خیلی برات خوشحالم پیشرفتت عالی بوده، برا منم دعا کن بتونم هر چه زودتر از گوش پاک کنا راحت شم

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۸:۰۱:۲۵
(ویرایش)

همه ی کسایی که مشکلی مثل ما دارند بیشتر مواقع گریه میکنند و زجه میزنند که مشکلشون حل بشه ولی گریه دردی رو درمان نمیکنه,باید تلاش کرد من خودم دو سال بود همه کارم گریه بود چون فک میکردم تنها من نمیتونم رابطه داشته باشم وقتی با این سایت و بارانای عزیز تر از جانم اشنا شدم.فهمیدم گریه کردن دردی رو دوا نمیکنه فقط باعث کور و پیر شدنمم میشه,باید تلاش کنم,,,,,,,از قدیم گفتن از تو حرکت از خدا برکت,وقتی تلاش نکنی و بشینی یه گوشه گریه کنی مشکلت حل نمیشه,باید تلاش کنی تا خدا هم کمکت کنه,,,,,,,,,,,من مشکلاتم خیلی حاده ولی سعی میکنم روحیمو حفظ کنم و تلاش کنم تا خدا هم جواب تلاش کردنامو بده...  به انید بانو شدن همه ی واژینیسموسی ها

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۸:۰۶:۰۲
(ویرایش)

به امید درمان شدن همه ی واژینیسموس هاvalentineanim2-painting

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۱۹:۵۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

نه شیوا جان اصلا سوزش و درد نداره موقعی که تمرین میکنی اگر آینه بذاری و هر سایز که بالاتر میری واژنتو نگاه کنی میبینی تو سایز های بالا قشنگ باز شده با اول فرق کرده واسه من که اینجوری بود روزه اول که وارسی انجام دادم یادمه اصلا سوراخ واژنمو نمیدیدم اما تمرینو شروع کردم ولی سایزم که از ۸ گذشت دیگه واضح مشخص بود جاش واسه همینم اصلادیگه درد و سوزش نداره خیالت راحت . 

۱۳۹۵/۶/۳۱ ۲۱:۵۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۹:۱۱:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستای گل 

من نیازنند انرژی شما هستم کلافم

نگاهم به بالاست چون بالاسرم خداست
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۲۳:۴۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۱:۳۷:۰۷
(ویرایش)

سلام دوس جوونام. خوبید همه؟

چقد واست ذوق کردم نوترا جون، بازم مبارکهanim2-thanks یادمه با هم بودیماااااا، دمت گرم واقعا.

من امروز زود از دانشگاه اومدم میخوام از فرصت استفاده کنم برم تمرین. همگی مرسی از راهنماییاتون واسه ساخت دیلاتور سایز بزرگ، اما همونطور که گفتم اینجا (خارج از ایران) همه ی پنبه ها ازین مدل قلمبه هاست، مثه پنبه آرایشیanim2-65d6a5d6s و من همچنان اندر خم همون کوچه قبلی. شوشو جانم امروز میگه بیا خودم میشم دیلاتور سایز بزرگتanim2-25r30wi من:wow خلاصه دید فایده نداره خیار و پیشنهاد دادanim2-21 میشه به نظرتون؟ دلم نمیخواد ولی فک کنم چاره دیگه ای نیست.

عاشق زندگی، همسر و خانواده مم.
۱۳۹۵/۶/۳۱ ۲۳:۵۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام دخترا برین تو انجمن ببینین یاسمین چی نوشته......کولاک کرده امروز میاد اینجا هی میگه استخون استخون anim2-25r30wiیاسمین میکشمتتتتتتن انقد گفتی استخون همش حس میکنم قراره تمرینام به بن بست بخورههههههه.این همون دختر ترسو بود که به زور ما برش گردوندیم ها حواستون بهش هستتتتتتتت.ایشالا زودتر بانو میشی.منم امروز همش سایز عوض میکردم شدم ۹.۵

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۰:۱۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

anim2-25r30wi وای مانانا ترکیدم از خنده

خو چکار کنمممم یهو جو گیر میشمممم

ازین کندرها میزارم تو دهنم انقدر سفته که فکم درد میگیره anim2-25r30wiبعد انقدر سخته خوردنش که حواسم از دیلاتورا پرت میشه و همینجور فرو میکنم تو واژنمم anim2-25r30wi

باور کن دوباره فردا میام میگم تمریناتمو باید از اول شروع کنم...اخه واژنم حالتیه  یه رئوز نمیشه چیزی توش بزارم  یه روز دیگه هر چی توانم برسه فرو میکنم توش.. anim2-25r30wi

اخ خدا خیلی خندیدممممanim2-25r30wi

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۰:۱۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

anim2-25r30wi وای مانانا ترکیدم از خنده

خو چکار کنمممم یهو جو گیر میشمممم

ازین کندرها میزارم تو دهنم انقدر سفته که فکم درد میگیره anim2-25r30wiبعد انقدر سخته خوردنش که حواسم از دیلاتورا پرت میشه و همینجور فرو میکنم تو واژنمم anim2-25r30wi

باور کن دوباره فردا میام میگم تمریناتمو باید از اول شروع کنم...اخه واژنم حالتیه  یه روز نمیشه چیزی توش بزارم  یه روز دیگه هر چی توانم برسه فرو میکنم توش.. anim2-25r30wi

اخ خدا خیلی خندیدممممanim2-25r30wi

قهرمان زندگى خودت باش
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران