تعداد بازدید : 812748
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۰:۲۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

ياسمن خيللللي باحالي

كلي خنديديم😂😂😂

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۰:۲۴:۰۲
(ویرایش)

سلام رايا جون

بنظرم از گازاستريل و يا بانداژ استفاده كن

اول  گاز امتحان كن فكر كنم بشه هاanim2-smiliess8

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۰:۳۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

بچه ها قاصدک کجاست؟؟؟؟؟یاسمن من حس میکنم کگل کار نمیکنییییییییی.لطفا فراموش نکنanim2-28

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۰:۴۵:۲۱
(ویرایش)

كاش يك گروه تلگرام داشتيمanim2-65d6a5d6s

گفتگو سريعتر و راحت تَر بود

بدون عكس و آيدي مستعار .... 

نظرتون چيه دخترا😊😊😊😊؟؟؟؟

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۱:۲۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهرسا

بانوی اینده، در چه حالی؟anim2-ad54ad

دیااااااانا

الهیییییییییییی شکررررررررررر،anim2-4d564ad6 مبااااااارکهههههههanim2-thanks، خیلی برات خوشحال شدم، ان شالله همه پشت سر هم بیان خبر بانو شدنشونو بدن، دیدی دخول چه باحال و لذت بخشهanim2-thumbsupsmileyanimanim2-painting

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۱:۳۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

پارمین،

خدارو شکر ه کار دلخواهتم پیدا کردی، خدا همیشه یارمونه، همراهمونت، مثل نفسlove

شهرزاد

قربوووونت، خوبم شکر خدا‌، فقط یکمی بهونه گیر شدم بخاطر دوری از خونه و ...anim2-65d6a5d6s

سیاهیه از درون سفید

همه حالشون مثل توا ولی اخرش که چی،باید تلاش کنی،رنگ زندگی بعد بانو شدن خیلی قشنگ میشه،شیرین میشه، ارامشش بیشتر میشه، ازت میخوام اسمت و به یه اسم شاد تغییر بدیanim2-bunnyearsmiley

آیناز جون

با بودنت و حضورت خوشحالمون میکنی، منتظرتیم با انرژیه زیاد و انگیزه دوباره بیای anim2-painting

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۲:۰۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

مانانا مرسی از احوالپرسیییییت...anim2-40

بچه ها حااالتون خوبه؟ نت نداشتمanim2-sad من آخرش که بانو نشدم هیییییییچ، عفونتم گرفتمcry حالا اینم هیییییییچ!!! فردا دیگه پریود هم میشمanim2-smiliess

یعنی خیلی زووووور داره هااااا😞 این همه تلاش کردم هیچیه هیچی!! فک میکردم تا آخر تابستون دیگه بانو میشم!!!!

همسری هم اصن حالش خوب نیست!! حسابی مریض شده!! 

ولی بازم میگم شاید حکمتی توووووشه! 

۱۳۹۵/۷/۱ ۰۷:۳۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۵ ۱۳:۵۳:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه انجمن شما را پیدا کردم عید غدیر پنجمین سالگرد ازدواجم بود..ممنون میشم به سوالاتم جوابم بدید.من تا گوش پاک کن 6 رفتم اما تو تمرین جلسه بعد اصلا نتونستم  چرا بنظرتون و سوال دیگم اینه که احتمالا جاشو درست پیدا نمیکنم بجز ورودی (مقعد)که جای دیگه نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس هر جا وارد بشه صحیح است خیالم راحت باشه یا ممکنه اسیب ببینم؟؟؟؟؟

...
۱۳۹۵/۷/۱ ۰۷:۳۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۵ ۱۳:۵۳:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه انجمن شما را پیدا کردم عید غدیر پنجمین سالگرد ازدواجم بود..ممنون میشم به سوالاتم جوابم بدید.من تا گوش پاک کن 6 رفتم اما تو تمرین جلسه بعد اصلا نتونستم  چرا بنظرتون و سوال دیگم اینه که احتمالا جاشو درست پیدا نمیکنم بجز ورودی (مقعد)که جای دیگه نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس هر جا وارد بشه صحیح است خیالم راحت باشه یا ممکنه اسیب ببینم؟؟؟؟؟

...
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۱:۱۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام دوس جونا

ماری جان و ماه پیشونی مرسی که سراغمو گرفتید من شوهرم تشنج شد اصلا تمرین نکردم درگیرش بودم

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۵:۰۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۰۹:۵۲:۳۰
(ویرایش)

سلام دوست جونا..

ماری جان ؛مهرسا جان چه خبر؟؟

در چ حالید؟

من پریودم تموم شده خونه مامانمم.اگه خونه خودم نرم همینجا باید بند و بساطمو بخرم و پهن کنمanim2-65d6a5d6s

هوای منم داشته باشین عقب نمونمkiss

خدا جون کمکم کن...
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۵:۱۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

نوترا جون

خدا رو شکر عزیزم بالاخره نتیجه تلاشت بوده این سورپرایز شدن.ممنونم عزیزم اره مرتب تمرینامو انجام میدم همه سعیمو دارم میکنم.امید به خدا.بازم تبریک گلمflower

یاسمین جون

وااااایی یاسمین از دست توanim2-25r30wi خیلی خندیدم.چقد باحالی تووووو فقط قیافتو که میگی اون چیز سفتا رو به زور میجوی تصور کردم دیگه ترکیدم از خندهanim2-25r30wi یاسمین تو موفق میشی.زودanim2-thumbsupsmileyanim

رایا جون

منم ایران نیستم.برو داروخونه قسمتی که لوازم بچه هاست حتما از این ساده ها پیدامیکنی عزیزم.اما با همین ارایشی ها هم میشه درست کرد.anim2-thumbsupsmileyanim

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۷:۵۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

های مای فرندزززززanim2-28

چقد خوبه دارین خوب پیش میرین، نوترا جون مبارکه بانو شدنت، من انقد درگیری ذهنی پیدا کردم حتی کگل هم نمیتونم انجام بدم! نمیدونم چرا یهو همه چیز بهم ریخت، خیلی پرخاشگر شدم همشم بخاطر این بیماریه کوفتیه! و البته مشکلات همسرم! فک کن یهو خوابی، همسرت با چشم باز و داد و فریاد پاشه بیدارت کنه، تو اون تاریکی بگه مار تو رختخوابمونه! یا گربه! یا اژدها یا چه میدونم بهمون حمله شده باشه! هرچی هم بهش بگی خوابه بدتر عصبی شه و حالیش نشه!گاهی انقد همه چیز واقعیه خودمم دارم دنبال اون موجود میگردم! اوایل انقد ناراحت میشدم که کلی گریه میکردم بخاطرش! اما حالا بیشتر عصبی میشم با این حالتاش! کسی مشاوری روانپزشکی چیزی سراغ نداره تو اینستاگرام ؟؟؟ 

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۸:۵۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

وااای آیناز جون چهههه بد خدااایی خیلی سخته همسرتم گناه داره دسته خودش نیست،،،،سعی کن بیشتر وقتی اینطوری میشه بغلش کن بزار تو بغل تو آروووم بخوابه خوب میشه ایشالاهanim2-40

۱۳۹۵/۷/۱ ۲۰:۰۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱ ۰۱:۴۱:۲۴
(ویرایش)

سلام آیناز جون منم یه زمانی مشکل همسرتونو داشتم توگوگل سرچ کن روشهای مقابله با کابوس.من الان خیلی بهتر شدم دیگه کابوس نمیبینم خداروشکر.البته این مواقع بایدهواشوداشته باشی همسرمنم بغلم میکرد تا آروم بشم و از رویا خارج بشم.اون لحظه متوجه نبودم چی خوابه چی بیداری!حتی گاهی از همسرمم میترسیدم.شب قبل از خواب براش آیه الکرسی بخون.ان شاالله زودخوب میشن.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران