تعداد بازدید : 812685
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۴ ۲۰:۴۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

بچه ها من دیگه از این انقباض  هر خسته شدم هرچی دیلاتور میدم تو نمی ره انقباض م زورش از من بیشتره

۱۳۹۵/۷/۴ ۲۱:۱۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

اتنا جوووون این چه حرفیه عزیزم... کمترین کاریه که میتونیم در حق هم انجام بدیم خوشحال میشم بتونم کمک هر چند کوچولویی بکنمanim2-40

این ایمیلم هستش: kargardarabi.narges@ gmail.com

۱۳۹۵/۷/۴ ۲۱:۵۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

قاصدک من ایمیل وارد نیستم شمار مو میرارم گرچه پاک کردنش هم نمیدونم چطور یه 09399602864

۱۳۹۵/۷/۴ ۲۳:۲۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

مهرسا جان چك كن ايميلتو

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۵ ۰۸:۵۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

قاصدک جان شیدا جان واقعا ممنونم از لطفتون

۱۳۹۵/۷/۵ ۰۸:۵۷:۵۳
(ویرایش)

عزیزدلم من از ترس اینکه شوهرم گوشیمو نبینه نتونستم پیام بدم بهت گلم

من 27 فروردین امسال عروسیم بود از دیلاتورام دوتاشون صبح یواشکی عکس گرفتم الان نتم با شرکته برات میفرستم

۱۳۹۵/۷/۵ ۰۸:۵۹:۴۲
(ویرایش)

آیناز جان ممنونم از لطفت چه خوبه که شماها رو دارم

۱۳۹۵/۷/۵ ۰۹:۲۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

نسیم جان 

آفرین روحیت و حفظ کن و با همین فرمون برو جلو، وقتی دخول کامل اتفاق میفته ،ترس ادم میریزه واسه خیلی ازمایشای دیگه anim2-a2d3عزیزم قربونت،از اینکه اینجام و بودنم باعث دلگرمی میشه خوووووشحاااالم​anim2-ad54ad

سارا

درک میکنم چی میگی، دوری و دلتنگی خیلی سخته،اونم تو یه کشور دیگه،من کلا ادمی نیستم که خیلی استایل دلتنگی بردارم و دلم هر روز هوای مامانمو بکنه این چند ماه و که از تهران دورم بخاطر کار همسرم و یه شهر دیگه ساکن خونه مادر شوهرمم ،دلم تنگ میشه واسه خونه خودم،خانوادم،اطرافیانم،حال و هوای اونجا، واقعا ادم وقتی به همسرش بروز میده اونا هم اذیت میشن ، واقعا میفهمم چی میگی

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۰:۱۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

سلام به همگی

بچه ها من پر پری بودم و یکم وقتم پر بود

ایشالا از فردا شروع میکنم

بهار مهرسا نگران نباشید منم مثل شماها هستم

دوباره باید از سایز1شروع کنم

من میتونم
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۱:۲۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام  به همه

بچه ها شما سایزایی که طولشون 10سانت به بالاست رو چطوری میسازید که انتهاش کج و شل نشه؟؟؟تا گوش پاک کن وسطیشون مشکلی نیست ولی همین که بعد از گوش پاک کن رو میخوام رول کنم انتهاش خراب میشه یا کج و معوج....worry

بعدش من هی میخوام سایزمو ارتقا بدم با شکست مواجه میشم امروز عصبانی شدم که چرا هنوز هفتم و چرا نیم سانت و...چرا بقیه تو یه روز چند سایز میرن...با سایز قبلمم واژن گشایی نکردم...هیچی دیگه شکیت سختی خوردم و روحیه مو باختم. این اواخرم متاسفانه گاهی یادم میره و روزی دو بار کگل تمرین میکنم نه سه بار...خییییلی ناراحتم

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۱:۳۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

راستی یه سوال دیگه...من از لوبریکانت تولیدارو استفاده میکنم.ایموشن زرد هم دام، یادمه سلما قبلا از ایموشن زرد حرف میزد ولی یادم نیست میگفت خوبه یابد؟ چون روش نوشته بو داره میگم شاید ضرر داره.شما چیزی یادتون نمیاد. تو انجمن نپرسیدم که یه وقت سوال تکراری نباشه

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۱:۴۳:۴۰
(ویرایش)

سلام عزیزم

۱۳۹۵/۷/۵ ۱۳:۵۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام به همه بچه ها من بدنم قرمز شده یعنی ورودی واژنم خارش دارم الان دیپروکل زدم بهترم گفتم تمرین نکنم خیلی ناراحتم حالا که سایزم به ۹.۵رسیده نمیدونم چرا تمرینام جور نمیشه.از فردا هم یه دوره باز اموزی دارم تا جمعه.خدایااااااا

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۴:۰۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام نسیم جان

ببین دوتا گوش پاک کن بذار کناررهم بعد تا طول مثلا 12 در امتداد هم بذارشون بعد با نخ خیلی محکم ببندشون.بعد شروع کن به پنبه گذاشتن.نمیدونم تونستم جوری بگم که متوجه بشی یا نه.

نسیم جان هیچوقت هیچوقت خودتو با بقیه مقایسه نکن.من بعضی وقتا میومدم اینجا استرس میگرفتم انقدر خیلیا زود سایز عوض میکردن.بعد همش برای خودم زمان میذاشتم که مثلا امروز باید تا فلان سایز پیش برم.میدونی نتیجه چی شد؟ به ازای هر بار که این خطا رو انجام دادم 5 تا 7 روز عقب رفتم. 

وقتی تمرین میکنی اصلا در نظر نگیر که چند روز تو این سایز موندی.فکر کن فقط همون یه دیلاتور رو داری و باید با همون فقط تمرین کنی تا راحت بشی. اینجوری هیچوقت شکست نمیخوری.موفق باشی anim2-thumbsupsmileyanim

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۷/۵ ۱۶:۰۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

خوبی عزیزم؟پیامتو انجمن دیدم

چیکار کردی با خودت؟ یعنی به خودت آسیب زدی؟ اگر فکر میکنی عفونته برو همین پایین پایین سایت قسمت ترشحات واژن و عفونت واژن رو مطالعه کن خوب متوجه فرق بینشون میشی! اگرم نفهمیدی میتونی تو همین سایت از خانم خیابانی بپرسی سوالتو! منم چندین بار به مشکل برخوردم اما خانم خیابانی احتمال عفونت رو کم می دونستن، چون بهرحال زنی که رابطه دخول نداره خیلی بعید هست عفونت داخلی بگیره، با نظر سلما جون هرموقه احساس خارش یا ترشحات عجیب غریب دارم تو آب نمک می شینم!( ماهی یکبار )  امروزم اتفاقا میخوام بشینم

یه وقتایی هم چون سریع سایز عوض میکردم لبه های واژنم درد می‌گرفت، احساس میکردم داره پاره میشه،anim2-25r30wianim2-25r30wi روند درمانتو چک کن عزیزم، شاید یه جا اشتباه کردی!

ولی درکل اگه نظر منو بخوای خودت تجویز نکن پماد یا قرصی چیزی. اگه میترسی بری دکتر (مثل من) یه چندروز صبر کن تمرین نکن،اگر خراشیدگی باشه خودش ترمیم میشه. اگرم فهمیدی عفونته با آب نمک ان شاالله خوب میشی

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران