تعداد بازدید : 812675
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۵:۱۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

عاشقتم من

عزیزم بذار خان اولو پشت سر بذاری دیگه راهش بازه ایشا هیچوقت کارت به عکس رنگی نکشه زود بچه دار بشی

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۵:۲۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من به خاطر اعصاب خوردی هاو این که دوهفته تمرین نکردم خیلی عقب افتادمسه چهار سایر افتادم عقب sad

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۵:۴۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

مهرسا جان اگه طبق اون عکسایی که واست فرستادم پیش بری مشکلی نیست... من تا حالا مشکلی نداشتم... میخوای شمارتو واسم ایمیل کن... بیام تلگرام اونجا بیشتر میتونم راهنماییت کنم... منم این روزا خونه مامانم هستم آخه اونم مریضه یکم... وگرنه واست درست میکردم میفرستادم گلی... حالا بیا تلگرام اگه مشکلی نداری anim2-28

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۵:۴۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۱:۳۴:۲۷
(ویرایش)

سلام مهرسا جان

من تهرانم ميخواي برات درست كنم

عشق اسطرلاب اسرار خداست
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۵:۵۲:۰۸
(ویرایش)

بی زحمت بیا ایمیلم شمارمو بدم
zahra.pishvar@gmail.com

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۵:۵۶:۰۷
(ویرایش)

شیدا جان واقعا میتونی این لطفو درحقم کنیمن الان دوسایزو دارم از سایز ابتدا 7 انتها 8 ندارم نتونستم درست کنم پاره میشه  چجوری باهم درارتباط باشیم ایمیلمو بدم بیا اونجا شماره موبایلمو بدم

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۵:۵۹:۱۲
(ویرایش)

قاصدک جان برات ایمیل کردم

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۶:۰۵:۲۱
(ویرایش)

عزیزم کجایی

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۶:۴۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

ماه پیشونی جون اره عزیزم همسرم داره درس میخونه اینجا.من نه.همسرم 6 سال که اینجاست.من یکسال و نیم.اصلا مشخص نیست که برگردیم ایران یا نه.اخه سخته همسرم 6 سال اینجا زحمت کشیده کار خوب داره و درس میخونه.اگه برگردیم باید اونجاداز صفر شروع کنیم که خودت میدونی چقدر سخته.من به خاطر همسرم اومدم اینجا نه به خواست خودم(ما 6 سال عاشق هم بودیم و بعد از 6 سال ازدواج کردیم).الانم هر وقت میبینه من ناراحتم با اینکه اینجا رو خیلی دوس داره میگه میریم ایران به محض تموم شدن درسم(یکسال دیگه تموم میشه)منم همش این فکر که باید اونجا  از صفر شروع کنیم و هیچی اونجا نداریم و موقعیت خوبی که اینجا داره و ... ازارم میده.خلاصه اینکه خیلی شرایط سختیه.از طرفی ناراحتیا ودلتنگیامو خودم به تنهایی باید تحمل کنم چون همسرم خیلیییی ناراحت میشه اگه ببینه و سعی میکنم تا جایی که بتونم بهش نگم  به خانوادمم که نمیگم چون همین دور بودنم به اندازه کافی براشون غصه داره.خدا کنه بتونم از شر واژینیسموس راحت بشم.میدونم که بعدش خیلی بهتر میتونم در مورد همه چیز تصمیم بگیرم

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۶:۴۳:۳۴
(ویرایش)

شیدا جان میشه بهم ایمیل بزنی که شمارمو بدم

zahra.pishvar@gmail.com

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۶:۵۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

قاصدک جون سلام

عزیزم یه مدت زیاد اینجادبودی و کلی به بچه ها روحیه میدادی.خیلی ناراحت شدم که تا سایز اخر رفتی و فرصت اقدام پیش نیومد.به نظر من شما عقب گرد نمیکنی چون تمریناتو اصولی انجام دادی.کگل یادت نره تو این چند روز که ایشالا بعدش زودی بری اقدام و خلاص.anim2-thumbsupsmileyanim نگران نباش قاصدک جون تو درست پیش رفتی و دیگه احتیاج به تمرین نداری

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۷:۴۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۶ ۰۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

مهرسا جون بهت تلگرام یه سلام دادمanim2-40

سارا جون مرسی از دلدارییییت عزززززیزم... اره قبلا بیشتر میومدم از وقتی همسری مریض شده مامانم هم مریض شده همش در رفت و امد هستم... وقت نمیکنم بیام... فقط گاهی وقت کنم بیام بخونم فقطanim2-65d6a5d6s

ایشالله که پسرفت نداشته باشم... امیدوارمanim2-a2d3

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۸:۱۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

متاسفم که تهران نیستم، اگه نزدیک بودم حتما برات درست میکردم، هرچند منم سرم شلوغه ولی انقدی درست کردم که ابتدا و انتهاشونم یکی درمیاد!!!!!!

امیدوارم مشکلت حل شه عزیزم

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۹:۱۶:۱۶
(ویرایش)

بچه ها من تونستم تا سایر 

6.5 فعلن اکی شم

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۹:۵۱:۴۱
(ویرایش)

قاصدک من شمار مو بزارم به منم کمک میکنی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×