تعداد بازدید : 812656
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۳ ۰۰:۰۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

ممنون ساراجونی،نوترای عزیز و شیدای مهربون چقد خوبه که شما هستین و میتونم باهاتون دردودل کنم. anim2-28شما خیلی مهربونین،،،عصن اشک تو چشام جم شد!!!!وای که چقد احساساتی شدمanim2-25r30wi

هرچند زندگی مشکلات فراوان داره اما من یه دخترم! دختری که برای مردش یک زنه! مادر میشه! و یک زندگی رو داره اداره میکنه! عای عم قدرتمندanim2-a2d3من آفریده شدم که کارهای بزرگ انجام بدم، حتی در اوج ناامیدی با تنها دلخوشیم یعنی همسرم برگشتم به میادین! این بار هم همینکارو میکنم! اجازه نمیدم کسی یا چیزی شکستم بده، پریود مغزی رو پشت سر میذارم و میریم که داشته باشیم یک آینازه شنگول رو، آیم لودییییییینگ 89% لاو یو فرندززززززanim2-bunnyearsmiley

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۳ ۰۱:۲۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

اتنا بانو جان

من یادم رفته کدوم شهری،البته اگه گفتی، اگه تهرانی بدون کد، اگه شهر دیگه ای کد تهران و بگیر بعدش این شماره رو بگیر ۱۴۸۰ مشاوره بزرگسالانه، پول تلفنم بین شهری میفته، چیز زیادی نمی افته flower

آیناز، 

شرایط سختی داری شاید چون ما هیچکدوم لمسش نکردیم واقعا عمقش و نفهمیم، اما خلاص شدن از واژینیسموس که دست خودته، پس حداقل نسخه این و بپیچ تموم شه راحت شی، تو میتونی ، ان شالله از پسش برمیایanim2-a2d3

سنجاقک جان

سلام ، خوش اومدی ، باید بری تاپیک انجمن، اونجا مریم جون و سلما جون هستن،کمکت میکننanim2-ad54ad

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۷/۳ ۰۲:۴۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۱:۳۷:۰۷
(ویرایش)

سلام بانوهای آیندههههه. دلم براتون تنگ شده خیلی. چه خوبه تند تند بانو میشن بچه هاanim2-thanks

من امروز دیلاتور سایز ۹ به طول ۱۰ رو افتتاح کردم، موفقیت آمیز بود خوشبختانه.anim2-thumbsupsmileyanimanim2-4d564ad6

شیدا جونم و شیوا مهربون ،بالاخره با میکس روش های پیشنهادی شما دوتا تونستم یه دیلاتور استاندارد درست کنم، مرسی یه عالمهههه. بووووسkisskiss

عاشق زندگی، همسر و خانواده مم.
۱۳۹۵/۷/۳ ۰۲:۴۷:۱۷
(ویرایش)

نوترا بانو مرسی عزیززززم از کمکتkiss زندگی زناشویی خوش میگذره حسابی؟blinkچه خوبه هنوز میای اینجا بهمون سر میزنی و روحیه میدی.

سارا جونم ممنون که جواب دادیflower تو کجای دنیایی خواهر؟ چقد سخته دوریsad

۱۳۹۵/۷/۳ ۰۲:۵۸:۱۷
(ویرایش)

آیناز جونم، نبینم غصه داریا. خدا رو شکر مشکل جدی نیست, مطمئن باش استرس بی تاثیر نیست. حتما بعد از اولین رابطتون حال جفتتون خیلیییی بهتر میشهanim2-4d564ad6

ماه پیشونی مهربون ،مرسی که همیشه کنارمون هستی. الهی به هر چی آرزو داری برسیflower

۱۳۹۵/۷/۳ ۰۸:۳۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام بچه ها من فعلا چند وقتی از پیشتون میرم خوش باشید

بای

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۰:۴۳:۱۶
۱۳۹۵/۷/۳ ۱۰:۵۵:۴۳
(ویرایش)

راستش ی هفته تمرین نکردم نشد شوهرم مریض بود وقت خالی پیدا نکردم شوهرم خونه بود دییروز دوباره  با دیلاتور سایز دو  تمرین کردم داخل رفت رفتم بعدی رو بسازم همش دستکش پاره میشد ی ماهه تو این دو تا سایز موندم من چون شوهرم نمیدونه و مخالفه خیلی کند پیش میرم الانم نزدیک پریودمه خسته شدم دیگهcry

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۱:۱۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من خیلی وقته تمرین نکردم اصلا روحیه ندارم متاسفانه شوهرم داعمفحشم میده

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۱:۱۶:۲۹
(ویرایش)

مرسی دوست خوبم

چشم ادامه میدم مرسی از حرفای قشنگت

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۱:۲۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

آفریییین دختره خوشگل منتظره گزارشات هستم .من تا قبل از این انجمن هر زن و شوهری رو میدیم بچه دارن میگفتم خوش به حالشون چطوری تونستن و من نمیتونم؟ اما از وقتی اینجا اومدم دیدم خیلیا بچه دارن و سالهاست مشکل منو دارن و یکبارم دخول نداشتن ظاهره آدما حقیقته زندگیشونو نمیگه .ببین چقدر مثل تو هستن اینجا؟ ۳۰۰ نفر درمان شدن بعضیام نصفه نیمه ول کردنو رفتن کم نیار تو میتونی آرامش حقته 

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۱:۲۵:۲۲
(ویرایش)

چشم مرسی از محبتت

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۲:۲۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

مهرسا جون و اتنا بانوی عزیزم من هم مثل شمام تو این مدت قبلی حدود 10 روز تمرین نداشتم چون هم پریود شدم هم تنبلی کردم شاید باورتون نشه من تا الان حدود 1.5 ماه که دارم تمرین میکنم و تو این فاصله دوباره پریود شدم و کلیییی هم تنبلی کردم الان 3روزه دارم دوباره از نو تمرین میکنم الان سایز 10 هستم منم خیلی دیر به دیر سایزم بالا میره ،،،،،خدایی اکثر دعواهای زن و شوهرها همین بیماری که داریمه نمیدونم این جمله رو شنیدید یا نه ،،،دکتر انوشه روانشناس معروف گفته 99 درصد اختلافات زن و شوهرها از اتاق خوابشان شروع میشه ،،،،خب حالا که شمااا میدونید جز اینجااا هیچ راه دیگه ای ندارید واقعااا دوس ندارید درمان شید و خودتونو واسه شوهرتون خوشگل کنید ی شام خوشمزه واسش بپزید و اووون شب ی رابطه رویاایی و که هیچکدوم تجربشو نداشتید بهشون هدیه کنید ؟؟؟مطمئنم دوس دارید اما ی کوچولو تنبلی میکنید...

​حالا از امروز دوباره ادامه بدید اماااا با انگیزه قوی​anim2-a2d3 آهنگ شاد بزارید چندتا دیلاتور بسازید که رااااحت باشید بعدش با آرامش شروع کنید به تمرین حتی شده نیم ساعت یه امروزم بخاطر من و بقیه دوستان با انگیزه و شاااد​anim2-thanks تمرین کنید خودتون نتیجشو میبینید اگههه هم انگیزه نداشتید بیاین پیامای ما بچه هااا که همگی دوستون داریم و بخونید و تااااا شب ی ما خبر پیشرفتتونو بدید منتظرییییمااااااااanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۷/۳ ۱۳:۴۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام به دوستای گلل.آیناز تو رو خدا خودتو درگیر بقیه مشکلات زندگی نکن فعلا اینو حل کن تا پله بدی هم خدا بزرگه...........یاسمین تو چطوری خانم...   ...ماه پیشونی عزیز خوبی شما ........رایا..........سارا......ارغوان........فافا .......و بقیه که الان حضور ذهن ندارم امیدوارم تمرینا خوب پیش بره

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۷/۳ ۱۴:۱۱:۳۳
(ویرایش)

مرسی عزیزم ممنون که هستید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021