تعداد بازدید : 947414
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۱۴ ۲۲:۰۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۰۱:۳۰:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستان من امروز ژلم تموم شدش دسترسی ام ندارم بخرم چبکارکنم  جایگزینی  نمیشه استفاده کرد

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۴ ۲۲:۰۸:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان من امروز ژلم تموم شدش دسترسی ام ندارم بخرم چبکارکنم  جایگزینی  نمیشه استفاده کرد

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۵ ۰۰:۴۲:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزم خانومی دکتر اعظم خیابانی عالیهتهران  فلکه دوم صادقیه  یا همون اریاشهر نبش کوچه عابد زاده ساختمان پزشکان طبقه دوم  صفحه اول این تاپیک هم شماره مطب هست زنگ بزن و  وقت مشاور بگیر باهمسرت برو اصلا هم نگران نباش درمان میشی ببین منم خیلی با واردکردن گوش پاکن مشکل داشتم اما انقدر بدبختی کشیدم نزدیک بودش زندگیم خراب بشه به ترسم غلبه کردم  الان سایز ۱۱ ام اما هیچیم نشده  گل دختر تصور ما اشتباش  واژن خیلی انعطاف پذیره خیلی اصلانگران نباش دوستم

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۵ ۰۰:۵۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلان بچه ها.من اینروزا لک قهو هایی وگاهی وقتهاهمراه خون مبینم نمیدونم چکارکنم

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۳/۱۵ ۰۲:۴۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

من الان از تمرین اومدم.با سایز ابتدا ۷.۸ انتها ۸.۵ راحت شدم و همون لحظه سایز جدید ابتدا ۸.۵ انتها ۹.۵ وارد کردم و اصلا اذیتم نکرد و تقریبا راحت وارد شد.یعنی وسط وارد شدن هی خودم نگهش میداشتم و یه کگل میکردم و ادامه میدادم تا اینکه تا انتها وارد شد و بعد از ۲۰ تا کگل بلند عقب جلوش کردم و راحت بود تقریبا ولی حس ادرار داشتم و معلومه که تمرینه بیشتری نیاز دارم باهاش.خیلی خیلی خوشحالم واسه پیشرفتم.هر سایز که جلو میرم احساس سبکیه بیشتری میکنم.

۱۳۹۵/۳/۱۵ ۰۲:۴۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۳:۳۹:۴۹
(ویرایش)

بچه ها کسی از رعنا خبر داره؟؟؟دلم چند روزه پیششه.آخه میگفت جمعه میره برا اقدام ولی دیگه خبری نشد ازش

۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۱:۳۲:۱۵
(ویرایش)

گل دختر یکبار سعیتو بکن  گوش پاکن و توی دستکش بکن  کلی ژل بزن سرش بعد  بذار همونجا که وارسی کردی  خودش راهشو پیدا میکنه   فقط خودت میتونی خودتو درمان کنی  این همه ادم اینجان تاحالا هیچ کس نیومده بگه دردم گرفت یا مشکلی برام پیش اومدش منم  دسام یخ میکرد اما الان  موسع دیلاتور اصلا دیگه نمیترسم   تو باید از نظر ذهنی ترست بریزه  من مطمنم اگر به حرف مریم جون و سلماجون گوش بدی اگر اراده کنی موفق میشی منتظرت هستم ببینم چیکار میکنی

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۲:۰۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۴:۰۲:۴۰
(ویرایش)

سلام ببخشید یه سوال از خانوم خیابانی دارم.من تلفن ثابت ندارم که بتونم با شماره 909 ...تماس بگیرم میتونم به شماره مطب زنگ بزنم و باهاتون صحبت کنم?

۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۴:۰۴:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۴:۰۵:۲۶
(ویرایش)

سلام . من خودم این مشکل رو ندارم. اما اومدم بگم اینجا رو به  خانم دوست همسرم معرفی کردم و ایشون درمان شدند . خیلی دعا کرد شما رو . دسترسی به ایمیل و اینترنت نداشت که خودش بیاد. حدود 6-7 سال هم از ازدواج ش میگذشت . 

ایشون قبلا رفته بود هیپنوتیزم و سه میلیون هزینه کرده بود و اصلا تاثیر نداشت . البته ایشون دو سه جلسه پیش خانم خیابانی رفتند و فکر کنم ویزیت شون چهل تومن یا هفتاد تومن بود.یه جلسه شو منم باهاش رفتم .

۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۵:۴۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلماجان اوندفعه رفتم همین مشکلو داشتم بهش گفتم واژنیسمم ولی برام سونو داخلی نوشت که من انجام ندادم

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۶:۰۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳ ۲۱:۴۷:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها بالاخره تونستم 

خیلی خوشحالم ی دونه گوش پا کن وارد کردم خیلی ممنون دعا کنید واسم واسه بقیه راه 

ایشاالله همتون بزودی درمان بشید الهی امییییییییییین

خداوند به هر کس که بخواهد بی حساب میبخشد...
الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۶:۱۳:۲۱
(ویرایش)

بچه ها من الان امتحان کردم با سه تا گوش پا کن هم تونستم

فقط مریم جون و سلما جون باید واسه زن زیر هم تمرین کنم؟

۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۶:۱۶:۱۹
(ویرایش)

الان تمرین کردم زن زیر سختمه تا نصفه میره دیگه نمیره چیکار کنم 

؟

۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۷:۳۱:۲۲
(ویرایش)

ممنون گلی جون یعنی ببخشید لگن ب زمین نخوره درسته؟من الان روی دو تا پاهام میشینم به حالت نوک پنجمو بلند میکنم اونجوری راحتم بعد که رفت داخل سریع لگنمو میزارم زمین بعد گوش پاک کن و در میارم اروم اما نمیتونم دوباره وارد کنم ولی میدونم که با تلاش میشه ایمان دارم ممنون دوستم

۱۳۹۵/۳/۱۵ ۱۸:۴۷:۴۷
(ویرایش)

ممنون گلی جان

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران